הכרויות דייט

הכרויות דייט

הכרויות דייט מוצלחות וכאלה שיבשילו לעוד מפגשים נוספים הם הכרויות שבהם שני בני הזוג הצליחו תוך מפגש אחד קצר להעביר אחד לשני את התחושה שיש מישהו שבאמת מקשיב וקשוב אליהם, מישהו שמתעניין במה שיש להם להגיד ומתעניין בלגלות מי האדם שעומד מולו. הכרות מוצלחת נמדדת גם בכמה תחושת ביטחון קיבל הצד השני שיש פה פרטנר שכוונותיו טהורות ורציניות.

* עדיין לא הצטרפת לאתר ולכן אין לנו מספיק מידע בכדי להציג את כל המתאימים לך בדף זה. לחצו כאן והצטרפו בחינם!

הצג נשים בלבד הצג רשימה מלאה הצג גברים בלבד
כיצד לצלוח את הדייט הראשון
אחד הדברים היותר מרגשים ומלחיצים הוא לעבור את משוכת הדייט הראשון .
על מנת להקל קצת עליכם אספנו לכם כמה טיפים ותובנות שיעזור לכם לצלוח את הדייט הראשון ולהמשיך לדייטים הבאים.

בחירת מקום
תבחרו מקום שיהיה נגיש ונוח להגעה לשני הצדדים. השתדלו להימנע ממקומות עמוסים או רועשים מידי שיקשו עליכם לנהל שיחה.

הקפידו על הלוק
אף אחד לא מצפה ממכם להיות דוגמני על אבל השתדלו להגיע לדייט אחרי מקלחת ובמצב רענן, הקפידו על לבוש נקי ומראה מהוקצע . הכרות דייט ראשון הוא בהחלט ראיון עבודה רק שכאן שניכם המראיינים ואין שני לרושם ראשוני שמתבסס בעיקר על המראה.

הקשבה היא מילת המפתח
היכרויות דייט מוצלחות נבנות על הקשבה. אל תתפרצו אחד לדברים של השני, שקפו לצד השני את הדברים כאשר הסיטואציה מתאימה, ענו בהתאם לדברים, השתדלו לא להתמקד ולמשוך הכל אליכם אלא תתנו במה שווה לצד השני והשאירו אותו עם הרגשה שרואים ושומעים אותו.

הומור בריא לזוגיות
הומור הוא המפתח לשבור כל מתח, השתמשו בצחוק כמקום מקרב ביניכם והקלילו את האווירה. אך זכרו הומור ציני, הומור גס או הומור עוקצני אינם מתקבלים כלל.

פרגון ומחמאות
העניקו מחמאות בטוב טעם, פרגנו על בחירת מקום מוצלחת, החמיאו על נראות מוקפדת, תעניקו פרגנו על תחביבים ועוד. אל תשכחו לא להגזים בפרגונים על מנת לשמור את הדברים אותנטיים ולא מזויפים.

שלבו את הטיפים בדייט הבא שלכם ותיראו איך ההיכרות הופכת להרבה יותר קלה.
* הרשמה חינם
מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר