אילו בני זוג מתאימים לכם לפי המזלות?

מאת: דניאלה סיידוף

אסטרולוגיה שימשה עוד בזמנים קדומים יותר ככלי להבנת תכונות אישיות, התנהגויות ומערכות יחסים. עבור רבים, המזלות ממלאים תפקיד משמעותי בקביעת ההתאמה זוגית ובמציאת בני זוג מתאימים.  

בני מזל טלה (21 במרץ - 19 באפריל)

בני מזל טלה ידועים באופיים האנרגטי, הנלהב וההרפתקני שלהם. הם מתאימים ביותר לשותפים שיכולים להתאים לרוחם הלוהטת ולהתלהבותם לחיים. מזלות תואמים שיוכלו להתאים להם כבני זוג הם אריה וקשת, החולקים את שמחת החיים ואהבת הריגושים של בני מזל טלה. בכל התורה של התאמת מזלות, כשהמזלות האלו מתחברים יחד, הם יוצרים מערכת יחסים מאוד שמחה ומלאת אנרגיות ויש להם סיכוי גדול להצליח להישאר בקשר לטווח הארוך. כמו כן, השילוב של מזל אריה יחד עם טלה, יכול להניב גם עסק משפחתי מצליח.

מזל שור (20 באפריל - 20 במאי)

בני מזל שור מאופיינים בחיבור שלהם לקרקע, במעשיות שלהם לחיים והנאמנות שלהם לחברים, משפחה ובני זוג. הם מעריכים יציבות וביטחון במערכות יחסים והם מתאימים בצורה הטובה ביותר לשותפים שמעריכים את יציבותם. מזלות תואמים שיוכלו להתקדם איתם למערכת יחסים רצינית הם בתולה וגדי, שהם ללא ספק השותפים הראויים ביותר לרצון של מזל שור ליציבות ומחויבות. כשמדובר בבתולה יחד עם שור, אתם צפויים לקבל בית מאוד מסודר ומאורגן ומאוד יציב. כשמדובר בשור וגדי, היציבות תורגש, אך לפעמים יכולה להיות נוקשה מידי. לפעמים ההבנה של התאמת מזלות לפי תאריכים מסייעת להבין איך להתנהל נכון במערכת היחסים.

 

מזל תאומים (21 במאי - 20 ביוני)

בני מזל תאומים הם סקרנים, מסתגלים וחברותיים. הם משגשגים בגירוי אינטלקטואלי ונהנים משיחות שיש בהן עניין. מזלות תואמים שיכולים ליצור איתם מערכת יחסים טובה ואיתנה הם מאזניים ודלי, החולקים את אהבתו של מזל תאומים לתקשורת ולעיסוקים אינטלקטואליים. מזלות תאריכים כמו מאזניים ודלי יחד עם תאומים, תמיד יפתחו נושאי שיחה מרתקים על החיים ואפשר לומר שלא יהיה להם משעמם ביחד.

סרטן (21 ביוני - 22 ביולי)

בני מזל סרטן מוגדרים כאנשים המטפחים את האחר. הם מאוד רגישים ואינטואיטיביים והם מעריכים חיבור רגשי ומחפשים בני זוג שיכולים לספק תחושת ביטחון ותמיכה רגשית. מזלות תואמים שיכולים להתאים להם הם עקרב ודגים, החולקים את עומק הרגש והאינטואיציה שלהם.  מדובר על מערכות יחסים שהרגש הוא הדבר החזק שמחזיק אותן, חשוב לשים לב שהרגש הוא חיובי ולא הרסני.

מזל אריה (23 ביולי - 22 באוגוסט)

בני מזל אריה בטוחים בעצמם, כריזמטיים ונדיבים. הם נהנים להיות במרכז תשומת הלב ומחפשים בני זוג שיכולים להעריך את החום והחיבה שלהם. מזלות שיכולים ללכת איתם יד ביד הם טלה וקשת, החולקים את התשוקה וההתלהבות של האריה לחיים. הקושי הכי גדול במערכות היחסים האלו קשור ברצון של האריה לקבל תשומת לב על יופיו והאסטטיות שלו וכשהוא לא מקבל זאת, מערכת היחסים עלולה להיות בסכנה.

בתולה (23 באוגוסט - 22 בספטמבר)

בני מזל בתולה הם מעשיים, מכווני מטרה ואנליטיים. הם מעריכים אינטליגנציה וארגון במערכות יחסים ומחפשים שותפים שיכולים להתאים לדיוק שלהם. מזלות תואמים להם הם מזל שור וגדי, החולקים את המעשיות של בתולה ותשומת הלב לפרטים. השור והגדי יעניקו לבתולה את היציבות שהיא מחפשת וגם ידבקו איתה באותן המטרות ואף יעודדו אותה לכך, אך לפעמים, יכול להיות שהם ידבקו תחילה במטרות שלהם ויזנחו את מטרותיה של הבתולה. כשהבתולה תעמוד על שלה, היא תוכל להישמר במערכת יחסים כזו.

מאזניים (23 בספטמבר - 22 באוקטובר)

בני מזל מאזניים הם מקסימים, דיפלומטיים ורומנטיים. הם מעריכים הרמוניה ואיזון במערכות יחסים ומחפשים בני זוג שיכולים לספק תמיכה רגשית וחברות. מזלות תואמים שיכולים להיכנס איתם למערכת יחסים הם מזל תאומים ודלי, החולקים את אהבתו של מאזניים לתקשורת ולעיסוקים אינטלקטואליים. עם המזלות האלו, אין ספק שלמאזניים לא יהיה משעמם והרומנטיקה שהם מחפשים בהחלט תהיה באוויר רוב הזמן.

מזל עקרב (23 באוקטובר - 21 בנובמבר)

בני מזל עקרב הם נלהבים, אינטנסיביים ונחושים. הם מעריכים נאמנות ועומק רגשי במערכות יחסים ומחפשים בני זוג שיכולים להתאים לעוצמתם. מזלות תואמים למערכת יחסים הם סרטן ודגים, החולקים את העומק הרגשי והאינטואיציה של מזל עקרב. בשילובים האלו, הם יוכלו ליצור מערכת יחסים טובה ומפרה לטווח ארוך מאוד ואפילו להקים יחד משהו יציב מאוד.

קשת (22 בנובמבר - 21 בדצמבר)

בני מזל קשת הם הרפתקנים, עצמאיים ואופטימיים. הם מעריכים חופש וספונטניות במערכות יחסים ומחפשים בני זוג שיכולים לחלוק את אהבתם להרפתקה. מזלות תואמים שיכולים להתקדם איתם למערכת יחסים הם טלה ואריה, החולקים את שמחת החיים וההתלהבות של הקשת. מי שיסתכל עליהם כבני זוג מרחוק, יראה מערכות מעוררות קנאה שיש בהן המון שמחת חיים וצחוק, דברים שכולם היו רוצים במערכת יחסים לטווח ארוך.

מזל גדי (22 בדצמבר - 19 בינואר)

בני מזל גדי הם שאפתנים, אחראיים וממושמעים. הם מעריכים יציבות והצלחה במערכות יחסים ומחפשים שותפים שיכולים להתאים לדחף שלהם. מזלות תואמים שיצליחו להיכנס איתם למערכת יחסים יציבה ומפרה הם מזל שור ובתולה, החולקים את המעשיות והשאפתנות של מזל גדי. זה לא תמיד פשוט להיות בןבת זוג של הגדיים, אך מי שיהיה שם, יוכל להנות מיציבות ונאמנות לטווח ארוך.   

מזל דלי (20 בינואר - 18 בפברואר)

בני מזל דלי הם חדשניים, עצמאיים והומניטריים. הם מעריכים אינטלקט וחופש במערכות יחסים ומחפשים בני זוג שיכולים לעורר את דעתם. מזלות תואמים שייהנו להיות איתם במערכת יחסים הם מזל תאומים ומאזניים, שחולקים את אהבתו של מזל דלי לתקשורת ולעיסוקים אינטלקטואליים.

מזל דגים (19 בפברואר - 20 במרץ)

בני מזל דגים הם רחמנים, אינטואיטיביים ובעלי דמיון. הם מעריכים חיבור רגשי ורוחניות במערכות יחסים ומחפשים בני זוג שיכולים לספק תמיכה והבנה. מזלות תואמים הם סרטן ועקרב, החולקים את עומק הרגש והאינטואיציה של מזל דגים.

לסיכום, בעוד שהתאמה אסטרולוגית יכולה לספק תובנות לגבי מערכות יחסים פוטנציאליות, חשוב לזכור כי אישיות ונסיבות אינדיבידואליות ממלאות תפקיד משמעותי בקביעת ההתאמה. בסופו של דבר, מציאת בן הזוג הנכון כרוכה בשילוב של גורמים, כולל ערכים משותפים, כבוד הדדי וחיבור רגשי. אסטרולוגיה יכולה להיות כלי מועיל להבנת הדינמיקה של מערכת היחסים, אבל היא לא צריכה להיות הגורם הקובע היחיד במציאת בן זוג מתאים. אין ספק אבל שזה פשוט כיף לקרוא ולנסות לפענח מי בן הזוג המתאים על פי המזל וזו גם אחת השאלות הכי נפוצות בדייטים.

 

אילו בני זוג מתאימים לכם לפי המזלות?

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

איך למצוא בן זוג עם אותם תחביבים

איך למצוא בן זוג עם אותם תחביבים

פורסם בתאריך: 20/10/2021 14:21:08

בעידן שלנו החיפוש אחר בני זוג כאלו הפך להיות הרבה יותר פשוט ונגיש, הודות לשפע של אתרי היכרויות המאפשרים לכל משתמש באתר להציג פרופיל אישי הנוגע לחייו האישיים, וכן גם תחביבים שהוא אוהב לעשות בשעות הפנאי שלו.

ההבדל בין אתרי הכרויות בחינם להכרויות בתשלום

ההבדל בין אתרי הכרויות בחינם להכרויות בתשלום

פורסם בתאריך: 23/03/2022 13:45:20

ההבדל בין אתרי הכרויות בחינם להכרויות בתשלום הוא בכך שהנטייה היא לחשוב שמי שמוכן לשלם על מנוי לאתר הכרויות הוא רציני ומחפש זוגיות באמת

הספירה לאחור החלה – עם מי תחגגו את השנה האזרחית החדשה?<br/>

הספירה לאחור החלה – עם מי תחגגו את השנה האזרחית החדשה?

פורסם בתאריך: 30/12/2023 09:31:32

רגע לפני ששנת 2024 מגיעה והאווירה מסביב מבשרת על רומנטיקה ומכינה אתכם לנשיקה המסורתית בחצות, זה הזמן להחליט עם מי תחגגו את השנה האזרחית החדשה.

קשר רציני VS קשר לסטוץ

קשר רציני VS קשר לסטוץ

פורסם בתאריך: 03/03/2021 12:15:15

אם גם אתם מהמתלבטים בנוגע להתחלת קשר רציני או קשר לסטוץ - הנה כמה נקודות שיעזרו לכם להכריע בנושא

3 סוגים של דייט ראשון

3 סוגים של דייט ראשון

פורסם בתאריך: 14/04/2021 11:49:07

כאשר אתה מכיר מישהי בין אם באינטרנט ובין אם במקום ציבורי הציפייה לדייט ראשון מוצלח אינה משתנה. אז איך תוכל לדעת מה הדייט המושלם עבורה?מהו הגורם מכריע בדייט ראשון שיוביל אתכם לדייט שני?

לא רוצה להתחתן

לא רוצה להתחתן

פורסם בתאריך: 23/02/2022 15:01:42

להמשיך איתו בכל זאת? מה לעשות כשנראה לך סוף- סוף שחלומך עומד להתגשם, והבועה מתפוצצת?

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר