איך לצלוח את עולם הדייטינג הוירטואלי

5 דרכים שיעזרו לכם בעולם המלחיץ והכיפי הזה

לחלוק איתה את החיים או ליצור מפגשים אקראיים בימים שבהם הבדידות דופקת על הדלת ופורטת על מיתרי הלב.

כמו בזוגיות גם בעולם הווירטואלי שום דבר לא באמת מגיע בקלות ולא פעם הקושי בחווית המשתמש מעוררת רגשות של ייאוש, חוסר ביטחון עקב אי הצלחות וחוסר רצון להמשיך ולנסות למצוא את המאצ´ שלך לחיים, אך אלו לא חייבים להיות פני הדברים.

הנה מספר קווים מנחים והבנה של המערכת ניתן לשנות את חווית המשתמש שלכם ולהפוך אותה לאפקטיבית ואטרקטיביתכנות זה כל הסיפור –

מאוד קל להישאב לפנטזיות שניתן לעורר בעזרת כמה הקשות של מקלדת אבל אם אתם רוצים להצליח ולמצוא את האדם הנכון והמדויק ביותר עבורכם עליכם קודם כל להיות כנים. הגדירו במדוייק מה אתם מחפשים ומה אתם רוצים לקבל בפרטנר שלכם. כנות תסייע לכם לא רק להיות הוגנים כלפיכם וכלפי הצד השני אלא גם לסנן בקלות את מי שלא מתאים לרצונות שלכם.

סבלנות כן משתלמת –

לא סתם אומרים שדברים טובים דורשים זמן וסבלנות, גם כאן בעולם הווירטואלי יכול להיות שיקח לכם יותר זמן ממה שלקח לחבר או לדוד של הדודה למצוא את הפרטנר שאולי יניב לכם הרבה יותר מדייט מוצלח אחד. חשוב שלא תאבדו תקווה בדרך.

הגדירו זמנים ברורים –

העולם הווירטואלי ברובו הגדול הינו אשלייה של מציאות שכולנו יוצרים והיינו רוצים לחיות בה לכן, הגבילו את ההתכתבויות שלכם בצ´טים והגדירו מספר שיחות שיהיה נכון לכם להתקדם הלאה ולעבור לשיחת טלפון לבחינה יותר מעמיקה האם יש כאן מאטצ´. גם כאן זאת הזדמנות טובה לבחון את הרצינות של הצד השני מעבר למסך ואת הכוונות שלו.

בלעדיות זאת לא מילה גסה –

זה נכון שההיצע המטורף שקיים באתרי ההכרויות והעולם הווירטואלי מקהה את החושים ומעוור את העיניים, אבל דווקא ההעמסה הזאת גורמת לכם לא פעם לשעוט קדימה אל עבר ההחלקה הבאה מבלי לתת הזדמנות הוגנת וכנה לפתח שיחה קצת יותר מעמיקה אל מול אותו האדם שנראה שקיים פוטנציאל למאטצ´. ואם אתם ממש נבהלים תזכרו שהבלעדיות הזאת היא לא ניצחית אלא רק למשך כמה שיחות.

את הרשימות תשאירו למכולת –

כל אחד מגיע עם רשימת מכולת מאוד ארוכה ומובנית של איך הוא היה רוצה שהפטנר שלו יראה, ידבר, יתנהג, מה יאהב ואילו תחביבים עדיף שיהיו לו ואילו פחות, בתיאוריה זה מאוד יפה אך כשמגיעים לפרקטיקה הדברים פתאום משתנים ולא ממהרים להתיישב בקלות רבה. אתם יכולים בהחלט להשתמש בכמה פרטמטרים מהרשימה אך אל תמהרו לפסול את האדם שבצד השני אם נראה שאינו מסמן לכם במהירות את הסעיפים.

בסופו של דבר אתרי ההיכרויות ועולם הדייטים הווירטואלי הוא כאן כדי להישאר ויתרה מכך הוא הפך להיות המועמד המוביל בכל הקשור לאפשרות שלכם להכיר את בן / בת הזוג האידיאלים עבורכם. לכן הקפידו על הקווים המנחים הרשומים כאן ואין לנו ספק בכלל שתתחילו ליהנות מהתוצאות במהרה.
איך לצלוח את עולם הדייטינג הוירטואלי

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

איך לצלוח את עולם הדייטינג הוירטואלי

איך לצלוח את עולם הדייטינג הוירטואלי

פורסם בתאריך: 20/12/2023 19:18:05

אתרי ההכרויות פרצו לחיינו בסערה ושינו את עולם הדייטים מהקצה לקצה, הם העניקו לנו את ההזדמנות להתרווח בנוחות על הספה בבית ולחפש את שאהבה נפשנו.

למי מתאים להירשם לאתרי הכרויות

למי מתאים להירשם לאתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 16/03/2022 10:54:20

אחת הדרכים הכי שכיחות להכרות בשנת 2022 היא באתרי הכרויות. נשאלת השאלה האםזה מתאים לכולם?

איך למצוא בן זוג עם אותם תחביבים

איך למצוא בן זוג עם אותם תחביבים

פורסם בתאריך: 20/10/2021 14:21:08

בעידן שלנו החיפוש אחר בני זוג כאלו הפך להיות הרבה יותר פשוט ונגיש, הודות לשפע של אתרי היכרויות המאפשרים לכל משתמש באתר להציג פרופיל אישי הנוגע לחייו האישיים, וכן גם תחביבים שהוא אוהב לעשות בשעות הפנאי שלו.

איך לטפל בלב שבור?

איך לטפל בלב שבור?

פורסם בתאריך: 28/02/2024 12:19:54

במאמר זה ניתן לכם מספר אסטרטגיות וטכניקות בדרך לריפוי של לב שבור, צעד אחר צעד במסע הקשה ובדרך לריפוי

עדכונים בדבר אבטחת האתר<br/>

עדכונים בדבר אבטחת האתר

פורסם בתאריך: 22/08/2023 12:27:44

חשוב היה לנו לעדכן אתכם כי בעקבות פניה של מחלקת הסייבר אל חברתנו, בוצעו עדכונים והקשחות של אבטחת האתר, כלל הסיסמאות עודכנו ועברו להתחברות רב שלבית מסוג MFA, כדי להגן על פרטיותכם ברמה הגבוה ביותר.

ההבדל בין אתרי הכרויות בחינם להכרויות בתשלום

ההבדל בין אתרי הכרויות בחינם להכרויות בתשלום

פורסם בתאריך: 23/03/2022 13:45:20

ההבדל בין אתרי הכרויות בחינם להכרויות בתשלום הוא בכך שהנטייה היא לחשוב שמי שמוכן לשלם על מנוי לאתר הכרויות הוא רציני ומחפש זוגיות באמת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר