נושאים לשיחה בדייט ראשון

מה אפשר לעשות כדי להימנע משתיקות?

בכתבה הבאה אספנו מספר נושאים לשיחות ראשונות.

אחד הדברים שהכי מביכים בדייט ראשון הוא שתיקה מביכה. אנו מגיעים לדייט עם אדם שאנו לא מכירים, מספרים קצת על עצמנו ואז יש שקט! זה לא ששתיקה זה דבר לא טוב, שתיקה בשלבי זוגיות מתקדמת מעידים גם הבנה והכלה של הצד השני, אך בדייט זה מצב מביך שעלול לחבל בהמשך ההכרות. אז מה אפשר לעשות כדי להימנע משתיקות? בכתבה הבאה אספנו מספר נושאים לשיחות ראשונות.

שיחת פינג פונג
פינג פונג הוא משחק הכרות נחמד שבו אחד שואל והשני עונה. זה מכניס עניין ואקשן לדייט. ניתן להציע זאת כבר בתחילת הדייט, כאשר כל צד שואל שאלה אחת, הצד השני עונה ומתחלפים. שאלות כמו מה הסרט שאתה הכי אוהב, המאכל האהוב, ספר טוב, שלוש דברים לאי בודד, הסתכלות על משפחה וזוגיות וכדומה יכולים להשתלב מאוד יפה במשחק זה.

ספר על עצמך עם שאלות מנחות
ספר על עצמך זו שאלה ששמה את האדם באי וודאות ולכן שואלים אותה גם בראיונות עבודה. האי וודאות נובעת מכך שמדובר בשאלה גדולה ופתוחה שהאדם הפשוט לא תמיד יודע במה להתחיל, הרי מי אתה זו שאלה של חיים שלמים. על מנת להפוך את השאלה הזו ליותר נוחה, אפשר לעשות זאת בעזרת שאלות מנחות, כך שצד אחד מקשיב, האחר מדבר ולהיפך. זה גם עוזר בזה שלא רק צד אחד לוקח את המושכות ומדבר על הדייט.

עיסוק ותחביבים
עיסוק של אדם הוא דבר מעניין, לא בגלל המעמד שלו, אלא בגלל האפשרות ללמוד מי האדם שעומד מולכם. כאשר אדם מספר על העיסוק שלו, ניתן לשאול שאלות האם למד זאת, האם אוהב את מה שהוא עושה והאם הוא רואה עצמו ממשיך בכך. תחביבים דומים גם הם לנושא של העיסוק ובחלק הזה ניתן גם למצוא מכנים משותפים ואפשרות לצאת יחד לדייט נוסף הכולל את התחביב.

מה אתם מחפשים בבן זוג
עוד נושא לשיחה זה מה אתם מחפשים בזוגיות, על איזו זוגיות אתם חולמים והאם הצד השני שהגיע לדייט מחפש את אותו הדבר. זהו נושא חשוב לשיחה בדייט, כי זה יסמן עבורכם את ההמשך ותוכלו לדעת האם יש טעם לצאת לדייט נוסף.

איך אתם אוהבים להתעורר בבוקר

לכל אדם יש בוקר אחר. יש כאלה שבוקר מיטיב איתם והם בשיא האנרגיות ויש כאלה שלוקח להם זמן להתניע ואסור לדבר איתם. דייט זה בדיוק המקום להכיר לצד השני את הצד הזה באישיות שלכם ולראות האם אתם משדרים על אותו גל.

לסיכום, יש כל כך הרבה אפשרויות לשיחה עם הצד השני ולמנוע שתיקות מביכות. ניתן לקחת כל נושא שבעולם שקשור אליכם ופתוח אותו לנושא רחב וגם לשמוע את הצד השני. אך מה שבאמת חשוב, זה לשמוע גם את הצד השני.

נושאים לשיחה בדייט ראשון

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

איך להתחיל עם בחורה ברחוב

איך להתחיל עם בחורה ברחוב

פורסם בתאריך: 09/12/2020 12:03:35

לחצו ממש כאן וגלו את רשימת הטיפים הכי שווים שכדאי לכם להכיר. שלל טיפים שיעזרו לכם להתחיל עם בחורה שמוצאת חן בענייכם גם באמצע הרחוב.

לשבור את הקרח - שאלות ומשחקים שיעזרו לכם להפיג את המבוכה

לשבור את הקרח - שאלות ומשחקים שיעזרו לכם להפיג את המבוכה

פורסם בתאריך: 07/04/2021 12:38:55

פגישה עם מישהי או מישהו שלא פגשתם פיזית קודם לכן תמיד תהיה מביכה או מלאת התרגשות גם אם היו בניכם שיחות קודמות.

כל המידע על הכרויות בתקופת הקורונה

כל המידע על הכרויות בתקופת הקורונה

פורסם בתאריך: 09/12/2020 10:20:49

שואלים את עצמכם מהי הדרך הכי טובה להיכרות בתקופת הקורונה? התשובה לכך מחכה לכם כאן, לחצו והכינו את עצמכם להיות מופתעים

עשה ואל תעשה בדייט ראשון

עשה ואל תעשה בדייט ראשון

פורסם בתאריך: 09/12/2020 16:04:30

בואו לגלות איך יוצרים את הרושם הנכון בדייט ראשון ואיך מגדילים את הסיכויים לדייט שני. מבחר טיפים שישדרגו כל דייט ויהפכו אותו להצלחה מסחררת

לצאת עם אישה עוצמתית

לצאת עם אישה עוצמתית

פורסם בתאריך: 24/03/2021 14:12:44

לצאת עם אישה עוצמתית זאת משימה על גבול האומנות והאחד שלא ידע להתנהל עם אישה כזאת ימצא את עצמו מהר מאוד בחוץ

איך להתכונן נכון לבליינדייט

איך להתכונן נכון לבליינדייט

פורסם בתאריך: 29/04/2021 15:21:05

רוב האנשים מחפשים את שאהבה נפשם, רוצים זוגיות ואף להגיע למיסוד של הזוגיות. בגילאי העשרים זה קצת יותר פשוט, כי אנו מבלים יותר עם בני המין השני. הדבר הופך להיות יותר קשה ככל שאנו גדלים.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר