איך לפלרטט עם בחורות בצורה נכונה

תהיו כנים


כלל ראשון וחשוב שיעזור לכם למצוא זוגיות טובה ואיכותית לקשר יציב. זוגות רבים יעידו כי הקשר הזוגי שלהם התחיל באופן חיובי כבר מהפגישה הראשונה, שכל המחסומים ירדו וכל אחד מבני הזוג נותר חשוף וישיר כמה שניתן. כיצד תוכלו ליישם זאת? אם לדוגמה עשיתם עד היום מעין "משחק" של לא להראות שהבחורה שיושבת מולכם באמת מעניינת אתכם, דעו כי זו טעות והיא פשוט יכולה להמשיך הלאה מבלי לדעת מה אתם באמת מרגישים. לכן חשוב להיות כנים ואמיתיים מלכתחילה.

אל תהיו ישירים מדי


המשפט הזה אולי מעט סותר את הטיפ הראשון בו התחיל המאמר ("תהיו כנים"), אך הוא נועד כדי להדגיש את החשיבות של אמירת דברים עד לגבול מסוים. כיצד זה מתבטא? נניח שהבחורה שיושבת מולך נורא מוצאת חן בעיניך, עד כדי מחשבה על ביסוס הקשר הזוגי ומגורים יחד לאחר שלושה דייטים בלבד. אם תאמר לה זאת בדייט השלישי ככל הנראה לא תראה אותה שוב, לכן עדיף שתשמור את העניין הזה לעצמך אך המשך להראות לה את רצינותך והעבר לה את המסר שהיא מאוד מוצאת חן בעיניך – עניין המגורים המשותפים יוכל לעלות שוב בזמן הרלוונטי לכך לאחר תקופה מסוימת שתצאו יחד.

פלרטטו בצורה עדינה


נושא הפלירטוט רלוונטי לכל שלב בתחום היחסים שבינו לבינה, גם לאחר שהזוגיות בשלה לחלוטין וקיימת אהבה פורחת בין שניהם כבר שנים. הפלירטוט הוא זה שמניע את כל אחד מבני הזוג להרגיש תשוקה לצד השני, לכן חשוב שיהיו פלירטוטים עדינים ומרומזים כמה שניתן במיוחד אם מדובר על היכרות ראשונית עם בחורה מעניינת. גם הודעת ווטסאפ אגבית באמצע היום בסגנון "חושב עלייך שיהיה לך יום מקסים" יכול להיחשב כפלירטוט עדין שיעשה את העבודה.

העזרו באתרי הכרויות איכותיים


ידעתם שפלירטוטים יכולים להתקיים גם במרחב הווירטואלי? ויש להם בדיוק את אותה השפעה כמו פלירטוט פנים מול פנים בסגנון של פעם. לכן מומלץ לנסות להכיר דרך אתרי היכרויות ייעודיים לכך, ובעזרת הטיפים הבאים תוכלו להשיג כמה בנות זוג פוטנציאליות לקשר רציני או אפילו לצורך יחסים מזדמנים.

טיפים שיעזרו לכם להכיר דרך אתר הכרויות


•העלו תמונה אותנטית – הראה לה איך אתה נראה בחיי היומיום ולא בחתונה של אחותך לאחר תספורת, גילוח וחליפה מחויטת תפורה בהזמנה אישית.
•עדכנו פרטים אמיתיים בלבד – למרות הפיתוי לעגל למטה את גילך האמיתי, היה כנה לחלוטין עם הפרטים האישיים שתעדכן בפרופיל המשתמש באתר ההיכרויות.
•שדרגו את המנוי לשימוש באתר – לרוב אתרי ההיכרויות מאפשרים הרשמה חינם אל האתר אך השימוש בו מוגבל, כך שלא ניתן לשלוח הודעות אישיות או להעביר פרטים נוספים ליצירת קשר מחוץ לאתר. באמצעות שדרוג של המנוי, ניתן לפתוח את האופציות האלו וכך להגדיל את האפשרות להכיר ולפלרטט עם בחורות בצורה נכונה.

לסיכום, בלי פלירטוט קשה למצוא זוגיות ואהבה, כדי להשיג זאת אמצו את הטיפים שהוזכרו לעיל ותהנו ממציאת זוגיות איכותית שהכי תתאים לכם. בהצלחה!
איך לפלרטט עם בחורות בצורה נכונה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

תבשיל זוגיות בתיבול קורונה

תבשיל זוגיות בתיבול קורונה

פורסם בתאריך: 24/12/2020 16:57:39

הקורונה בישלה לנו תבשיל חריף במיוחד ששרף את כלל התחומים. אבל לנו יש הפתעה בשבילכם בתחום ההכרויות, בואו וגלו את התבשיל שבישלנו עבורכם.

כל הסימנים לכך שהוא בקטע שלך

כל הסימנים לכך שהוא בקטע שלך

פורסם בתאריך: 24/02/2021 14:26:16

אתרי הכרויות יכולים להיות מעט מבלבלים ואף מטעים - אז איך תדעי אם מישהו שיוצר איתך קשר באמת בעניין שלך?

זוגיות מאוחרת

זוגיות מאוחרת

פורסם בתאריך: 10/03/2021 12:16:58

יצאנו לבדוק את הרווקים שמגיעים לזוגיות מאוחרת ומה באמת קורה שם?

3 סוגים של דייט ראשון

3 סוגים של דייט ראשון

פורסם בתאריך: 14/04/2021 11:49:07

כאשר אתה מכיר מישהי בין אם באינטרנט ובין אם במקום ציבורי הציפייה לדייט ראשון מוצלח אינה משתנה. אז איך תוכל לדעת מה הדייט המושלם עבורה?מהו הגורם מכריע בדייט ראשון שיוביל אתכם לדייט שני?

מה הסיכוי שלי להכיר כשאני בלי תמונה באתר הכרויות

מה הסיכוי שלי להכיר כשאני בלי תמונה באתר הכרויות

פורסם בתאריך: 24/11/2021 14:09:08

האם אני יכולה לפרסם את הפרופיל שלי ללא תמונה ולזכות בהודעות מרווקים? על השאלות האלו נענה בכתבה הבאה.

לצאת עם אישה עוצמתית

לצאת עם אישה עוצמתית

פורסם בתאריך: 24/03/2021 14:12:44

לצאת עם אישה עוצמתית זאת משימה על גבול האומנות והאחד שלא ידע להתנהל עם אישה כזאת ימצא את עצמו מהר מאוד בחוץ

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר