אתרים בחינם ואתרים בתשלום

ברשת תמצאו מלא אתרי הכרויות

כל זה, נחקור, נבדוק ונענה במאמר הבא

במרחבי הרשת תמצאו כמות עצומה של אתרי הכרויות. נשאלת השאלה מהו ההבדל בין אתרי הכרויות בחינם להכרויות בתשלום. לא אחת בוודאי שמעתם על אלו שנחלו אכזבה ממנוי שעשו לאתר הכרויות בתשלום, וגם על אלו שלא מוצאים פרטנר באתר הכרויות חינמי.
חשוב להבין שאין הבטחה לשום דבר, ואתם יכולים למצוא את אהבת חייכם באתר חינמי וגם באתר בתשלום. מה שכן – כן יש הבדל בין השניים. ההבדל בין אתרי הכרויות בחינם להכרויות בתשלום הוא בכך שהנטייה היא לחשוב שמי שמוכן לשלם על מנוי לאתר הכרויות הוא רציני ומחפש זוגיות באמת, ואילו מי שלא מוכן לשלם לאתר הכרויות אלא מחפש רק הכרויות באתרים חינמיים הוא לא רציני. יש בכך מן האמת אך לא באופן גורף.
בחינם ובתשלום
אחד המודלים העסקיים של אתרי הכרויות הוא לאפשר שימוש גם חינמי וגם בתשלום. לרוב המנוי החינמי מוגבל ולא מאפשר לשלוח כמות בלתי מוגבלת של הודעות, כמו גם חסימה מצפייה בנתונים שונים בפרופיל של הפרטנר. במידה ואתם גולשים באתר כזה ואתם נוכחים לדעת שהקהל באתר רלוונטי עבורכם ושתוכלו לצאת לדייטים דרך האתר אך מה שמפריע לכם הוא חסימה של פיצ´רים שונים כדי להתקדם, הרי שבמצב כזה יש לעשות מנוי בתשלום.
איכות האתר
אלמנט נוסף חשוב מאוד הוא האיכות של האתר. יש אתרים בהם הפרופילים בחלקם הם לא אמיתיים, משמע לא עומד מאחוריהם אדם שבאמת מחפש זוגיות אלא שתול שמטרתו להגביר את התנועה באתר. ניתן לזהות פרופילים כאלה לעתים אך חשוב להיות באתר רשמי מוכר ולא באתר מפוקפק.
סוגי המנוי
יש אתרים אשר מאפשרים מנוי חודשי בלבד ויש אתרים אשר דורשים התחייבות לכמה חודשים. יש לכך משמעות מבחינה כלכלית ולכן בהתאם לתקציב שלכם יש לבחור את המנוי המתאים. חשוב רק לזכור שזוגיות לטווח ארוך שווה הרבה כסף ולכן לא כדאי לחסוך כמה גרושים בשירות כזה.
היקף המשתמשים
חשוב לבחור אתר הכרויות שיש לו מאסה של משתמשים. במידה וכמות המשתמשים היא מצומצמת ככל הנראה לא תפגשו בכל פעם אנשים חדשים ולכן כמות ההזדמנויות לדייטים תהיה מצומצמת יותר.
חוות דעת והמלצות
זה תמיד טוב לקבל המלצות לפני שנרשמים ומשלמים לשירות מסוים. בדקו מול חברים שמחפשים או שחיפשו זוגיות האם הם מרוצים מאתרי ההיכרויות שבהם השתמשו או שהם משתמשים בהם כיום. חשוב רק לקחת בחשבון שכל אחד מדבר מהחוויה הסובייקטיבית שלו וייתכן מאוד שאתר הכרויות ספציפי יהיה מצוין עבורכם אבל תקבלו עליו המלצה שלילית משום שמי ששאלתם אותו חווה דייט שלילי שפרטנר שהכיר באותו אתר.
מומלץ תמיד לנסות יותר מאתר אחד ולא להתקבע על אתר ספציפי. מפעם לפעם יש אתרי הכרויות חדשים ששווה לבדוק.

אתרים בחינם ואתרים בתשלום

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

לא רוצה להתחתן

לא רוצה להתחתן

פורסם בתאריך: 23/02/2022 15:01:42

להמשיך איתו בכל זאת? מה לעשות כשנראה לך סוף- סוף שחלומך עומד להתגשם, והבועה מתפוצצת?

משחקים ארוטיים

משחקים ארוטיים

פורסם בתאריך: 09/06/2021 11:07:49

רגע אחד לפני שאתם מתביישים כדאי שתחדדו את האוזניים, תפטרו מכל האמונות המגבילות ותלמדו כמה עובדות ודברים חשובים על משחקים ארוטיים

איך להתכונן נכון לבליינדייט

איך להתכונן נכון לבליינדייט

פורסם בתאריך: 29/04/2021 15:21:05

רוב האנשים מחפשים את שאהבה נפשם, רוצים זוגיות ואף להגיע למיסוד של הזוגיות. בגילאי העשרים זה קצת יותר פשוט, כי אנו מבלים יותר עם בני המין השני. הדבר הופך להיות יותר קשה ככל שאנו גדלים.

כל הסימנים לכך שהוא בקטע שלך

כל הסימנים לכך שהוא בקטע שלך

פורסם בתאריך: 24/02/2021 14:26:16

אתרי הכרויות יכולים להיות מעט מבלבלים ואף מטעים - אז איך תדעי אם מישהו שיוצר איתך קשר באמת בעניין שלך?

איך תדעו שמי שעומד מולכם הוא באמת מי שהוא

איך תדעו שמי שעומד מולכם הוא באמת מי שהוא

פורסם בתאריך: 13/10/2021 12:16:46

האם האדם שאנו מתחילים לפתח עמו היכרות אכן מי שהוא אומר שהוא או שמא מדובר בתעתוע ובניסיון להיות מי שהאדם השני חושב שאנחנו רוצים שהוא יהיה?

לשבור את הקרח - שאלות ומשחקים שיעזרו לכם להפיג את המבוכה

לשבור את הקרח - שאלות ומשחקים שיעזרו לכם להפיג את המבוכה

פורסם בתאריך: 07/04/2021 12:38:55

פגישה עם מישהי או מישהו שלא פגשתם פיזית קודם לכן תמיד תהיה מביכה או מלאת התרגשות גם אם היו בניכם שיחות קודמות.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר