איך לצלוח את עולם הדייטינג הוירטואלי

5 דרכים שיעזרו לכם בעולם המלחיץ והכיפי הזה

לחלוק איתה את החיים או ליצור מפגשים אקראיים בימים שבהם הבדידות דופקת על הדלת ופורטת על מיתרי הלב.

כמו בזוגיות גם בעולם הווירטואלי שום דבר לא באמת מגיע בקלות ולא פעם הקושי בחווית המשתמש מעוררת רגשות של ייאוש, חוסר ביטחון עקב אי הצלחות וחוסר רצון להמשיך ולנסות למצוא את המאצ´ שלך לחיים, אך אלו לא חייבים להיות פני הדברים.

הנה מספר קווים מנחים והבנה של המערכת ניתן לשנות את חווית המשתמש שלכם ולהפוך אותה לאפקטיבית ואטרקטיביתכנות זה כל הסיפור –

מאוד קל להישאב לפנטזיות שניתן לעורר בעזרת כמה הקשות של מקלדת אבל אם אתם רוצים להצליח ולמצוא את האדם הנכון והמדויק ביותר עבורכם עליכם קודם כל להיות כנים. הגדירו במדוייק מה אתם מחפשים ומה אתם רוצים לקבל בפרטנר שלכם. כנות תסייע לכם לא רק להיות הוגנים כלפיכם וכלפי הצד השני אלא גם לסנן בקלות את מי שלא מתאים לרצונות שלכם.

סבלנות כן משתלמת –

לא סתם אומרים שדברים טובים דורשים זמן וסבלנות, גם כאן בעולם הווירטואלי יכול להיות שיקח לכם יותר זמן ממה שלקח לחבר או לדוד של הדודה למצוא את הפרטנר שאולי יניב לכם הרבה יותר מדייט מוצלח אחד. חשוב שלא תאבדו תקווה בדרך.

הגדירו זמנים ברורים –

העולם הווירטואלי ברובו הגדול הינו אשלייה של מציאות שכולנו יוצרים והיינו רוצים לחיות בה לכן, הגבילו את ההתכתבויות שלכם בצ´טים והגדירו מספר שיחות שיהיה נכון לכם להתקדם הלאה ולעבור לשיחת טלפון לבחינה יותר מעמיקה האם יש כאן מאטצ´. גם כאן זאת הזדמנות טובה לבחון את הרצינות של הצד השני מעבר למסך ואת הכוונות שלו.

בלעדיות זאת לא מילה גסה –

זה נכון שההיצע המטורף שקיים באתרי ההכרויות והעולם הווירטואלי מקהה את החושים ומעוור את העיניים, אבל דווקא ההעמסה הזאת גורמת לכם לא פעם לשעוט קדימה אל עבר ההחלקה הבאה מבלי לתת הזדמנות הוגנת וכנה לפתח שיחה קצת יותר מעמיקה אל מול אותו האדם שנראה שקיים פוטנציאל למאטצ´. ואם אתם ממש נבהלים תזכרו שהבלעדיות הזאת היא לא ניצחית אלא רק למשך כמה שיחות.

את הרשימות תשאירו למכולת –

כל אחד מגיע עם רשימת מכולת מאוד ארוכה ומובנית של איך הוא היה רוצה שהפטנר שלו יראה, ידבר, יתנהג, מה יאהב ואילו תחביבים עדיף שיהיו לו ואילו פחות, בתיאוריה זה מאוד יפה אך כשמגיעים לפרקטיקה הדברים פתאום משתנים ולא ממהרים להתיישב בקלות רבה. אתם יכולים בהחלט להשתמש בכמה פרטמטרים מהרשימה אך אל תמהרו לפסול את האדם שבצד השני אם נראה שאינו מסמן לכם במהירות את הסעיפים.

בסופו של דבר אתרי ההיכרויות ועולם הדייטים הווירטואלי הוא כאן כדי להישאר ויתרה מכך הוא הפך להיות המועמד המוביל בכל הקשור לאפשרות שלכם להכיר את בן / בת הזוג האידיאלים עבורכם. לכן הקפידו על הקווים המנחים הרשומים כאן ואין לנו ספק בכלל שתתחילו ליהנות מהתוצאות במהרה.
איך לצלוח את עולם הדייטינג הוירטואלי

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

המדריך המקצועי של סוגי נשיקות

המדריך המקצועי של סוגי נשיקות

פורסם בתאריך: 14/04/2022 09:56:25

המדריך המקצועי של סוגי נשיקות, הניואנסים שקשורים לנשיקות תלויים כולם כאחד בהקשר - סוגי הנשיקה, מי הפרטנר שלכם, מה תדירות הנשיקות, וכולי.

אהבה זה כואב

אהבה זה כואב

פורסם בתאריך: 09/03/2022 13:52:32

התהלכתי שם עשרות פעמים, עכשיו אני חייב ולו פעם אחת, לבקר שם שוב.

איך לכתוב פרופיל איכותי באתר היכרויות

איך לכתוב פרופיל איכותי באתר היכרויות

פורסם בתאריך: 05/05/2021 10:53:49

אתרי הכרויות מתאפיינים בהצגה עצמית.בכתבה הבאה ניתן לכם מספר דגשים והמלצות איך לכתוב טוב יותר את הפרופיל שלכם באתר.

5 נקודות שיעזרו לך להבין שהבחור ממש לא בשבילך

5 נקודות שיעזרו לך להבין שהבחור ממש לא בשבילך

פורסם בתאריך: 14/06/2022 15:41:07

יצאת עם בחור לשניים – שלושה דייטים ואת לא יודעת האם להמשיך לצאת עם הבחור והאם הוא בשבילך

הצעת נישואין דרך אתר הכרויות

הצעת נישואין דרך אתר הכרויות

פורסם בתאריך: 10/11/2021 14:46:37

הכל התחיל כשכתבת מסר לבחורה באתר הכרויות - אז איך מגיעים מהודעה ועד הצעת נישואין דרך אתרי הכרויות?

איך מתגברים על דייט שלא צלח

איך מתגברים על דייט שלא צלח

פורסם בתאריך: 06/04/2022 12:21:43

דייט ראשון שלא הולך כמו שצריך יכול לגרום לאכזבה, אבל חשוב לזכור כי מדובר רק על דייט אחד בלבד ויש שתי אפשרויות שיסייעו לכם להתגבר

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר