עשה ואל תעשה בדייט ראשון

השיטה הבטוחה להשגת דייט שני

לאחר כמה שבועות של התכתבויות ושיחות טלפון אל תוך הלילה, החלטתם לעשות את הצעד ולהיפגש פנים מול פנים. ברכותינו! הגעתם לשלב המרגש ביותר בהיכרות זוגית שהוא כמובן הדייט הראשון. אז איך עוברים אותו בהצלחה ומותירים את הרושם הנכון לצד השני? במאמר הזה נפרט בקצרה אילו דברים כדאי לעשות ומה מומלץ שלא לעשות, כך שהסיכויים כי תקבעו דייט נוסף יהיו גבוהים במיוחד.


אלו דברים לא לעשות בדייט הראשון?
• אל תספרו בדיחות גסות – לא משנה כמה הבדיחה שאתם מכירים מצחיקה ויכולה "לשבור את הקרח" ביניכם, אם מדובר על אחת כזו הכוללת פרטים מיניים אל תספרו אותה בקול, ובמיוחד לא בדייט ראשון כדי לא ליצור את הרושם הלא נכון.

• אל תדברו על חתונה ומשפחה – גם אם זה הדבר היחיד שמעניין אתכם, אל תספרו כבר בפגישה הראשונה כי החלום שלכם הוא להתחתן ולהקים משפחה. תנו לצד השני לגלות זאת בהמשך הדרך, והימנעו מלהבריח אותו לפני שהספקתם להכיר כמו שצריך.

• אל תזכירו את האקסים – עניין שכמעט כל זוג בדייט ראשון שוכח, כך שהרבה מאוד דייטים בעלי פוטנציאל לא ממשיכים בגלל אזכור של האקס/ית. אם בן הזוג שיושב מולכם הוא האחד בשבילכם, יהיה לכם מספיק זמן לספר על האקסים בהמשך מערכת היחסים שלכם.

• אל תזכירו יותר מדי בני משפחה הקרובים אליכם – אתה קשור לאמא שלך במיוחד? את מחשיבה את אחיך הגדול כחבר הכי טוב שלך? מצוין! תשמרו את המידע הזה רק לעצמכם, כי שיתוף של פרט זה בדייט הראשון עלול ליצור רושם של תלותיות יתר בבני המשפחה, וכך להבריח את הצד השני.

• אל תחפרו – אוהבים לדבר? שמרו זאת לחברים שלכם. בדייט הראשון כבדו את הצד השני ותנו גם לו להשחיל מילה, לאחר ביסוס קשר האהבה ביניכם תוכלו לחפור אחד לשני ללא הפסקה

עשה ואל תעשה בדייט ראשון

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

תבשיל זוגיות בתיבול קורונה

תבשיל זוגיות בתיבול קורונה

פורסם בתאריך: 24/12/2020 16:57:39

הקורונה בישלה לנו תבשיל חריף במיוחד ששרף את כלל התחומים. אבל לנו יש הפתעה בשבילכם בתחום ההכרויות, בואו וגלו את התבשיל שבישלנו עבורכם.

כל מה שרציתם לדעת על בליינד דייט ולא היה לכם את מי לשאול

כל מה שרציתם לדעת על בליינד דייט ולא היה לכם את מי לשאול

פורסם בתאריך: 09/05/2022 11:31:13

רוב בני האדם שמתעתדים לצאת לבליינד דייט מרגישים רגשות מעורבים בעיקר של חרדות, ולמרות שלא הכול שחור בבליינד דייט, הם מלווים בכמה אפיזודות מטילות אימה

עשה ואל תעשה בדייט ראשון

עשה ואל תעשה בדייט ראשון

פורסם בתאריך: 09/12/2020 16:04:30

בואו לגלות איך יוצרים את הרושם הנכון בדייט ראשון ואיך מגדילים את הסיכויים לדייט שני. מבחר טיפים שישדרגו כל דייט ויהפכו אותו להצלחה מסחררת

הכרויות אז והיום

הכרויות אז והיום

פורסם בתאריך: 28/07/2021 13:35:40

"זוגות זוגות ברא אותם", כך כתוב בסיפור הבריאה התנכ"י ובתיבת נוח וזה בהחלט תקף גם להיום. כמעט כל אדם מחפש בשלב מסוים בחייו זוגיות

מקומות בילוי להכרויות

מקומות בילוי להכרויות

פורסם בתאריך: 02/03/2022 11:16:00

איך מתחילים עם מישהי? איפה אפשר להכיר? אספנו לכם מספר מקומות בילוי מומלצים להיכרויות

שקר לבן כדרך למציאת  אהבה

שקר לבן כדרך למציאת אהבה

פורסם בתאריך: 30/03/2022 14:00:26

לימדו אותנו שאסור לשקר, אך גם לימדו על ההבדל בין שקר אמיתי לשקר לבן. כיצד שקר לבן יכול לשרת אותנו במציאת אהבה?

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר