הכרויות אז והיום

כמעט כל אדם מחפש בחייו זוגיות

נעשה סקירה על הכרויות בעבר ואיך זה נעשה היום

"זוגות זוגות ברא אותם", כך כתוב בסיפור הבריאה התנכ"י ובתיבת נוח וזה בהחלט תקף גם להיום. כמעט כל אדם מחפש בשלב מסוים בחייו זוגיות עם בני המין השני או מאותו מין וכולם למעשה מחפשים בעצם את האדם שישלים אותם, האדם שהם יאהבו לקום איתו בבוקר, לעשות דברים, לטייל וגם להקים מתישהו משפחה.

אבל איך מכירים היום? בכתבה הבאה נעשה סקירה על הכרויות בעבר ואיך זה נעשה היום.

הכרויות בעבר הרחוק מאוד

אם נחזור אחורה בהיסטוריה, נראה כי הכרויות היו למעשה סוג של שידוך. האם והאב היו מוצאים לביתם שידוך כבר בהיותה פעוטה וכאשר הייתה מגיעה לגיל חתונה, היו מחתנים אותה מבלי לשאול שאלות על מציאת חן ואהבה. מאז התקדמנו קצת ופני הדברים השתנו ללא היכר. עם הזמן השידוכים נעשו בצורה קצת יותר מתחשבת בבני הזוג עד שהגענו לשלב שבו בני זוג הכירו והתאהבו באופן עצמאי וללא עזרת המשפחה, למרות שבחברות מסוימות אנו עדיין נראה את מודל ההכרות הזה.

הכרויות בשנות ה-70- 90
אז לפני שהגיע אלינו האינטרנט ויכולנו לדבר גם מעבר לים, ההיכרויות התבצעו בסביבה הקרובה שבה היינו. חלק הכירו חברה של חבר שהיה באירוע משפחתי, חלק הכירו בבית הספר וחלק הכירו בצבא. אלו למעשה מקומות שבהם היו נמצאים אנשים משני המינים והייתה להם אפשרות להכיר אחד את השני ולצעוד יחד למיסוד הקשר. ואז הגיע עידן האינטרנט ששינה את כל אופן ההסתכלות על היכרויות.

שנות התשעים המאוחרות ועידן האינטרנט

עידן האינטרנט הגיע אלינו איי שם בסוף שנות התשעים וחצה גבולות של מדינות. כולנו שוטטנו באתרי האינטרנט וזה היה חדש לנו כל העניין. בשנות ה-2000, כאשר האינטרנט היה הרבה יותר מבוסס, מהיר יותר ומשוכלל, כולנו נחשפנו לאתרי ההיכרויות. אתרי ההיכרויות הכילו צ´אט שהיה מאפשר לדבר עם הצד השני וכך להכיר. מאז ועד היום קיימים אתרי הכרויות שהיום נחשבים להרבה יותר טובים ממה שהכרנו איי שם בתחילת שנות ה-2000 ולמעשה ניתן לומר שכיום אתרי הכרויות זו דרך ההכרות הטובה ביותר שקיימת. עובדה זו באה לידי ביטוי בכך שיותר משלושים אחוזים כיום מהאנשים שמחפשים זוגיות מצאו אותה באתר הכרויות.

מה הופך את אתר ההיכרויות לפופולארי במיוחד?

אתרי הכרויות נחשבים למאוד פופולאריים כי הם למעשה מציעים מגוון אפשרויות רחב מאוד לבחירה מבלי לצאת באופן מיידי לדייט. כלומר, אדם לא חייב להתנסות בכל כך הרבה דייטים, הוא יכול לבחור בפינצטה את מי שמתחבר לו ולהציע יציאה לדייט. מעבר לכך, אנו מדברים על היקף רחב של אפשרויות. בתוך אתר הכרויות תוכלו לראות היצע גדול של רווקים ורווקות, דבר שלא אפשרי בחיים כאשר ההיכרויות מתרחשות כך סתם באמצע הרחוב. לאתרי ההיכרויות יש הרבה יתרונות עבור רווקים ורווקות.

הכרויות אז והיום

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אהבה זה כואב

אהבה זה כואב

פורסם בתאריך: 09/03/2022 13:52:26

התהלכתי שם עשרות פעמים, עכשיו אני חייב ולו פעם אחת, לבקר שם שוב.

מה הסיכוי שלי להכיר כשאני בלי תמונה באתר הכרויות

מה הסיכוי שלי להכיר כשאני בלי תמונה באתר הכרויות

פורסם בתאריך: 24/11/2021 14:09:08

האם אני יכולה לפרסם את הפרופיל שלי ללא תמונה ולזכות בהודעות מרווקים? על השאלות האלו נענה בכתבה הבאה.

לצאת עם אישה עוצמתית

לצאת עם אישה עוצמתית

פורסם בתאריך: 24/03/2021 14:12:44

לצאת עם אישה עוצמתית זאת משימה על גבול האומנות והאחד שלא ידע להתנהל עם אישה כזאת ימצא את עצמו מהר מאוד בחוץ

אהבה ממבט ראשון

אהבה ממבט ראשון

פורסם בתאריך: 27/10/2021 12:09:12

אהבה ממבט ראשון היא שאלה עתיקת ימים, ונראה שתמשיך ללוות אותנו עוד זמן רב. האם זוהי אהבה או שמא תשוקה רגעית?

כל הסימנים לכך שהוא בקטע שלך

כל הסימנים לכך שהוא בקטע שלך

פורסם בתאריך: 24/02/2021 14:26:16

אתרי הכרויות יכולים להיות מעט מבלבלים ואף מטעים - אז איך תדעי אם מישהו שיוצר איתך קשר באמת בעניין שלך?

איך לפלרטט עם בחורות בצורה נכונה

איך לפלרטט עם בחורות בצורה נכונה

פורסם בתאריך: 05/01/2021 11:58:30

ממש כמו בעלי חיים הנוהגים לבצע טקסי חיזור שונים ומגוונים כדי למשוך בת זוג שמוצאת חן בעיניהם, כך גם עליכם לעשות זאת באופן שיציג אתכם בצורה הטובה ביותר. אז איך תוכלו לעשות זאת בצורה נכונה? ריכזנו כמה טיפים מרכזיים שיעזרו לכם במיוחד.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר