איך להתחיל עם בחורה באתר הכרויות?

6 טיפים שאתם חייבים להכיר רגע לפני שאתם מתחילים עם בחורה

מי שלא התנסה באתר הכרויות בעבר או שנמצא רחוק מעולם הדייטים, וודאי יהיה לו מוזר בהתחלה, אך יש מספר דברים שכדאי לדעת לפני שמתחילים ומכירים.

הכנו לכם 6 טיפים שיעזרו לכם במהלך הבאטיפ ראשון - להרגיש נוח בזירה


לפני שאתם מתחילים בהכרות באתר, הדבר הראשון שכדאי לכם לבצע הוא הכרות עם זירת ההיכרויות של האתר. עיברו על כל האפשרויות שעוזרות לכם להבין טכנית איך ניתן להתחיל ולהכיר. כאשר אתם מכירים את הזירה היטב ונוח לכם בה, הרבה יותר קל לכם להיות נינוחים כאשר תכירו מישהי לראשונה.

טיפ שני – עשו עבודה קודמת עם עצמכם


לפני שאתם ניגשים להכיר בחורה, בדקו עם עצמכם מה חשוב לכם לדעת? איזה סגנון בחורה יכול להתאים לכם. כאשר אתם מגיעים מגובשים עם עצמכם, הרבה יותר קל לכם להיות אתם. זכרו, אתם רוצים לפנות לבחורה כאשר אתם משדרים ביטחון.

ביטחון צוברים כאשר אתם יודעים תחילה מה נכון ומתאים לכם. גם חישבו על כך, אתם לא רוצים שיבזבזו לכם את הזמן, כמו שאתם לא רוצים לבזבז לאף בחורה את הזמן. ככל שזה יהיה מדויק יותר, כך השיחה הראשונית תהיה יותר זורמת.

טיפ שלישי – הכינו נושאי שיחה למקרה שנתקעים


כשאנו לא מכירים, לפעמים אנו חשים פחות נוח לדבר. הכינו לעצמכם נושאי שיחה ששוברים את הקרח.

בהתחלה, תמיד יהיו את הנושאים הפשוטים והטכניים כמו: מאיפה את? בת כמה את? ומה את עושה כיום? לאחר השאלות האלו, יכול להיות שתהיה שתיקה מביכה שאתם יכולים למנוע אם תתכוננו לכך מראש. אפשר להיכנס לנושאים יותר עמוקים כמו: מה היא מחפשת בתור התחלה? או מה התחביבים שלה? כל שאלה כזו יכולה להתפתח לשיחה שלמה.

טיפ רביעי – משפטי פתיחה מצחיקים או כנים


לא, אנחנו לא מתכוונים למשפטי הפתיחה כמו "אבא שלך גנן..." וכדומה. אלא משפטי פתיחה מגניבים ומצחיקים כמו: ככה אני רוצה שתיראה אשתי, שננסה?. אפשר גם ללכת על משהו פשוט, כנה ואמיתי כמו: את מוצאת חן בעיני, שנדבר? או, מצא חן בעיני מה שכתבת על עצמך, אשמח לשוחח.

טיפ חמישי – לא להגזים


כאשר אתם ניגשים להתחיל עם בחורה באתר הכרויות, חשוב לא להגזים עם מה שאתם אומרים. זכרו, אתם מכירים פעם ראשונה בחורה ואתם לא רוצים להרתיע אותה. משפטים המדברים יותר מידי על העתיד או משפטים שאינם הגיוניים הפונים לרגש, פחות יתאימו בשלב זה. חשוב באמת להראות צד אמיתי וכנה שיכול להוביל לשיחה אמיתית ונעימה המובילה להכרות.

טיפ שישי – לא להיות מי שאתם לא


היו אתם! אל תנסו להיות מי שאתם לא. זה לא יוביל אתכם לשום מקום ובדרך כלל בחורה אינטליגנטית, תשים לב לכך. אין זה אומר לא להיות נחמדים או נעימים, אלא פשוט לא לנסות להרשים עם משפטי מחץ שלא מובילים לשום מקום. הביאו את מי שאתם באמת, דברו על דברים שחשוב לכם בבחורה ובדקו האם באמת קיימת התאמה.


לסיכום, להתחיל עם בחורה יכול להיות משהו קצת מאתגר או מביך, אך אם אתם מגיעים עם הכנות שלכם באמת כדי להכיר, יהיה לכם הרבה יותר פשוט לעשות זאת. המשפטים פשוט יזרמו לכם מבלי שתצטרכו לעשות הצגה כלשהיא. הסוד הגדול שהוא למעשה לא סוד, הוא להיות אתם.
איך להתחיל עם בחורה באתר הכרויות?

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

איך למצוא בן זוג עם אותם תחביבים

איך למצוא בן זוג עם אותם תחביבים

פורסם בתאריך: 20/10/2021 14:21:08

בעידן שלנו החיפוש אחר בני זוג כאלו הפך להיות הרבה יותר פשוט ונגיש, הודות לשפע של אתרי היכרויות המאפשרים לכל משתמש באתר להציג פרופיל אישי הנוגע לחייו האישיים, וכן גם תחביבים שהוא אוהב לעשות בשעות הפנאי שלו.

הצעת נישואין דרך אתר הכרויות

הצעת נישואין דרך אתר הכרויות

פורסם בתאריך: 10/11/2021 14:46:37

הכל התחיל כשכתבת מסר לבחורה באתר הכרויות - אז איך מגיעים מהודעה ועד הצעת נישואין דרך אתרי הכרויות?

הספירה לאחור החלה – עם מי תחגגו את השנה האזרחית החדשה?<br/>

הספירה לאחור החלה – עם מי תחגגו את השנה האזרחית החדשה?

פורסם בתאריך: 30/12/2023 09:31:32

רגע לפני ששנת 2024 מגיעה והאווירה מסביב מבשרת על רומנטיקה ומכינה אתכם לנשיקה המסורתית בחצות, זה הזמן להחליט עם מי תחגגו את השנה האזרחית החדשה.

איך להתחיל עם בחורה ברחוב

איך להתחיל עם בחורה ברחוב

פורסם בתאריך: 09/12/2020 12:03:35

לחצו ממש כאן וגלו את רשימת הטיפים הכי שווים שכדאי לכם להכיר. שלל טיפים שיעזרו לכם להתחיל עם בחורה שמוצאת חן בענייכם גם באמצע הרחוב.

איך להתחיל עם בחורה באתר הכרויות?<br/>

איך להתחיל עם בחורה באתר הכרויות?

פורסם בתאריך: 14/12/2023 16:50:02

נרשמתם לאתר הכרויות, יש לכם פרופיל עם כל מה שצריך כדי להתחיל ועכשיו אתם עומדים בפני השאלה הגדולה, איך להתחיל עם בחורה באתר הכרויות?

כל מה שרציתם לדעת על בליינד דייט ולא היה לכם את מי לשאול

כל מה שרציתם לדעת על בליינד דייט ולא היה לכם את מי לשאול

פורסם בתאריך: 09/05/2022 11:31:13

רוב בני האדם שמתעתדים לצאת לבליינד דייט מרגישים רגשות מעורבים בעיקר של חרדות, ולמרות שלא הכול שחור בבליינד דייט, הם מלווים בכמה אפיזודות מטילות אימה

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר