מי האדם שניצב מהצד השני

האם האדם שאנו מתחילים להכיר זה הוא

כך תדעו מי באמת מסתתר מאחורי המסך והמקלדת

אנחנו בנויים בצורה כזאת שכל חידה רק מאתגרת ומסקרנת אותנו יותר להגיע לפתרון שלה ולגלות מה הסתתר מאחוריה.
אחת החידות הגדולות ביותר שעומדות מולנו היא לגלות מי האדם שניצב מהצד השני, האם האדם שאנו מתחילים לפתח עמו היכרות אכן מי שהוא אומר שהוא או שמא מדובר בתעתוע ובניסיון להיות מי שהאדם השני חושב שאנחנו רוצים שהוא יהיה?

חששות לפני שפותחים כרטיס
כאשר הגענו להחלטה לפתוח כרטיס באתר היכרויות מיד עולים גם החששות שמא האדם שנמצא את עצמנו בשיחה עימו לא יתגלה כדמות אמיתית וכנה ויבחר לנצל את המסך שעומד מלפניו ולהציג את עצמו כמישהו אחר לחלוטין.

חששות מפגיעה ובזבוז זמן
אם יש משהו שתמיד מלחיץ אותנו בחיפוש זוגיות זה בזבוז הזמן, ניהול שיחות וחשיפת האני האמיתי שלנו והגילוי שהצד השני לא ידע להעריך את הדברים הללו ובחר להציג דמות אחרת לגמרי ממה שהוא באמת.

לאתר סימנים מסגירים ודרכים לגלות שהצד השני דובר אמת.

בדייט פנים מול פנים אנו רואים את מי שישוב מולנו, אנו קוראים את שפת הגוף שלנו, מרגישים את האנרגיה שלו ולרוב הרבה יותר קל לנו לקבל מושג האם מי שיושב מולנו הוא אדם כנה ובאמת מי שהוא מעיד על עצמו וזאת להבדיל מהימצאות הצד השני אל מול מסך, במרחב הביתי שלו ורחוק מהעין שלנו.
אך עדין ישנם מספרים כלים שנוכל להשתמש בהם על מנת למנוע מפח נפש ובזבוז אנרגיה וזמן שלנו על מנת לגלות האם מדובר באדם שדובר אמת או שמא מדובר בדמות שנבנתה במיוחד עבור אתרי ההכרויות.

1. בקשו עוד תמונות:
כאשר אדם מעלה תמונה מושלמת ממש בקשו מאותו אדם לראות ולקבל בצ´ט פרטי עוד תמונות שלו, מרגעים וזמני חיים שונים. בדרך כלל במידה ומדובר בתמונות שלא שייכות לאותו האדם מלאי התמונות יהיה נורא קטן ולא יציג את מהלך חייו.
2. תשאלו את אותה השאלה במספר גרסאות:
לא סתם אומרים שאם אין לך זיכרון טוב עדיף שלא תשקר. אדם שימציא סיפור ולא ידבר על מקרה אמת בכל פעם שתשאלו אותו לגבי החוויה הזאת תגלו שגרסאות משתנות קלות והפרטים פשוט לא מתיישבים אחד עם השני.
3. קבלו עוד מקורות מידע:
אם השיחה שלכם קולחת ואתם מרגישים מספיק בנוח אל תתבישו לבקש להכיר או אפילו לחפש בעצמכם מקורות מידע נוספים על האדם הזה. פייסבוק, אינסטגרם יכולים להיות מקור מידע נהדר.
4. הקשיבו לאינטואיציות שלכם:
היו קשובים לתחושובת הבטן שלכם, למהלך השיחה, לצורה שבה אתם מתכתבים. לרוב האינטואיציות שלנו ידעו לזהות מקור אמת או שקר.

תבחרו להאמין

עם כל הקושי שבעניין במיוחד כאשר מעורבים רגשות וצורך לחשוף את עצמכם פעם אחר פעם בכל שיחה חדשה על מנת לנסות לבסס היכרויות ראשונית באתר עם הצד השני ולגלות האם מכאן יכולה לצאת ולהתחיל מערכת היחסים הבאה שלכם בחרו גם להאמין שלא כל אחד נמצא במטרה להשתמש בפלטפורמת אתרי ההיכרויות למצוא משהו מזדמן או פשוט להעביר את הזמן אלא בדיוק כמוכם פשוט מחפש אדם אמיתי, שמציג את עצמו בדיוק איך שהוא ולהתחיל איתו מערכת יחסים.

מי האדם שניצב מהצד השני

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

קשר רציני VS קשר לסטוץ

קשר רציני VS קשר לסטוץ

פורסם בתאריך: 03/03/2021 12:15:15

אם גם אתם מהמתלבטים בנוגע להתחלת קשר רציני או קשר לסטוץ - הנה כמה נקודות שיעזרו לכם להכריע בנושא

עשה ואל תעשה בדייט ראשון

עשה ואל תעשה בדייט ראשון

פורסם בתאריך: 09/12/2020 16:04:30

בואו לגלות איך יוצרים את הרושם הנכון בדייט ראשון ואיך מגדילים את הסיכויים לדייט שני. מבחר טיפים שישדרגו כל דייט ויהפכו אותו להצלחה מסחררת

כמה עובדות על אתרי הכרויות

כמה עובדות על אתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 02/06/2021 16:48:35

אספנו לכם כמה עובדות מעניינות על אתרי הכרויות שיעזרו לכם להחליט שזו הפלטפורמה הטובה עבורכם

הכרויות אז והיום

הכרויות אז והיום

פורסם בתאריך: 28/07/2021 13:35:40

"זוגות זוגות ברא אותם", כך כתוב בסיפור הבריאה התנכ"י ובתיבת נוח וזה בהחלט תקף גם להיום. כמעט כל אדם מחפש בשלב מסוים בחייו זוגיות

הצעת נישואין דרך אתר הכרויות

הצעת נישואין דרך אתר הכרויות

פורסם בתאריך: 10/11/2021 14:46:37

הכל התחיל כשכתבת מסר לבחורה באתר הכרויות - אז איך מגיעים מהודעה ועד הצעת נישואין דרך אתרי הכרויות?

איך תדעו שמי שעומד מולכם הוא באמת מי שהוא

איך תדעו שמי שעומד מולכם הוא באמת מי שהוא

פורסם בתאריך: 13/10/2021 12:16:46

האם האדם שאנו מתחילים לפתח עמו היכרות אכן מי שהוא אומר שהוא או שמא מדובר בתעתוע ובניסיון להיות מי שהאדם השני חושב שאנחנו רוצים שהוא יהיה?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר