כיצד להצליח באתרי הכרויות

היצע רחב של אנשים שמחפשים זוגיות

למה היכרויות דרך אתר הפכו להיות מקובלות יותר?

בשלושים השנים האחרונות, מאז שהאינטרנט הגיח לעולמנו, הכרויות למטרת זוגיות לא מתבצעות רק בדרכים הישנות של הכרות במפגש. היום יש אתרי הכרויות שבאמצעותם ניתן להכיר הרבה יותר מבן אדם אחד במפגש אקראי. אתרי ההיכרויות מציעים לכם היצע רחב של אנשים שמחפשים זוגיות בדיוק כמוכם. הם מספרים על עצמם באתר ההיכרויות, מאפשרים לכם לראות תמונה שלהם מבעוד מועד וכל זה נעשה לפני המפגש, כך שבמפגש הפיזי יש פחות הפתעות.

למה היכרויות דרך האינטרנט הפכו להיות מקובלות יותר בקרב אנשים?

כיום אנו נמצאים בעידן האינטרנטי, הכל הרבה יותר אינדיווידואלי. אם בעבר הכרות עם הצד השני הייתה מתרחשת באמצעות שידוך, הכרות עם המשפחה או מגורים באותה שכונה, הרי שכיום כאשר כל אחד לעצמו, הרבה יותר קשה להכיר. דבר זה מתבטא הרבה יותר חזק כאשר עוברים את גיל שלושים ויש פחות יציאות למקומות שבהם ניתן להכיר. אתר היכרויות מאפשר לכם להכיר הרבה אנשים, לבחון מי מתאים לכם ולצאת לדייט ללא הפתעות וכל זה במקום אחד. אנשים שרוצים למצוא זוגיות מתעסקים בזה ביום יום ומכיוון שהיום של כולם עמוס, השיטוט באתר ההיכרויות הוא מהיר ומאפשר להתעסק גם במציאת זוגיות. אלו למעשה היתרונות הגדולים של אתרי היכרויות היום.

מספר עקרונות חשובים כדי להצליח באתרי הכרויות:

1. תמונה שווה אלף מילים –
זה לא סוד שהכרות ראשונית מתבססת על מראה חיצוני. עלינו להימשך למה שאנחנו רואים ותמונה בהחלט יכוה לעזור להתחלה יותר קלה ולהפיג מעט את חוסר הוודאות. יש הרבה אנשים שמוותרים על תמונת פרופיל, הימנעו מכך זה יכול רק לעזור לכם בסינון ולדייק יותר את הפניות אליכם.

2. טקסט מעניין בפרופיל –
באמצעות הפרופיל אתם תתארו מי אתם, ככל שהטקסט שתכתבו יהיה יותר מעניין, הוא ימשוך יותר קוראים וכך גם יותר פניות. גם טקסטים חסרים שאומרים את המשפט "כבר נכיר יותר במפגש" או משהו בסגנון זה, הם בעייתיים. האדם שזה הפרופיל שלו בטוח שהוא מייצר רושם של אדם אמיתי יותר, אך בפועל טקסט כזה יוצר אצל הצד השני חוסר וודאות, שעמום ובסופו של דבר חוסר בפניה לאדם שעומד מאחורי הפרופיל.

3. מספר שיחות מוגבל עד למפגש –
זכרו, אין טעם למשוך שיחות על גבי שיחות עם הצד השני. המטרה היא חתירה למפגש והבנה האם מדובר בבן זוג אופציונאלי או לא. 3-4 שיחות וקביעת מפגש זה הטווח הטוב ביותר על מנת למצוא זוגיות בסופו של דבר.

4. לדעת לומר אם זה לא זה ולהמשיך הלאה –
חשוב מאוד לא למשוך הכרות שלא מתקדמת. המטרה שלכם לצאת עם זוגיות ואם זה לא זה, פשוט תמשיכו הלאה. אתרי הכרויות מאפשרים לכם לראות המון אנשים אופציונאליים ואין צורך להתעכב כשזה לא זה.

כיצד להצליח באתרי הכרויות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

קינקי או לא קינקי זו השאלה<br/>

קינקי או לא קינקי זו השאלה

פורסם בתאריך: 16/06/2021 16:11:38

ישנן לא מעט דרכים שבהן ניתן לפלפל ולהוסיף גוון לזוגיות והפעם החלטנו לשנס את המותניים ולבדוק מה קורה בצד הקינקי של מערכות היחסים

קשר רציני VS קשר לסטוץ

קשר רציני VS קשר לסטוץ

פורסם בתאריך: 03/03/2021 12:15:15

אם גם אתם מהמתלבטים בנוגע להתחלת קשר רציני או קשר לסטוץ - הנה כמה נקודות שיעזרו לכם להכריע בנושא

סקס בפגישה הראשונה

סקס בפגישה הראשונה

פורסם בתאריך: 21/07/2021 11:00:05

כבר בדייט הראשון נשאלת שאלה מאוד גדולה על נושא הכי אישי ורגיש שיכול להיות – סקס.

לצאת עם אישה עוצמתית

לצאת עם אישה עוצמתית

פורסם בתאריך: 24/03/2021 14:12:44

לצאת עם אישה עוצמתית זאת משימה על גבול האומנות והאחד שלא ידע להתנהל עם אישה כזאת ימצא את עצמו מהר מאוד בחוץ

כל המידע על הכרויות בתקופת הקורונה

כל המידע על הכרויות בתקופת הקורונה

פורסם בתאריך: 09/12/2020 10:20:49

שואלים את עצמכם מהי הדרך הכי טובה להיכרות בתקופת הקורונה? התשובה לכך מחכה לכם כאן, לחצו והכינו את עצמכם להיות מופתעים

הכרויות אז והיום

הכרויות אז והיום

פורסם בתאריך: 28/07/2021 13:35:40

"זוגות זוגות ברא אותם", כך כתוב בסיפור הבריאה התנכ"י ובתיבת נוח וזה בהחלט תקף גם להיום. כמעט כל אדם מחפש בשלב מסוים בחייו זוגיות

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר