בליינדייט

מה היתרונות המובהקים שלו

במאמר זה תוכלו לראות את כל היתרונות של הבליינדייט

רוב בני האדם שמתעתדים לצאת לבליינד דייט מרגישים רגשות מעורבים בעיקר של חרדות, ולמרות שלא הכול שחור בבליינד דייט, הם מלווים בכמה אפיזודות מטילות אימה. זה יכול להיות שהבחורה במשך כל הבליינד דייט ממש לא התייחסה אליכם והייתה שקועה בטלפון הנייד שלה, או שמא הבחור היה מרוכז בעצמו במהלך כל הבליינד דייט, ולא ראה בכלל את הבחורה שיושבת אל מולו. אין זה משנה עד כמה חוויות של בליינד דייט גרועות שעברתם, אל לכם לדחות על הסף את ההיתכנות לסוף מזהיר.


מה היתרון הניכר של בליינד דייט?
אי אפשר להתעלם מהעובדה הברורה, כי היתרון המובהק של בליינד דייט בא לידי ביטוי בכך שאתם לא באמת חייבים לשתף פרטים יותר מדי אישיים על עצמכם, או לחלוק מהם בפגישה העיוורת, בפרט נוכח העובדה שמאוד מהר הבנתם שלא יהיה פה כל סיכוי לדייט שני. אתם יכולים לקרוא לעצמכם בשמות בדויים, להסתיר אינפורמציה משמעותית לגבי מקום המגורים או לגבי העיסוק שלכם, כאשר כבר למן הרגע הראשון אתם מבינים שמפה בטח לא תצא חופה וקידושין.האם בליינד דייט טומן בחובו אלמנט ניכר של התרגשות?
ואחרי שמשום מה, באופן ממש לא מוסבר, התחלנו בהיבט שלילי, מה שמאוד לא אופייני לנו, נעבור להיבט הרבה יותר חיובי – יש בבליינד דייט סוג של הימור בהגרלת הלוטו – ממלאים כרטיס לוטו מדי שבוע, ומצפים לזכות בכל הקופה, ואין על ההתרגשות שמלווה את הרגעים הללו. כך בדיוק מרגיש בליינד דייט – אתם מתקלחים, מתגלחים, מתלבשים במיטב המחלצות שלכם, מתאפרים ומסתדרים, וכולכם מלאי ציפיות "לזכות בכל הקופה". רגע לפני הפגישה העיוורת אתם מדמיינים את בני הזוג בתור אבירים על הסוס הלבן, עשירים כקורח, עובדים בסוכנות ביון, עוסקים ומאמינים בחיי המיסטיקה, ומה לא? זה שווה את הריגוש של דקה לפני שנפגשים, באופן וודאי.האם בליינד דייט יכול לשפוך אור על החיים הבנליים שלכם?
חיי השגרה של כולכם בשלב כזה או אחר הופכים לבנליים. אתם קמים בכל בוקר באותה השעה, מתכוננים, אוכלים ארוחת בוקר, נוסעים למקום העבודה, מבלים בה הרבה שעות, וחוזר חלילה. אז מה הפלא כי בליינד דייט הוא שובר שגרה? יש לבליינד דייט את היכולת להפיח תקווה חדשה בחיים האפורים שלכם. ככלות הכול, מדובר בדבר מה מרענן וחדש, בפגישה עם מישהו שאינכם יודעים עליו כמעט כלום. הציפייה והתקוות האלו הן ערך שלא יסולא מפז, תיהנו מזה עד כמה שאפשר, ותתכוננו לקראת חוויות חדשות ומרגשות, ונקודות מבט מרעננות.האם יש סיכוי כי התאריך של בליינד דייט ייחקק בראשכם לנצח?
לא כל בליינד דייט בהכרח אמור להסתיים גרוע או להיכשל. ישנה ממש אפשרות שפשוט תגשימו את החזון שלכם, ותפגשו את הנפש התאומה שלכם, מה שיעשה את התאריך של הבליינד דייט לחקוק בראש שלכם לעולמי עד. להכיר מישהו חדש ולא מוכר יש פוטנציאל שהוא יהפוך לכל מה שאתם צריכים ומייחלים לו באותו רגע נתון. בזמן שאתם מתכוננים וממתינים שתגיע השעה של הבליינד דייט, עולים בראש שלכם כל מיני תרחישים ותסריטים, שמפליגים אתכם הלאה, כמה שיותר רחוק.האם עם בליינד דייט תוכלו להמציא את עצמכם מחדש?
אין כל ספק, כי בליינד דייט מאפשר לכם להמציא את עצמכם מחדש. כאשר הכוונה שלנו שתוכלו ללבוש בגד נועז, שלעולם לא הייתם מעיזים ללבוש אותו בהזדמנות אחרת, או לסדר את השיער שלכם באופן שונה מהרגיל שלכם. אתם יכולים לסגל לכם מבטא אחר אפילו, ובקיצור – להיות כל מה שתמיד חלמתם להיות.

בליינדייט

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

עשה ואל תעשה בדייט ראשון

עשה ואל תעשה בדייט ראשון

פורסם בתאריך: 09/12/2020 16:04:30

בואו לגלות איך יוצרים את הרושם הנכון בדייט ראשון ואיך מגדילים את הסיכויים לדייט שני. מבחר טיפים שישדרגו כל דייט ויהפכו אותו להצלחה מסחררת

סקס בפגישה הראשונה

סקס בפגישה הראשונה

פורסם בתאריך: 21/07/2021 11:00:05

כבר בדייט הראשון נשאלת שאלה מאוד גדולה על נושא הכי אישי ורגיש שיכול להיות – סקס.

שקר לבן כדרך למציאת  אהבה

שקר לבן כדרך למציאת אהבה

פורסם בתאריך: 30/03/2022 14:00:26

לימדו אותנו שאסור לשקר, אך גם לימדו על ההבדל בין שקר אמיתי לשקר לבן. כיצד שקר לבן יכול לשרת אותנו במציאת אהבה?

איך להתכונן נכון לבליינדייט

איך להתכונן נכון לבליינדייט

פורסם בתאריך: 29/04/2021 15:21:05

רוב האנשים מחפשים את שאהבה נפשם, רוצים זוגיות ואף להגיע למיסוד של הזוגיות. בגילאי העשרים זה קצת יותר פשוט, כי אנו מבלים יותר עם בני המין השני. הדבר הופך להיות יותר קשה ככל שאנו גדלים.

אהבה ממבט ראשון

אהבה ממבט ראשון

פורסם בתאריך: 27/10/2021 12:09:12

אהבה ממבט ראשון היא שאלה עתיקת ימים, ונראה שתמשיך ללוות אותנו עוד זמן רב. האם זוהי אהבה או שמא תשוקה רגעית?

זוגיות מאוחרת

זוגיות מאוחרת

פורסם בתאריך: 10/03/2021 12:16:58

יצאנו לבדוק את הרווקים שמגיעים לזוגיות מאוחרת ומה באמת קורה שם?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר