נושאים לשיחה בדייט ראשון

מה אפשר לעשות כדי להימנע משתיקות?

בכתבה הבאה אספנו מספר נושאים לשיחות ראשונות.

אחד הדברים שהכי מביכים בדייט ראשון הוא שתיקה מביכה. אנו מגיעים לדייט עם אדם שאנו לא מכירים, מספרים קצת על עצמנו ואז יש שקט! זה לא ששתיקה זה דבר לא טוב, שתיקה בשלבי זוגיות מתקדמת מעידים גם הבנה והכלה של הצד השני, אך בדייט זה מצב מביך שעלול לחבל בהמשך ההכרות. אז מה אפשר לעשות כדי להימנע משתיקות? בכתבה הבאה אספנו מספר נושאים לשיחות ראשונות.

שיחת פינג פונג
פינג פונג הוא משחק הכרות נחמד שבו אחד שואל והשני עונה. זה מכניס עניין ואקשן לדייט. ניתן להציע זאת כבר בתחילת הדייט, כאשר כל צד שואל שאלה אחת, הצד השני עונה ומתחלפים. שאלות כמו מה הסרט שאתה הכי אוהב, המאכל האהוב, ספר טוב, שלוש דברים לאי בודד, הסתכלות על משפחה וזוגיות וכדומה יכולים להשתלב מאוד יפה במשחק זה.

ספר על עצמך עם שאלות מנחות
ספר על עצמך זו שאלה ששמה את האדם באי וודאות ולכן שואלים אותה גם בראיונות עבודה. האי וודאות נובעת מכך שמדובר בשאלה גדולה ופתוחה שהאדם הפשוט לא תמיד יודע במה להתחיל, הרי מי אתה זו שאלה של חיים שלמים. על מנת להפוך את השאלה הזו ליותר נוחה, אפשר לעשות זאת בעזרת שאלות מנחות, כך שצד אחד מקשיב, האחר מדבר ולהיפך. זה גם עוזר בזה שלא רק צד אחד לוקח את המושכות ומדבר על הדייט.

עיסוק ותחביבים
עיסוק של אדם הוא דבר מעניין, לא בגלל המעמד שלו, אלא בגלל האפשרות ללמוד מי האדם שעומד מולכם. כאשר אדם מספר על העיסוק שלו, ניתן לשאול שאלות האם למד זאת, האם אוהב את מה שהוא עושה והאם הוא רואה עצמו ממשיך בכך. תחביבים דומים גם הם לנושא של העיסוק ובחלק הזה ניתן גם למצוא מכנים משותפים ואפשרות לצאת יחד לדייט נוסף הכולל את התחביב.

מה אתם מחפשים בבן זוג
עוד נושא לשיחה זה מה אתם מחפשים בזוגיות, על איזו זוגיות אתם חולמים והאם הצד השני שהגיע לדייט מחפש את אותו הדבר. זהו נושא חשוב לשיחה בדייט, כי זה יסמן עבורכם את ההמשך ותוכלו לדעת האם יש טעם לצאת לדייט נוסף.

איך אתם אוהבים להתעורר בבוקר

לכל אדם יש בוקר אחר. יש כאלה שבוקר מיטיב איתם והם בשיא האנרגיות ויש כאלה שלוקח להם זמן להתניע ואסור לדבר איתם. דייט זה בדיוק המקום להכיר לצד השני את הצד הזה באישיות שלכם ולראות האם אתם משדרים על אותו גל.

לסיכום, יש כל כך הרבה אפשרויות לשיחה עם הצד השני ולמנוע שתיקות מביכות. ניתן לקחת כל נושא שבעולם שקשור אליכם ופתוח אותו לנושא רחב וגם לשמוע את הצד השני. אך מה שבאמת חשוב, זה לשמוע גם את הצד השני.

נושאים לשיחה בדייט ראשון

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הכרויות אז והיום

הכרויות אז והיום

פורסם בתאריך: 28/07/2021 13:35:40

"זוגות זוגות ברא אותם", כך כתוב בסיפור הבריאה התנכ"י ובתיבת נוח וזה בהחלט תקף גם להיום. כמעט כל אדם מחפש בשלב מסוים בחייו זוגיות

קינקי או לא קינקי זו השאלה<br/>

קינקי או לא קינקי זו השאלה

פורסם בתאריך: 16/06/2021 16:11:38

ישנן לא מעט דרכים שבהן ניתן לפלפל ולהוסיף גוון לזוגיות והפעם החלטנו לשנס את המותניים ולבדוק מה קורה בצד הקינקי של מערכות היחסים

איך תדעו שמי שעומד מולכם הוא באמת מי שהוא

איך תדעו שמי שעומד מולכם הוא באמת מי שהוא

פורסם בתאריך: 13/10/2021 12:16:46

האם האדם שאנו מתחילים לפתח עמו היכרות אכן מי שהוא אומר שהוא או שמא מדובר בתעתוע ובניסיון להיות מי שהאדם השני חושב שאנחנו רוצים שהוא יהיה?

איך להתכונן נכון לבליינדייט

איך להתכונן נכון לבליינדייט

פורסם בתאריך: 29/04/2021 15:21:05

רוב האנשים מחפשים את שאהבה נפשם, רוצים זוגיות ואף להגיע למיסוד של הזוגיות. בגילאי העשרים זה קצת יותר פשוט, כי אנו מבלים יותר עם בני המין השני. הדבר הופך להיות יותר קשה ככל שאנו גדלים.

לשבור את הקרח - שאלות ומשחקים שיעזרו לכם להפיג את המבוכה

לשבור את הקרח - שאלות ומשחקים שיעזרו לכם להפיג את המבוכה

פורסם בתאריך: 07/04/2021 12:38:55

פגישה עם מישהי או מישהו שלא פגשתם פיזית קודם לכן תמיד תהיה מביכה או מלאת התרגשות גם אם היו בניכם שיחות קודמות.

הצעת נישואין דרך אתר הכרויות

הצעת נישואין דרך אתר הכרויות

פורסם בתאריך: 10/11/2021 14:46:37

הכל התחיל כשכתבת מסר לבחורה באתר הכרויות - אז איך מגיעים מהודעה ועד הצעת נישואין דרך אתרי הכרויות?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר