איך לפלרטט עם בחורות בצורה נכונה

תהיו כנים


כלל ראשון וחשוב שיעזור לכם למצוא זוגיות טובה ואיכותית לקשר יציב. זוגות רבים יעידו כי הקשר הזוגי שלהם התחיל באופן חיובי כבר מהפגישה הראשונה, שכל המחסומים ירדו וכל אחד מבני הזוג נותר חשוף וישיר כמה שניתן. כיצד תוכלו ליישם זאת? אם לדוגמה עשיתם עד היום מעין "משחק" של לא להראות שהבחורה שיושבת מולכם באמת מעניינת אתכם, דעו כי זו טעות והיא פשוט יכולה להמשיך הלאה מבלי לדעת מה אתם באמת מרגישים. לכן חשוב להיות כנים ואמיתיים מלכתחילה.

אל תהיו ישירים מדי


המשפט הזה אולי מעט סותר את הטיפ הראשון בו התחיל המאמר ("תהיו כנים"), אך הוא נועד כדי להדגיש את החשיבות של אמירת דברים עד לגבול מסוים. כיצד זה מתבטא? נניח שהבחורה שיושבת מולך נורא מוצאת חן בעיניך, עד כדי מחשבה על ביסוס הקשר הזוגי ומגורים יחד לאחר שלושה דייטים בלבד. אם תאמר לה זאת בדייט השלישי ככל הנראה לא תראה אותה שוב, לכן עדיף שתשמור את העניין הזה לעצמך אך המשך להראות לה את רצינותך והעבר לה את המסר שהיא מאוד מוצאת חן בעיניך – עניין המגורים המשותפים יוכל לעלות שוב בזמן הרלוונטי לכך לאחר תקופה מסוימת שתצאו יחד.

פלרטטו בצורה עדינה


נושא הפלירטוט רלוונטי לכל שלב בתחום היחסים שבינו לבינה, גם לאחר שהזוגיות בשלה לחלוטין וקיימת אהבה פורחת בין שניהם כבר שנים. הפלירטוט הוא זה שמניע את כל אחד מבני הזוג להרגיש תשוקה לצד השני, לכן חשוב שיהיו פלירטוטים עדינים ומרומזים כמה שניתן במיוחד אם מדובר על היכרות ראשונית עם בחורה מעניינת. גם הודעת ווטסאפ אגבית באמצע היום בסגנון "חושב עלייך שיהיה לך יום מקסים" יכול להיחשב כפלירטוט עדין שיעשה את העבודה.

העזרו באתרי הכרויות איכותיים


ידעתם שפלירטוטים יכולים להתקיים גם במרחב הווירטואלי? ויש להם בדיוק את אותה השפעה כמו פלירטוט פנים מול פנים בסגנון של פעם. לכן מומלץ לנסות להכיר דרך אתרי היכרויות ייעודיים לכך, ובעזרת הטיפים הבאים תוכלו להשיג כמה בנות זוג פוטנציאליות לקשר רציני או אפילו לצורך יחסים מזדמנים.

טיפים שיעזרו לכם להכיר דרך אתר הכרויות


•העלו תמונה אותנטית – הראה לה איך אתה נראה בחיי היומיום ולא בחתונה של אחותך לאחר תספורת, גילוח וחליפה מחויטת תפורה בהזמנה אישית.
•עדכנו פרטים אמיתיים בלבד – למרות הפיתוי לעגל למטה את גילך האמיתי, היה כנה לחלוטין עם הפרטים האישיים שתעדכן בפרופיל המשתמש באתר ההיכרויות.
•שדרגו את המנוי לשימוש באתר – לרוב אתרי ההיכרויות מאפשרים הרשמה חינם אל האתר אך השימוש בו מוגבל, כך שלא ניתן לשלוח הודעות אישיות או להעביר פרטים נוספים ליצירת קשר מחוץ לאתר. באמצעות שדרוג של המנוי, ניתן לפתוח את האופציות האלו וכך להגדיל את האפשרות להכיר ולפלרטט עם בחורות בצורה נכונה.

לסיכום, בלי פלירטוט קשה למצוא זוגיות ואהבה, כדי להשיג זאת אמצו את הטיפים שהוזכרו לעיל ותהנו ממציאת זוגיות איכותית שהכי תתאים לכם. בהצלחה!
איך לפלרטט עם בחורות בצורה נכונה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הכרויות אז והיום

הכרויות אז והיום

פורסם בתאריך: 28/07/2021 13:35:40

"זוגות זוגות ברא אותם", כך כתוב בסיפור הבריאה התנכ"י ובתיבת נוח וזה בהחלט תקף גם להיום. כמעט כל אדם מחפש בשלב מסוים בחייו זוגיות

לשבור את הקרח - שאלות ומשחקים שיעזרו לכם להפיג את המבוכה

לשבור את הקרח - שאלות ומשחקים שיעזרו לכם להפיג את המבוכה

פורסם בתאריך: 07/04/2021 12:38:55

פגישה עם מישהי או מישהו שלא פגשתם פיזית קודם לכן תמיד תהיה מביכה או מלאת התרגשות גם אם היו בניכם שיחות קודמות.

זוגיות מאוחרת

זוגיות מאוחרת

פורסם בתאריך: 10/03/2021 12:16:58

יצאנו לבדוק את הרווקים שמגיעים לזוגיות מאוחרת ומה באמת קורה שם?

למי מתאים להירשם לאתרי הכרויות

למי מתאים להירשם לאתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 16/03/2022 10:54:20

אחת הדרכים הכי שכיחות להכרות בשנת 2022 היא באתרי הכרויות. נשאלת השאלה האםזה מתאים לכולם?

איך לצלוח את עולם הדייטינג הוירטואלי

איך לצלוח את עולם הדייטינג הוירטואלי

פורסם בתאריך: 20/12/2023 19:18:05

אתרי ההכרויות פרצו לחיינו בסערה ושינו את עולם הדייטים מהקצה לקצה, הם העניקו לנו את ההזדמנות להתרווח בנוחות על הספה בבית ולחפש את שאהבה נפשנו.

איך להתחיל עם בחורה באתר הכרויות?<br/>

איך להתחיל עם בחורה באתר הכרויות?

פורסם בתאריך: 14/12/2023 16:50:02

נרשמתם לאתר הכרויות, יש לכם פרופיל עם כל מה שצריך כדי להתחיל ועכשיו אתם עומדים בפני השאלה הגדולה, איך להתחיל עם בחורה באתר הכרויות?

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר