איך להתחיל עם בחורה באתר הכרויות?

6 טיפים שאתם חייבים להכיר רגע לפני שאתם מתחילים עם בחורה

מי שלא התנסה באתר הכרויות בעבר או שנמצא רחוק מעולם הדייטים, וודאי יהיה לו מוזר בהתחלה, אך יש מספר דברים שכדאי לדעת לפני שמתחילים ומכירים.

הכנו לכם 6 טיפים שיעזרו לכם במהלך הבאטיפ ראשון - להרגיש נוח בזירה


לפני שאתם מתחילים בהכרות באתר, הדבר הראשון שכדאי לכם לבצע הוא הכרות עם זירת ההיכרויות של האתר. עיברו על כל האפשרויות שעוזרות לכם להבין טכנית איך ניתן להתחיל ולהכיר. כאשר אתם מכירים את הזירה היטב ונוח לכם בה, הרבה יותר קל לכם להיות נינוחים כאשר תכירו מישהי לראשונה.

טיפ שני – עשו עבודה קודמת עם עצמכם


לפני שאתם ניגשים להכיר בחורה, בדקו עם עצמכם מה חשוב לכם לדעת? איזה סגנון בחורה יכול להתאים לכם. כאשר אתם מגיעים מגובשים עם עצמכם, הרבה יותר קל לכם להיות אתם. זכרו, אתם רוצים לפנות לבחורה כאשר אתם משדרים ביטחון.

ביטחון צוברים כאשר אתם יודעים תחילה מה נכון ומתאים לכם. גם חישבו על כך, אתם לא רוצים שיבזבזו לכם את הזמן, כמו שאתם לא רוצים לבזבז לאף בחורה את הזמן. ככל שזה יהיה מדויק יותר, כך השיחה הראשונית תהיה יותר זורמת.

טיפ שלישי – הכינו נושאי שיחה למקרה שנתקעים


כשאנו לא מכירים, לפעמים אנו חשים פחות נוח לדבר. הכינו לעצמכם נושאי שיחה ששוברים את הקרח.

בהתחלה, תמיד יהיו את הנושאים הפשוטים והטכניים כמו: מאיפה את? בת כמה את? ומה את עושה כיום? לאחר השאלות האלו, יכול להיות שתהיה שתיקה מביכה שאתם יכולים למנוע אם תתכוננו לכך מראש. אפשר להיכנס לנושאים יותר עמוקים כמו: מה היא מחפשת בתור התחלה? או מה התחביבים שלה? כל שאלה כזו יכולה להתפתח לשיחה שלמה.

טיפ רביעי – משפטי פתיחה מצחיקים או כנים


לא, אנחנו לא מתכוונים למשפטי הפתיחה כמו "אבא שלך גנן..." וכדומה. אלא משפטי פתיחה מגניבים ומצחיקים כמו: ככה אני רוצה שתיראה אשתי, שננסה?. אפשר גם ללכת על משהו פשוט, כנה ואמיתי כמו: את מוצאת חן בעיני, שנדבר? או, מצא חן בעיני מה שכתבת על עצמך, אשמח לשוחח.

טיפ חמישי – לא להגזים


כאשר אתם ניגשים להתחיל עם בחורה באתר הכרויות, חשוב לא להגזים עם מה שאתם אומרים. זכרו, אתם מכירים פעם ראשונה בחורה ואתם לא רוצים להרתיע אותה. משפטים המדברים יותר מידי על העתיד או משפטים שאינם הגיוניים הפונים לרגש, פחות יתאימו בשלב זה. חשוב באמת להראות צד אמיתי וכנה שיכול להוביל לשיחה אמיתית ונעימה המובילה להכרות.

טיפ שישי – לא להיות מי שאתם לא


היו אתם! אל תנסו להיות מי שאתם לא. זה לא יוביל אתכם לשום מקום ובדרך כלל בחורה אינטליגנטית, תשים לב לכך. אין זה אומר לא להיות נחמדים או נעימים, אלא פשוט לא לנסות להרשים עם משפטי מחץ שלא מובילים לשום מקום. הביאו את מי שאתם באמת, דברו על דברים שחשוב לכם בבחורה ובדקו האם באמת קיימת התאמה.


לסיכום, להתחיל עם בחורה יכול להיות משהו קצת מאתגר או מביך, אך אם אתם מגיעים עם הכנות שלכם באמת כדי להכיר, יהיה לכם הרבה יותר פשוט לעשות זאת. המשפטים פשוט יזרמו לכם מבלי שתצטרכו לעשות הצגה כלשהיא. הסוד הגדול שהוא למעשה לא סוד, הוא להיות אתם.
איך להתחיל עם בחורה באתר הכרויות?

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

כשהיא מרוצה כולם מרוצים

כשהיא מרוצה כולם מרוצים

פורסם בתאריך: 17/03/2021 12:12:13

הכל מתנהלי על מי מנוחות, היא מרעיפה עליך אהבה בלי סוף היא מחייכת וכל העולם מחייך איתה.

קוקסינליות להכיר - להתנסות וליהנות

קוקסינליות להכיר - להתנסות וליהנות

פורסם בתאריך: 20/02/2024 13:38:17

כל המידע על הכרות עם קוקסינליות, המקומות הלוהטים ואיך להפוך כל מפגש להצלחה, מחכים לכם ממש כאן.

איך להתכונן נכון לבליינדייט

איך להתכונן נכון לבליינדייט

פורסם בתאריך: 29/04/2021 15:21:05

רוב האנשים מחפשים את שאהבה נפשם, רוצים זוגיות ואף להגיע למיסוד של הזוגיות. בגילאי העשרים זה קצת יותר פשוט, כי אנו מבלים יותר עם בני המין השני. הדבר הופך להיות יותר קשה ככל שאנו גדלים.

איך לפלרטט עם בחורות בצורה נכונה

איך לפלרטט עם בחורות בצורה נכונה

פורסם בתאריך: 05/01/2021 11:58:30

ממש כמו בעלי חיים הנוהגים לבצע טקסי חיזור שונים ומגוונים כדי למשוך בת זוג שמוצאת חן בעיניהם, כך גם עליכם לעשות זאת באופן שיציג אתכם בצורה הטובה ביותר. אז איך תוכלו לעשות זאת בצורה נכונה? ריכזנו כמה טיפים מרכזיים שיעזרו לכם במיוחד.

כמה עובדות על אתרי הכרויות

כמה עובדות על אתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 02/06/2021 16:48:35

אספנו לכם כמה עובדות מעניינות על אתרי הכרויות שיעזרו לכם להחליט שזו הפלטפורמה הטובה עבורכם

כיצד להצליח באתרי הכרויות

כיצד להצליח באתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 23/09/2021 14:57:23

אתרי ההיכרויות מציעים לכם היצע רחב של אנשים שמחפשים זוגיות בדיוק כמוכם. הם מספרים על עצמם באתר ההיכרויות, מאפשרים לכם לראות תמונה שלהם מבעוד מועד וכל זה נעשה לפני המפגש

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר