נושאים לשיחה בדייט ראשון

מה אפשר לעשות כדי להימנע משתיקות?

בכתבה הבאה אספנו מספר נושאים לשיחות ראשונות.

אחד הדברים שהכי מביכים בדייט ראשון הוא שתיקה מביכה. אנו מגיעים לדייט עם אדם שאנו לא מכירים, מספרים קצת על עצמנו ואז יש שקט! זה לא ששתיקה זה דבר לא טוב, שתיקה בשלבי זוגיות מתקדמת מעידים גם הבנה והכלה של הצד השני, אך בדייט זה מצב מביך שעלול לחבל בהמשך ההכרות. אז מה אפשר לעשות כדי להימנע משתיקות? בכתבה הבאה אספנו מספר נושאים לשיחות ראשונות.

שיחת פינג פונג
פינג פונג הוא משחק הכרות נחמד שבו אחד שואל והשני עונה. זה מכניס עניין ואקשן לדייט. ניתן להציע זאת כבר בתחילת הדייט, כאשר כל צד שואל שאלה אחת, הצד השני עונה ומתחלפים. שאלות כמו מה הסרט שאתה הכי אוהב, המאכל האהוב, ספר טוב, שלוש דברים לאי בודד, הסתכלות על משפחה וזוגיות וכדומה יכולים להשתלב מאוד יפה במשחק זה.

ספר על עצמך עם שאלות מנחות
ספר על עצמך זו שאלה ששמה את האדם באי וודאות ולכן שואלים אותה גם בראיונות עבודה. האי וודאות נובעת מכך שמדובר בשאלה גדולה ופתוחה שהאדם הפשוט לא תמיד יודע במה להתחיל, הרי מי אתה זו שאלה של חיים שלמים. על מנת להפוך את השאלה הזו ליותר נוחה, אפשר לעשות זאת בעזרת שאלות מנחות, כך שצד אחד מקשיב, האחר מדבר ולהיפך. זה גם עוזר בזה שלא רק צד אחד לוקח את המושכות ומדבר על הדייט.

עיסוק ותחביבים
עיסוק של אדם הוא דבר מעניין, לא בגלל המעמד שלו, אלא בגלל האפשרות ללמוד מי האדם שעומד מולכם. כאשר אדם מספר על העיסוק שלו, ניתן לשאול שאלות האם למד זאת, האם אוהב את מה שהוא עושה והאם הוא רואה עצמו ממשיך בכך. תחביבים דומים גם הם לנושא של העיסוק ובחלק הזה ניתן גם למצוא מכנים משותפים ואפשרות לצאת יחד לדייט נוסף הכולל את התחביב.

מה אתם מחפשים בבן זוג
עוד נושא לשיחה זה מה אתם מחפשים בזוגיות, על איזו זוגיות אתם חולמים והאם הצד השני שהגיע לדייט מחפש את אותו הדבר. זהו נושא חשוב לשיחה בדייט, כי זה יסמן עבורכם את ההמשך ותוכלו לדעת האם יש טעם לצאת לדייט נוסף.

איך אתם אוהבים להתעורר בבוקר

לכל אדם יש בוקר אחר. יש כאלה שבוקר מיטיב איתם והם בשיא האנרגיות ויש כאלה שלוקח להם זמן להתניע ואסור לדבר איתם. דייט זה בדיוק המקום להכיר לצד השני את הצד הזה באישיות שלכם ולראות האם אתם משדרים על אותו גל.

לסיכום, יש כל כך הרבה אפשרויות לשיחה עם הצד השני ולמנוע שתיקות מביכות. ניתן לקחת כל נושא שבעולם שקשור אליכם ופתוח אותו לנושא רחב וגם לשמוע את הצד השני. אך מה שבאמת חשוב, זה לשמוע גם את הצד השני.

נושאים לשיחה בדייט ראשון

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

איך לפלרטט עם בחורות בצורה נכונה

איך לפלרטט עם בחורות בצורה נכונה

פורסם בתאריך: 05/01/2021 11:58:30

ממש כמו בעלי חיים הנוהגים לבצע טקסי חיזור שונים ומגוונים כדי למשוך בת זוג שמוצאת חן בעיניהם, כך גם עליכם לעשות זאת באופן שיציג אתכם בצורה הטובה ביותר. אז איך תוכלו לעשות זאת בצורה נכונה? ריכזנו כמה טיפים מרכזיים שיעזרו לכם במיוחד.

הצעת נישואין דרך אתר הכרויות

הצעת נישואין דרך אתר הכרויות

פורסם בתאריך: 10/11/2021 14:46:37

הכל התחיל כשכתבת מסר לבחורה באתר הכרויות - אז איך מגיעים מהודעה ועד הצעת נישואין דרך אתרי הכרויות?

משחקים ארוטיים

משחקים ארוטיים

פורסם בתאריך: 09/06/2021 11:07:49

רגע אחד לפני שאתם מתביישים כדאי שתחדדו את האוזניים, תפטרו מכל האמונות המגבילות ותלמדו כמה עובדות ודברים חשובים על משחקים ארוטיים

איך תדעו שמי שעומד מולכם הוא באמת מי שהוא

איך תדעו שמי שעומד מולכם הוא באמת מי שהוא

פורסם בתאריך: 13/10/2021 12:16:46

האם האדם שאנו מתחילים לפתח עמו היכרות אכן מי שהוא אומר שהוא או שמא מדובר בתעתוע ובניסיון להיות מי שהאדם השני חושב שאנחנו רוצים שהוא יהיה?

איך למצוא בן זוג עם אותם תחביבים

איך למצוא בן זוג עם אותם תחביבים

פורסם בתאריך: 20/10/2021 14:21:08

בעידן שלנו החיפוש אחר בני זוג כאלו הפך להיות הרבה יותר פשוט ונגיש, הודות לשפע של אתרי היכרויות המאפשרים לכל משתמש באתר להציג פרופיל אישי הנוגע לחייו האישיים, וכן גם תחביבים שהוא אוהב לעשות בשעות הפנאי שלו.

סקס בפגישה הראשונה

סקס בפגישה הראשונה

פורסם בתאריך: 21/07/2021 11:00:05

כבר בדייט הראשון נשאלת שאלה מאוד גדולה על נושא הכי אישי ורגיש שיכול להיות – סקס.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר