עובדות על אתרי הכרויות

אתרי ההיכרויות או הכרות רגילה ברחוב או בפאב?

אספנו לכם כמה עובדות מעניינות על אתרי הכרויות שיעזרו לכם להחליט שזו הפלטפורמה הטובה עבורכם

מי שהתנסה באתרי הכרויות ודאי מכיר את הכללים הברורים של הפלטפורמה הכוללים כרטיס משתמש, תמונה אם רוצים ודרך ליצור קשר עם בני המין השני. אז מה מייחד את אתרי ההיכרויות מהכרות רגילה סתם ככה ברחוב או בפאב? אספנו לכם כמה עובדות מעניינות על אתרי הכרויות שיעזרו לכם להחליט שזו הפלטפורמה הטובה עבורכם להכרות.

כמה זמן צריך לדבר בשביל לצאת לדייט ראשון?
אחת השאלות שהכי מעניינות ומסקרנות אנשים שנרשמים לאתרי הכרויות זה כמה זמן לחכות עד שיוצאים לדייט. בעניין זה חשוב מצד אחד להרגיש את הבשלות של שני הצדדים, אך חשוב גם לא למשוך זאת יותר מידי כי אף אחד מהצדדים לא מחפש לבזבז את זמנו, במידה וזה לא זה. העובדות אומרות שרוב האנשים שמכירים באתרי הכרויות, יוצאים לדייט לאחר ארבעה ימים של שיחה.

כמה דייטים צריך כדי להגדיר הכרות כקשר?
עוד סיטואציה ששמה זוגות שיוצאים לדייטים באי וודאות, זה מתי מגדירים את הפגישות כקשר. העובדות מראות כי זוגות שמתראים לדייטים רציניים באופן קבוע וכבר הגיעו לדייט העשירי, מגדירים עצמם בקשר.

מה אחוזי ההצלחה של אתרי הכרויות?
עוד עובדה ממש מעניינת על אתרי הכרויות היא כמה אנשים יצאו מהם בפועל בקשר. אם נדבר באחוזים, העובדות מראות כי 30 אחוזים מהאנשים שנרשמים לאתרי הכרויות ממשיכים לקשר קבוע מוצלח. מדובר על אחוזים גבוהים שמעידים כי פלטפורמה זו איכותית להיכרויות.

אחרי כמה הודעות יודעים שהצד השני לא מעוניין?
העובדות בנושא זה אומרות כי אם אדם פנה לצד השני בשלוש הודעות שלא היה עליהם מענה, כנראה שהצד השני לא מעוניין ועליכם להתקדם הלאה. אם שלחתם הודעה ראשונה ולא קיבלתם מענה, יכול להיות שעדיין לא ראו את ההודעה. אם שלחתם הודעה שנייה ולא קיבלתם מענה, אפשר בהחלט להמתין ולחשוב שאולי יש כאן התלבטות, אך בהודעה השלישית אתם יכולים להיות בטוחים כי כנראה הצד השני לא מעוניין.

האם תמונה באמת מביאה יותר פניות?
אתרי הכרויות מדווחים כי הסטטיסטיקה מראה שפרופילים של משתמשים שלהם יש תמונה, מקבלים הרבה יותר פניות. אם מסתכלים באחוזים, פרופיל עם תמונה מקבל בכ-30 אחוזים יותר פניות מפרופילים ללא תמונה.

האם טקסט ייחודי בפרופיל מזמין יותר?
העובדות מראות כי טקסט מפולפל מרשים יותר את הצד השני, מעניין אותו יותר וגורם ליותר אנשים להיכנס, להתעניין ולפנות. לכן ההמלצה הטובה ביותר היא להשקיע בפרופיל שלכם באתרי ההיכרויות.

לסיכום, אם אתם מחפשים זוגיות, אתרי הכרויות יכולים להיות מאוד רלוונטיים עבורכם. הרבה אנשים יצאו עם זוגיות מאושרת בעזרת אתרי הכרויות וזו בהחלט דרך מצוינת להכיר. חיזרו לעובדות שהצגנו וכך תוכלו להגדיל את הסיכויים שלכם למציאת זוגיות איכותית וטובה לזמן ארוך ואולי לתמיד.

עובדות על אתרי הכרויות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

3 סוגים של דייט ראשון

3 סוגים של דייט ראשון

פורסם בתאריך: 14/04/2021 11:49:07

כאשר אתה מכיר מישהי בין אם באינטרנט ובין אם במקום ציבורי הציפייה לדייט ראשון מוצלח אינה משתנה. אז איך תוכל לדעת מה הדייט המושלם עבורה?מהו הגורם מכריע בדייט ראשון שיוביל אתכם לדייט שני?

כשהיא מרוצה כולם מרוצים

כשהיא מרוצה כולם מרוצים

פורסם בתאריך: 17/03/2021 12:12:13

הכל מתנהלי על מי מנוחות, היא מרעיפה עליך אהבה בלי סוף היא מחייכת וכל העולם מחייך איתה.

לשבור את הקרח - שאלות ומשחקים שיעזרו לכם להפיג את המבוכה

לשבור את הקרח - שאלות ומשחקים שיעזרו לכם להפיג את המבוכה

פורסם בתאריך: 07/04/2021 12:38:55

פגישה עם מישהי או מישהו שלא פגשתם פיזית קודם לכן תמיד תהיה מביכה או מלאת התרגשות גם אם היו בניכם שיחות קודמות.

כל המידע על הכרויות בתקופת הקורונה

כל המידע על הכרויות בתקופת הקורונה

פורסם בתאריך: 09/12/2020 10:20:49

שואלים את עצמכם מהי הדרך הכי טובה להיכרות בתקופת הקורונה? התשובה לכך מחכה לכם כאן, לחצו והכינו את עצמכם להיות מופתעים

תבשיל זוגיות בתיבול קורונה

תבשיל זוגיות בתיבול קורונה

פורסם בתאריך: 24/12/2020 16:57:39

הקורונה בישלה לנו תבשיל חריף במיוחד ששרף את כלל התחומים. אבל לנו יש הפתעה בשבילכם בתחום ההכרויות, בואו וגלו את התבשיל שבישלנו עבורכם.

איך לפלרטט עם בחורות בצורה נכונה

איך לפלרטט עם בחורות בצורה נכונה

פורסם בתאריך: 05/01/2021 11:58:30

ממש כמו בעלי חיים הנוהגים לבצע טקסי חיזור שונים ומגוונים כדי למשוך בת זוג שמוצאת חן בעיניהם, כך גם עליכם לעשות זאת באופן שיציג אתכם בצורה הטובה ביותר. אז איך תוכלו לעשות זאת בצורה נכונה? ריכזנו כמה טיפים מרכזיים שיעזרו לכם במיוחד.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר