איך לפלרטט עם בחורות בצורה נכונה

תהיו כנים


כלל ראשון וחשוב שיעזור לכם למצוא זוגיות טובה ואיכותית לקשר יציב. זוגות רבים יעידו כי הקשר הזוגי שלהם התחיל באופן חיובי כבר מהפגישה הראשונה, שכל המחסומים ירדו וכל אחד מבני הזוג נותר חשוף וישיר כמה שניתן. כיצד תוכלו ליישם זאת? אם לדוגמה עשיתם עד היום מעין "משחק" של לא להראות שהבחורה שיושבת מולכם באמת מעניינת אתכם, דעו כי זו טעות והיא פשוט יכולה להמשיך הלאה מבלי לדעת מה אתם באמת מרגישים. לכן חשוב להיות כנים ואמיתיים מלכתחילה.

אל תהיו ישירים מדי


המשפט הזה אולי מעט סותר את הטיפ הראשון בו התחיל המאמר ("תהיו כנים"), אך הוא נועד כדי להדגיש את החשיבות של אמירת דברים עד לגבול מסוים. כיצד זה מתבטא? נניח שהבחורה שיושבת מולך נורא מוצאת חן בעיניך, עד כדי מחשבה על ביסוס הקשר הזוגי ומגורים יחד לאחר שלושה דייטים בלבד. אם תאמר לה זאת בדייט השלישי ככל הנראה לא תראה אותה שוב, לכן עדיף שתשמור את העניין הזה לעצמך אך המשך להראות לה את רצינותך והעבר לה את המסר שהיא מאוד מוצאת חן בעיניך – עניין המגורים המשותפים יוכל לעלות שוב בזמן הרלוונטי לכך לאחר תקופה מסוימת שתצאו יחד.

פלרטטו בצורה עדינה


נושא הפלירטוט רלוונטי לכל שלב בתחום היחסים שבינו לבינה, גם לאחר שהזוגיות בשלה לחלוטין וקיימת אהבה פורחת בין שניהם כבר שנים. הפלירטוט הוא זה שמניע את כל אחד מבני הזוג להרגיש תשוקה לצד השני, לכן חשוב שיהיו פלירטוטים עדינים ומרומזים כמה שניתן במיוחד אם מדובר על היכרות ראשונית עם בחורה מעניינת. גם הודעת ווטסאפ אגבית באמצע היום בסגנון "חושב עלייך שיהיה לך יום מקסים" יכול להיחשב כפלירטוט עדין שיעשה את העבודה.

העזרו באתרי הכרויות איכותיים


ידעתם שפלירטוטים יכולים להתקיים גם במרחב הווירטואלי? ויש להם בדיוק את אותה השפעה כמו פלירטוט פנים מול פנים בסגנון של פעם. לכן מומלץ לנסות להכיר דרך אתרי היכרויות ייעודיים לכך, ובעזרת הטיפים הבאים תוכלו להשיג כמה בנות זוג פוטנציאליות לקשר רציני או אפילו לצורך יחסים מזדמנים.

טיפים שיעזרו לכם להכיר דרך אתר הכרויות


•העלו תמונה אותנטית – הראה לה איך אתה נראה בחיי היומיום ולא בחתונה של אחותך לאחר תספורת, גילוח וחליפה מחויטת תפורה בהזמנה אישית.
•עדכנו פרטים אמיתיים בלבד – למרות הפיתוי לעגל למטה את גילך האמיתי, היה כנה לחלוטין עם הפרטים האישיים שתעדכן בפרופיל המשתמש באתר ההיכרויות.
•שדרגו את המנוי לשימוש באתר – לרוב אתרי ההיכרויות מאפשרים הרשמה חינם אל האתר אך השימוש בו מוגבל, כך שלא ניתן לשלוח הודעות אישיות או להעביר פרטים נוספים ליצירת קשר מחוץ לאתר. באמצעות שדרוג של המנוי, ניתן לפתוח את האופציות האלו וכך להגדיל את האפשרות להכיר ולפלרטט עם בחורות בצורה נכונה.

לסיכום, בלי פלירטוט קשה למצוא זוגיות ואהבה, כדי להשיג זאת אמצו את הטיפים שהוזכרו לעיל ותהנו ממציאת זוגיות איכותית שהכי תתאים לכם. בהצלחה!
איך לפלרטט עם בחורות בצורה נכונה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

שקר לבן כדרך למציאת  אהבה

שקר לבן כדרך למציאת אהבה

פורסם בתאריך: 30/03/2022 14:00:26

לימדו אותנו שאסור לשקר, אך גם לימדו על ההבדל בין שקר אמיתי לשקר לבן. כיצד שקר לבן יכול לשרת אותנו במציאת אהבה?

הכרויות אז והיום

הכרויות אז והיום

פורסם בתאריך: 28/07/2021 13:35:40

"זוגות זוגות ברא אותם", כך כתוב בסיפור הבריאה התנכ"י ובתיבת נוח וזה בהחלט תקף גם להיום. כמעט כל אדם מחפש בשלב מסוים בחייו זוגיות

המדריך המקצועי של סוגי נשיקות

המדריך המקצועי של סוגי נשיקות

פורסם בתאריך: 14/04/2022 09:56:25

המדריך המקצועי של סוגי נשיקות, הניואנסים שקשורים לנשיקות תלויים כולם כאחד בהקשר - סוגי הנשיקה, מי הפרטנר שלכם, מה תדירות הנשיקות, וכולי.

איך להתכונן נכון לבליינדייט

איך להתכונן נכון לבליינדייט

פורסם בתאריך: 29/04/2021 15:21:05

רוב האנשים מחפשים את שאהבה נפשם, רוצים זוגיות ואף להגיע למיסוד של הזוגיות. בגילאי העשרים זה קצת יותר פשוט, כי אנו מבלים יותר עם בני המין השני. הדבר הופך להיות יותר קשה ככל שאנו גדלים.

כשהיא מרוצה כולם מרוצים

כשהיא מרוצה כולם מרוצים

פורסם בתאריך: 17/03/2021 12:12:13

הכל מתנהלי על מי מנוחות, היא מרעיפה עליך אהבה בלי סוף היא מחייכת וכל העולם מחייך איתה.

כמה עובדות על אתרי הכרויות

כמה עובדות על אתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 02/06/2021 16:48:35

אספנו לכם כמה עובדות מעניינות על אתרי הכרויות שיעזרו לכם להחליט שזו הפלטפורמה הטובה עבורכם

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר