עובדות על אתרי הכרויות

אתרי ההיכרויות או היכרות רגילה ברחוב?

אספנו לכם כמה עובדות מעניינות על אתרי הכרויות

מי שהתנסה באתרי הכרויות ודאי מכיר את הכללים הברורים של הפלטפורמה הכוללים כרטיס משתמש, תמונה אם רוצים ודרך ליצור קשר עם בני המין השני. אז מה מייחד את אתרי ההיכרויות מהכרות רגילה סתם ככה ברחוב או בפאב? אספנו לכם כמה עובדות מעניינות על אתרי הכרויות שיעזרו לכם להחליט שזו הפלטפורמה הטובה עבורכם להכרות.

כמה זמן צריך לדבר בשביל לצאת לדייט ראשון?
אחת השאלות שהכי מעניינות ומסקרנות אנשים שנרשמים לאתרי הכרויות זה כמה זמן לחכות עד שיוצאים לדייט. בעניין זה חשוב מצד אחד להרגיש את הבשלות של שני הצדדים, אך חשוב גם לא למשוך זאת יותר מידי כי אף אחד מהצדדים לא מחפש לבזבז את זמנו, במידה וזה לא זה. העובדות אומרות שרוב האנשים שמכירים באתרי הכרויות, יוצאים לדייט לאחר ארבעה ימים של שיחה.

כמה דייטים צריך כדי להגדיר הכרות כקשר?
עוד סיטואציה ששמה זוגות שיוצאים לדייטים באי וודאות, זה מתי מגדירים את הפגישות כקשר. העובדות מראות כי זוגות שמתראים לדייטים רציניים באופן קבוע וכבר הגיעו לדייט העשירי, מגדירים עצמם בקשר.

מה אחוזי ההצלחה של אתרי הכרויות?
עוד עובדה ממש מעניינת על אתרי הכרויות היא כמה אנשים יצאו מהם בפועל בקשר. אם נדבר באחוזים, העובדות מראות כי 30 אחוזים מהאנשים שנרשמים לאתרי הכרויות ממשיכים לקשר קבוע מוצלח. מדובר על אחוזים גבוהים שמעידים כי פלטפורמה זו איכותית להיכרויות.

אחרי כמה הודעות יודעים שהצד השני לא מעוניין?
העובדות בנושא זה אומרות כי אם אדם פנה לצד השני בשלוש הודעות שלא היה עליהם מענה, כנראה שהצד השני לא מעוניין ועליכם להתקדם הלאה. אם שלחתם הודעה ראשונה ולא קיבלתם מענה, יכול להיות שעדיין לא ראו את ההודעה. אם שלחתם הודעה שנייה ולא קיבלתם מענה, אפשר בהחלט להמתין ולחשוב שאולי יש כאן התלבטות, אך בהודעה השלישית אתם יכולים להיות בטוחים כי כנראה הצד השני לא מעוניין.

האם תמונה באמת מביאה יותר פניות?
אתרי הכרויות מדווחים כי הסטטיסטיקה מראה שפרופילים של משתמשים שלהם יש תמונה, מקבלים הרבה יותר פניות. אם מסתכלים באחוזים, פרופיל עם תמונה מקבל בכ-30 אחוזים יותר פניות מפרופילים ללא תמונה.

האם טקסט ייחודי בפרופיל מזמין יותר?
העובדות מראות כי טקסט מפולפל מרשים יותר את הצד השני, מעניין אותו יותר וגורם ליותר אנשים להיכנס, להתעניין ולפנות. לכן ההמלצה הטובה ביותר היא להשקיע בפרופיל שלכם באתרי ההיכרויות.

לסיכום, אם אתם מחפשים זוגיות, אתרי הכרויות יכולים להיות מאוד רלוונטיים עבורכם. הרבה אנשים יצאו עם זוגיות מאושרת בעזרת אתרי הכרויות וזו בהחלט דרך מצוינת להכיר. חיזרו לעובדות שהצגנו וכך תוכלו להגדיל את הסיכויים שלכם למציאת זוגיות איכותית וטובה לזמן ארוך ואולי לתמיד.

עובדות על אתרי הכרויות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

לצאת עם אישה עוצמתית

לצאת עם אישה עוצמתית

פורסם בתאריך: 24/03/2021 14:12:44

לצאת עם אישה עוצמתית זאת משימה על גבול האומנות והאחד שלא ידע להתנהל עם אישה כזאת ימצא את עצמו מהר מאוד בחוץ

זוגיות מאוחרת

זוגיות מאוחרת

פורסם בתאריך: 10/03/2021 12:16:58

יצאנו לבדוק את הרווקים שמגיעים לזוגיות מאוחרת ומה באמת קורה שם?

סקס בפגישה הראשונה

סקס בפגישה הראשונה

פורסם בתאריך: 21/07/2021 11:00:05

כבר בדייט הראשון נשאלת שאלה מאוד גדולה על נושא הכי אישי ורגיש שיכול להיות – סקס.

איך להתחיל עם בחורה ברחוב

איך להתחיל עם בחורה ברחוב

פורסם בתאריך: 09/12/2020 12:03:35

לחצו ממש כאן וגלו את רשימת הטיפים הכי שווים שכדאי לכם להכיר. שלל טיפים שיעזרו לכם להתחיל עם בחורה שמוצאת חן בענייכם גם באמצע הרחוב.

משחקים ארוטיים

משחקים ארוטיים

פורסם בתאריך: 09/06/2021 11:07:49

רגע אחד לפני שאתם מתביישים כדאי שתחדדו את האוזניים, תפטרו מכל האמונות המגבילות ותלמדו כמה עובדות ודברים חשובים על משחקים ארוטיים

מה הסיכוי שלי להכיר כשאני בלי תמונה באתר הכרויות

מה הסיכוי שלי להכיר כשאני בלי תמונה באתר הכרויות

פורסם בתאריך: 24/11/2021 14:09:08

האם אני יכולה לפרסם את הפרופיל שלי ללא תמונה ולזכות בהודעות מרווקים? על השאלות האלו נענה בכתבה הבאה.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר