עשה ואל תעשה בדייט ראשון

השיטה הבטוחה להשגת דייט שני

לאחר כמה שבועות של התכתבויות ושיחות טלפון אל תוך הלילה, החלטתם לעשות את הצעד ולהיפגש פנים מול פנים. ברכותינו! הגעתם לשלב המרגש ביותר בהיכרות זוגית שהוא כמובן הדייט הראשון. אז איך עוברים אותו בהצלחה ומותירים את הרושם הנכון לצד השני? במאמר הזה נפרט בקצרה אילו דברים כדאי לעשות ומה מומלץ שלא לעשות, כך שהסיכויים כי תקבעו דייט נוסף יהיו גבוהים במיוחד.


אלו דברים לא לעשות בדייט הראשון?
• אל תספרו בדיחות גסות – לא משנה כמה הבדיחה שאתם מכירים מצחיקה ויכולה "לשבור את הקרח" ביניכם, אם מדובר על אחת כזו הכוללת פרטים מיניים אל תספרו אותה בקול, ובמיוחד לא בדייט ראשון כדי לא ליצור את הרושם הלא נכון.

• אל תדברו על חתונה ומשפחה – גם אם זה הדבר היחיד שמעניין אתכם, אל תספרו כבר בפגישה הראשונה כי החלום שלכם הוא להתחתן ולהקים משפחה. תנו לצד השני לגלות זאת בהמשך הדרך, והימנעו מלהבריח אותו לפני שהספקתם להכיר כמו שצריך.

• אל תזכירו את האקסים – עניין שכמעט כל זוג בדייט ראשון שוכח, כך שהרבה מאוד דייטים בעלי פוטנציאל לא ממשיכים בגלל אזכור של האקס/ית. אם בן הזוג שיושב מולכם הוא האחד בשבילכם, יהיה לכם מספיק זמן לספר על האקסים בהמשך מערכת היחסים שלכם.

• אל תזכירו יותר מדי בני משפחה הקרובים אליכם – אתה קשור לאמא שלך במיוחד? את מחשיבה את אחיך הגדול כחבר הכי טוב שלך? מצוין! תשמרו את המידע הזה רק לעצמכם, כי שיתוף של פרט זה בדייט הראשון עלול ליצור רושם של תלותיות יתר בבני המשפחה, וכך להבריח את הצד השני.

• אל תחפרו – אוהבים לדבר? שמרו זאת לחברים שלכם. בדייט הראשון כבדו את הצד השני ותנו גם לו להשחיל מילה, לאחר ביסוס קשר האהבה ביניכם תוכלו לחפור אחד לשני ללא הפסקה

עשה ואל תעשה בדייט ראשון

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

איך להתמודד עם רווקות בגיל מאוחר?

איך להתמודד עם רווקות בגיל מאוחר?

פורסם בתאריך: 12/05/2021 12:28:27

בכל חבורה כזו יש את האחד שעדיין לא מצא את הזוגיות שלו. החיים מתקדמים, לחברים יש ילדים ואתם עוד לבד

כל הסימנים לכך שהוא בקטע שלך

כל הסימנים לכך שהוא בקטע שלך

פורסם בתאריך: 24/02/2021 14:26:16

אתרי הכרויות יכולים להיות מעט מבלבלים ואף מטעים - אז איך תדעי אם מישהו שיוצר איתך קשר באמת בעניין שלך?

איך לפלרטט עם בחורות בצורה נכונה

איך לפלרטט עם בחורות בצורה נכונה

פורסם בתאריך: 05/01/2021 11:58:30

ממש כמו בעלי חיים הנוהגים לבצע טקסי חיזור שונים ומגוונים כדי למשוך בת זוג שמוצאת חן בעיניהם, כך גם עליכם לעשות זאת באופן שיציג אתכם בצורה הטובה ביותר. אז איך תוכלו לעשות זאת בצורה נכונה? ריכזנו כמה טיפים מרכזיים שיעזרו לכם במיוחד.

נושאים לשיחות ראשונות

נושאים לשיחות ראשונות

פורסם בתאריך: 04/08/2021 14:18:51

שתיקה בדייט ראשון זה מצב מביך שעלול לחבל בהמשך ההכרות. אז מה אפשר לעשות כדי להימנע משתיקות? בכתבה הבאה אספנו מספר נושאים לשיחות ראשונות.

אהבה ממבט ראשון

אהבה ממבט ראשון

פורסם בתאריך: 27/10/2021 12:09:12

אהבה ממבט ראשון היא שאלה עתיקת ימים, ונראה שתמשיך ללוות אותנו עוד זמן רב. האם זוהי אהבה או שמא תשוקה רגעית?

קשר רציני VS קשר לסטוץ

קשר רציני VS קשר לסטוץ

פורסם בתאריך: 03/03/2021 12:15:15

אם גם אתם מהמתלבטים בנוגע להתחלת קשר רציני או קשר לסטוץ - הנה כמה נקודות שיעזרו לכם להכריע בנושא

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר