עובדות על אתרי הכרויות

אתרי ההיכרויות או היכרות רגילה ברחוב?

אספנו לכם כמה עובדות מעניינות על אתרי הכרויות

מי שהתנסה באתרי הכרויות ודאי מכיר את הכללים הברורים של הפלטפורמה הכוללים כרטיס משתמש, תמונה אם רוצים ודרך ליצור קשר עם בני המין השני. אז מה מייחד את אתרי ההיכרויות מהכרות רגילה סתם ככה ברחוב או בפאב? אספנו לכם כמה עובדות מעניינות על אתרי הכרויות שיעזרו לכם להחליט שזו הפלטפורמה הטובה עבורכם להכרות.

כמה זמן צריך לדבר בשביל לצאת לדייט ראשון?
אחת השאלות שהכי מעניינות ומסקרנות אנשים שנרשמים לאתרי הכרויות זה כמה זמן לחכות עד שיוצאים לדייט. בעניין זה חשוב מצד אחד להרגיש את הבשלות של שני הצדדים, אך חשוב גם לא למשוך זאת יותר מידי כי אף אחד מהצדדים לא מחפש לבזבז את זמנו, במידה וזה לא זה. העובדות אומרות שרוב האנשים שמכירים באתרי הכרויות, יוצאים לדייט לאחר ארבעה ימים של שיחה.

כמה דייטים צריך כדי להגדיר הכרות כקשר?
עוד סיטואציה ששמה זוגות שיוצאים לדייטים באי וודאות, זה מתי מגדירים את הפגישות כקשר. העובדות מראות כי זוגות שמתראים לדייטים רציניים באופן קבוע וכבר הגיעו לדייט העשירי, מגדירים עצמם בקשר.

מה אחוזי ההצלחה של אתרי הכרויות?
עוד עובדה ממש מעניינת על אתרי הכרויות היא כמה אנשים יצאו מהם בפועל בקשר. אם נדבר באחוזים, העובדות מראות כי 30 אחוזים מהאנשים שנרשמים לאתרי הכרויות ממשיכים לקשר קבוע מוצלח. מדובר על אחוזים גבוהים שמעידים כי פלטפורמה זו איכותית להיכרויות.

אחרי כמה הודעות יודעים שהצד השני לא מעוניין?
העובדות בנושא זה אומרות כי אם אדם פנה לצד השני בשלוש הודעות שלא היה עליהם מענה, כנראה שהצד השני לא מעוניין ועליכם להתקדם הלאה. אם שלחתם הודעה ראשונה ולא קיבלתם מענה, יכול להיות שעדיין לא ראו את ההודעה. אם שלחתם הודעה שנייה ולא קיבלתם מענה, אפשר בהחלט להמתין ולחשוב שאולי יש כאן התלבטות, אך בהודעה השלישית אתם יכולים להיות בטוחים כי כנראה הצד השני לא מעוניין.

האם תמונה באמת מביאה יותר פניות?
אתרי הכרויות מדווחים כי הסטטיסטיקה מראה שפרופילים של משתמשים שלהם יש תמונה, מקבלים הרבה יותר פניות. אם מסתכלים באחוזים, פרופיל עם תמונה מקבל בכ-30 אחוזים יותר פניות מפרופילים ללא תמונה.

האם טקסט ייחודי בפרופיל מזמין יותר?
העובדות מראות כי טקסט מפולפל מרשים יותר את הצד השני, מעניין אותו יותר וגורם ליותר אנשים להיכנס, להתעניין ולפנות. לכן ההמלצה הטובה ביותר היא להשקיע בפרופיל שלכם באתרי ההיכרויות.

לסיכום, אם אתם מחפשים זוגיות, אתרי הכרויות יכולים להיות מאוד רלוונטיים עבורכם. הרבה אנשים יצאו עם זוגיות מאושרת בעזרת אתרי הכרויות וזו בהחלט דרך מצוינת להכיר. חיזרו לעובדות שהצגנו וכך תוכלו להגדיל את הסיכויים שלכם למציאת זוגיות איכותית וטובה לזמן ארוך ואולי לתמיד.

עובדות על אתרי הכרויות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

איך להתכונן נכון לבליינדייט

איך להתכונן נכון לבליינדייט

פורסם בתאריך: 29/04/2021 15:21:05

רוב האנשים מחפשים את שאהבה נפשם, רוצים זוגיות ואף להגיע למיסוד של הזוגיות. בגילאי העשרים זה קצת יותר פשוט, כי אנו מבלים יותר עם בני המין השני. הדבר הופך להיות יותר קשה ככל שאנו גדלים.

כמה עובדות על אתרי הכרויות

כמה עובדות על אתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 02/06/2021 16:48:35

אספנו לכם כמה עובדות מעניינות על אתרי הכרויות שיעזרו לכם להחליט שזו הפלטפורמה הטובה עבורכם

אהבה ממבט ראשון

אהבה ממבט ראשון

פורסם בתאריך: 27/10/2021 12:09:12

אהבה ממבט ראשון היא שאלה עתיקת ימים, ונראה שתמשיך ללוות אותנו עוד זמן רב. האם זוהי אהבה או שמא תשוקה רגעית?

המדריך המקצועי של סוגי נשיקות

המדריך המקצועי של סוגי נשיקות

פורסם בתאריך: 14/04/2022 09:56:25

המדריך המקצועי של סוגי נשיקות, הניואנסים שקשורים לנשיקות תלויים כולם כאחד בהקשר - סוגי הנשיקה, מי הפרטנר שלכם, מה תדירות הנשיקות, וכולי.

לא רוצה להתחתן

לא רוצה להתחתן

פורסם בתאריך: 23/02/2022 15:01:42

להמשיך איתו בכל זאת? מה לעשות כשנראה לך סוף- סוף שחלומך עומד להתגשם, והבועה מתפוצצת?

להכיר מילפיות

להכיר מילפיות

פורסם בתאריך: 08/02/2024 10:15:01

ביטויים הבאים להציג נשים בצורה מינית או מפתה הם לא תופעה חדשה, בשנים האחרונות המונח מילף (MILF) פרץ לתודעה והפך למונח שגור, אז מי היא מילפית ואיפה פוגשים אותה?

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר