הכרויות אז והיום

כמעט כל אדם מחפש בחייו זוגיות

נעשה סקירה על הכרויות בעבר ואיך זה נעשה היום

"זוגות זוגות ברא אותם", כך כתוב בסיפור הבריאה התנכ"י ובתיבת נוח וזה בהחלט תקף גם להיום. כמעט כל אדם מחפש בשלב מסוים בחייו זוגיות עם בני המין השני או מאותו מין וכולם למעשה מחפשים בעצם את האדם שישלים אותם, האדם שהם יאהבו לקום איתו בבוקר, לעשות דברים, לטייל וגם להקים מתישהו משפחה.

אבל איך מכירים היום? בכתבה הבאה נעשה סקירה על הכרויות בעבר ואיך זה נעשה היום.

הכרויות בעבר הרחוק מאוד

אם נחזור אחורה בהיסטוריה, נראה כי הכרויות היו למעשה סוג של שידוך. האם והאב היו מוצאים לביתם שידוך כבר בהיותה פעוטה וכאשר הייתה מגיעה לגיל חתונה, היו מחתנים אותה מבלי לשאול שאלות על מציאת חן ואהבה. מאז התקדמנו קצת ופני הדברים השתנו ללא היכר. עם הזמן השידוכים נעשו בצורה קצת יותר מתחשבת בבני הזוג עד שהגענו לשלב שבו בני זוג הכירו והתאהבו באופן עצמאי וללא עזרת המשפחה, למרות שבחברות מסוימות אנו עדיין נראה את מודל ההכרות הזה.

הכרויות בשנות ה-70- 90
אז לפני שהגיע אלינו האינטרנט ויכולנו לדבר גם מעבר לים, ההיכרויות התבצעו בסביבה הקרובה שבה היינו. חלק הכירו חברה של חבר שהיה באירוע משפחתי, חלק הכירו בבית הספר וחלק הכירו בצבא. אלו למעשה מקומות שבהם היו נמצאים אנשים משני המינים והייתה להם אפשרות להכיר אחד את השני ולצעוד יחד למיסוד הקשר. ואז הגיע עידן האינטרנט ששינה את כל אופן ההסתכלות על היכרויות.

שנות התשעים המאוחרות ועידן האינטרנט

עידן האינטרנט הגיע אלינו איי שם בסוף שנות התשעים וחצה גבולות של מדינות. כולנו שוטטנו באתרי האינטרנט וזה היה חדש לנו כל העניין. בשנות ה-2000, כאשר האינטרנט היה הרבה יותר מבוסס, מהיר יותר ומשוכלל, כולנו נחשפנו לאתרי ההיכרויות. אתרי ההיכרויות הכילו צ´אט שהיה מאפשר לדבר עם הצד השני וכך להכיר. מאז ועד היום קיימים אתרי הכרויות שהיום נחשבים להרבה יותר טובים ממה שהכרנו איי שם בתחילת שנות ה-2000 ולמעשה ניתן לומר שכיום אתרי הכרויות זו דרך ההכרות הטובה ביותר שקיימת. עובדה זו באה לידי ביטוי בכך שיותר משלושים אחוזים כיום מהאנשים שמחפשים זוגיות מצאו אותה באתר הכרויות.

מה הופך את אתר ההיכרויות לפופולארי במיוחד?

אתרי הכרויות נחשבים למאוד פופולאריים כי הם למעשה מציעים מגוון אפשרויות רחב מאוד לבחירה מבלי לצאת באופן מיידי לדייט. כלומר, אדם לא חייב להתנסות בכל כך הרבה דייטים, הוא יכול לבחור בפינצטה את מי שמתחבר לו ולהציע יציאה לדייט. מעבר לכך, אנו מדברים על היקף רחב של אפשרויות. בתוך אתר הכרויות תוכלו לראות היצע גדול של רווקים ורווקות, דבר שלא אפשרי בחיים כאשר ההיכרויות מתרחשות כך סתם באמצע הרחוב. לאתרי ההיכרויות יש הרבה יתרונות עבור רווקים ורווקות.

הכרויות אז והיום

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

משחקים ארוטיים

משחקים ארוטיים

פורסם בתאריך: 09/06/2021 11:07:49

רגע אחד לפני שאתם מתביישים כדאי שתחדדו את האוזניים, תפטרו מכל האמונות המגבילות ותלמדו כמה עובדות ודברים חשובים על משחקים ארוטיים

תבשיל זוגיות בתיבול קורונה

תבשיל זוגיות בתיבול קורונה

פורסם בתאריך: 24/12/2020 16:57:39

הקורונה בישלה לנו תבשיל חריף במיוחד ששרף את כלל התחומים. אבל לנו יש הפתעה בשבילכם בתחום ההכרויות, בואו וגלו את התבשיל שבישלנו עבורכם.

כיצד להצליח באתרי הכרויות

כיצד להצליח באתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 23/09/2021 14:57:23

אתרי ההיכרויות מציעים לכם היצע רחב של אנשים שמחפשים זוגיות בדיוק כמוכם. הם מספרים על עצמם באתר ההיכרויות, מאפשרים לכם לראות תמונה שלהם מבעוד מועד וכל זה נעשה לפני המפגש

5 נקודות שיעזרו לך להבין שהבחור ממש לא בשבילך

5 נקודות שיעזרו לך להבין שהבחור ממש לא בשבילך

פורסם בתאריך: 14/06/2022 15:41:07

יצאת עם בחור לשניים – שלושה דייטים ואת לא יודעת האם להמשיך לצאת עם הבחור והאם הוא בשבילך

קינקי או לא קינקי זו השאלה<br/>

קינקי או לא קינקי זו השאלה

פורסם בתאריך: 16/06/2021 16:11:38

ישנן לא מעט דרכים שבהן ניתן לפלפל ולהוסיף גוון לזוגיות והפעם החלטנו לשנס את המותניים ולבדוק מה קורה בצד הקינקי של מערכות היחסים

איך מתגברים על דייט שלא צלח

איך מתגברים על דייט שלא צלח

פורסם בתאריך: 06/04/2022 12:21:43

דייט ראשון שלא הולך כמו שצריך יכול לגרום לאכזבה, אבל חשוב לזכור כי מדובר רק על דייט אחד בלבד ויש שתי אפשרויות שיסייעו לכם להתגבר

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר