נושאים לשיחה בדייט ראשון

מה אפשר לעשות כדי להימנע משתיקות?

בכתבה הבאה אספנו מספר נושאים לשיחות ראשונות.

אחד הדברים שהכי מביכים בדייט ראשון הוא שתיקה מביכה. אנו מגיעים לדייט עם אדם שאנו לא מכירים, מספרים קצת על עצמנו ואז יש שקט! זה לא ששתיקה זה דבר לא טוב, שתיקה בשלבי זוגיות מתקדמת מעידים גם הבנה והכלה של הצד השני, אך בדייט זה מצב מביך שעלול לחבל בהמשך ההכרות. אז מה אפשר לעשות כדי להימנע משתיקות? בכתבה הבאה אספנו מספר נושאים לשיחות ראשונות.

שיחת פינג פונג
פינג פונג הוא משחק הכרות נחמד שבו אחד שואל והשני עונה. זה מכניס עניין ואקשן לדייט. ניתן להציע זאת כבר בתחילת הדייט, כאשר כל צד שואל שאלה אחת, הצד השני עונה ומתחלפים. שאלות כמו מה הסרט שאתה הכי אוהב, המאכל האהוב, ספר טוב, שלוש דברים לאי בודד, הסתכלות על משפחה וזוגיות וכדומה יכולים להשתלב מאוד יפה במשחק זה.

ספר על עצמך עם שאלות מנחות
ספר על עצמך זו שאלה ששמה את האדם באי וודאות ולכן שואלים אותה גם בראיונות עבודה. האי וודאות נובעת מכך שמדובר בשאלה גדולה ופתוחה שהאדם הפשוט לא תמיד יודע במה להתחיל, הרי מי אתה זו שאלה של חיים שלמים. על מנת להפוך את השאלה הזו ליותר נוחה, אפשר לעשות זאת בעזרת שאלות מנחות, כך שצד אחד מקשיב, האחר מדבר ולהיפך. זה גם עוזר בזה שלא רק צד אחד לוקח את המושכות ומדבר על הדייט.

עיסוק ותחביבים
עיסוק של אדם הוא דבר מעניין, לא בגלל המעמד שלו, אלא בגלל האפשרות ללמוד מי האדם שעומד מולכם. כאשר אדם מספר על העיסוק שלו, ניתן לשאול שאלות האם למד זאת, האם אוהב את מה שהוא עושה והאם הוא רואה עצמו ממשיך בכך. תחביבים דומים גם הם לנושא של העיסוק ובחלק הזה ניתן גם למצוא מכנים משותפים ואפשרות לצאת יחד לדייט נוסף הכולל את התחביב.

מה אתם מחפשים בבן זוג
עוד נושא לשיחה זה מה אתם מחפשים בזוגיות, על איזו זוגיות אתם חולמים והאם הצד השני שהגיע לדייט מחפש את אותו הדבר. זהו נושא חשוב לשיחה בדייט, כי זה יסמן עבורכם את ההמשך ותוכלו לדעת האם יש טעם לצאת לדייט נוסף.

איך אתם אוהבים להתעורר בבוקר

לכל אדם יש בוקר אחר. יש כאלה שבוקר מיטיב איתם והם בשיא האנרגיות ויש כאלה שלוקח להם זמן להתניע ואסור לדבר איתם. דייט זה בדיוק המקום להכיר לצד השני את הצד הזה באישיות שלכם ולראות האם אתם משדרים על אותו גל.

לסיכום, יש כל כך הרבה אפשרויות לשיחה עם הצד השני ולמנוע שתיקות מביכות. ניתן לקחת כל נושא שבעולם שקשור אליכם ופתוח אותו לנושא רחב וגם לשמוע את הצד השני. אך מה שבאמת חשוב, זה לשמוע גם את הצד השני.

נושאים לשיחה בדייט ראשון

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

זוגיות מאוחרת

זוגיות מאוחרת

פורסם בתאריך: 10/03/2021 12:16:58

יצאנו לבדוק את הרווקים שמגיעים לזוגיות מאוחרת ומה באמת קורה שם?

הכרויות אז והיום

הכרויות אז והיום

פורסם בתאריך: 28/07/2021 13:35:40

"זוגות זוגות ברא אותם", כך כתוב בסיפור הבריאה התנכ"י ובתיבת נוח וזה בהחלט תקף גם להיום. כמעט כל אדם מחפש בשלב מסוים בחייו זוגיות

לשבור את הקרח - שאלות ומשחקים שיעזרו לכם להפיג את המבוכה

לשבור את הקרח - שאלות ומשחקים שיעזרו לכם להפיג את המבוכה

פורסם בתאריך: 07/04/2021 12:38:55

פגישה עם מישהי או מישהו שלא פגשתם פיזית קודם לכן תמיד תהיה מביכה או מלאת התרגשות גם אם היו בניכם שיחות קודמות.

קינקי או לא קינקי זו השאלה<br/>

קינקי או לא קינקי זו השאלה

פורסם בתאריך: 16/06/2021 16:11:38

ישנן לא מעט דרכים שבהן ניתן לפלפל ולהוסיף גוון לזוגיות והפעם החלטנו לשנס את המותניים ולבדוק מה קורה בצד הקינקי של מערכות היחסים

למי מתאים להירשם לאתרי הכרויות

למי מתאים להירשם לאתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 16/03/2022 10:54:20

אחת הדרכים הכי שכיחות להכרות בשנת 2022 היא באתרי הכרויות. נשאלת השאלה האםזה מתאים לכולם?

מה הסיכוי שלי להכיר כשאני בלי תמונה באתר הכרויות

מה הסיכוי שלי להכיר כשאני בלי תמונה באתר הכרויות

פורסם בתאריך: 24/11/2021 14:09:08

האם אני יכולה לפרסם את הפרופיל שלי ללא תמונה ולזכות בהודעות מרווקים? על השאלות האלו נענה בכתבה הבאה.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר