קוקסינליות להכיר - להתנסות וליהנות

הפתיחות המינית כלפי כל אדם והצרכים שלו הולכת וגדלה, אם זאת עדיין יש רבים שמקבלים פחות את הפתיחות המינית, אבל זה לא צריך לעצור אתכם אם רצונכם הוא להכיר קוקסינל/ית, ולא אין זאת מילת גנאי, אלו אנשים כמוני וכמוך.

 

מה זה קוקסינל?

במשך שנים הביטוי קוקסינל שימש כמילת גנאי, אך כנראה שרבים לא היו מודעים למשמעות המילה הזאת, הפרוש שלה הוא גבר הלבוש בגדי נשים, או מי שעשה ניתוח לשינוי מין והוא מסגל לעצמו אורח חיים המתאים למין הנשי. בשנים האחרונות הפתיחות המינית עושה צעדים משמעותיים והיכולת של גברים המרגישים שהם למעשה נשים הכלואות בגוף של גבר לחיות את חייהם כפי ראות עיניהם, משתפרת, אך עדיין יש מה לעשות בנושא. צרכים והעדפות מיניות שפעם היו נחשבות לסטייה, הופכות מקובלות, היות שכולנו בני אדם ולכולנו מגיע לחיות כפי שאנחנו בוחרים ועל כן, כבר לא חייב לקבוע פגישה דיסקרטית.

 

 

איפה אפשר להכיר קוקסינלים?

השאלה לגבי היכן אפשר להכיר קוקסינלים עדיין מורכבת, בישראל פחות מקובל לראות את חברי הקהילה הזאת כך סתם ברחוב, לכן על מנת לפגוש, להכיר ולהתאהב במי מהם, כדאי לפנות לאחד המקומות הבאים :

  • מועדונים ומקומות בילוי השייכים לקהילת הלהט"ב שם הם חשים בנוח ופחות מאוימים.
    אירועים המשויכים לקהילה הגאה על כל גווניה דוגמת מצעד הגאווה ואחרים.
    מסיבות ואירועים סגורים שם כל אחד יכול לממש את עצמו בצורה המתאימה לו.
    אתרי היכרויות ייעודיים באינטרנט, האפליקציות מאפשרות היום לכל אחד לפגוש את מי שהוא מחפש. ברובם תוכלו ליהנות מאפשרות של הרשמה חינם.
     

איך מתחילים עם קוקסינלית?

קוקסינלים הם אנשים עם מודעות אישית גבוהה, אומץ לב ויכולת ללכת עם התשוקה שלהם עד הסוף, בכל הכוח. אם אתם מבקשים לעצמכם להתחיל עם אחת מהן, קחו זאת בחשבון.                                         בראש ובראשונה, כבדו אותה (אותו ) ואת הדרך שהוא עושה, אסור לצחוק על הנושא, ורצוי מאד להבין ולדעת את המשמעות, אם אתם לא מבינים לגמרי, תשאלו ותלמדו, אל תעשו צעד ראשון ללא הבנה.

 

חשוב לא פחות הוא להתייחס אל כל מי שבוחר לחיות את חייו בצורה מעט שונה מהמקובל כשווה בין שווים, נהגו בו כפי שהיתם רוצים שינהג בכם, או ילדיכם. ואם עברתם את כל השלב הזה, אז יאללה תזמינו אותו לדרינק, אולי לקפה, אפשר גם לטיול על שפת הים, בדיוק כמו כל אחד אחר.

 


 

איפה מבלים עם קוקסינל

על מנת לענות על השאלה איפה אפשר לבלות עם קוקסינל, זאת שאלה שאתם תצטרכו לשאול את עצמכם. במידה והעולם לא יכול להטריד אתכם, בלו איפה שבא לכם, אם זאת אין סיבה להתעלם מכך שרבים חשים שלא בנוח להתנהל בציבור, לכן אפשר לבלות בכל מקום שבו תרגישו נוח, בבית של אחד מכם, אפשר לבלות במועדונים או מקומות שבהם הקהילה נוכחת יותר ושם תרגישו נוח, אפשר להיפגש בעיר שאיננה מוכרת לכם, היכן שלא בטוח יכירו אתכם. העיקר שאתם תחושו בנוח.

קוקסינליות להכיר - להתנסות וליהנות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מקומות בילוי להכרויות

מקומות בילוי להכרויות

פורסם בתאריך: 02/03/2022 11:16:00

איך מתחילים עם מישהי? איפה אפשר להכיר? אספנו לכם מספר מקומות בילוי מומלצים להיכרויות

סקס בפגישה הראשונה

סקס בפגישה הראשונה

פורסם בתאריך: 21/07/2021 11:00:05

כבר בדייט הראשון נשאלת שאלה מאוד גדולה על נושא הכי אישי ורגיש שיכול להיות – סקס.

שקר לבן כדרך למציאת  אהבה

שקר לבן כדרך למציאת אהבה

פורסם בתאריך: 30/03/2022 14:00:26

לימדו אותנו שאסור לשקר, אך גם לימדו על ההבדל בין שקר אמיתי לשקר לבן. כיצד שקר לבן יכול לשרת אותנו במציאת אהבה?

ההבדל בין אתרי הכרויות בחינם להכרויות בתשלום

ההבדל בין אתרי הכרויות בחינם להכרויות בתשלום

פורסם בתאריך: 23/03/2022 13:45:20

ההבדל בין אתרי הכרויות בחינם להכרויות בתשלום הוא בכך שהנטייה היא לחשוב שמי שמוכן לשלם על מנוי לאתר הכרויות הוא רציני ומחפש זוגיות באמת

למי מתאים להירשם לאתרי הכרויות

למי מתאים להירשם לאתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 16/03/2022 10:54:20

אחת הדרכים הכי שכיחות להכרות בשנת 2022 היא באתרי הכרויות. נשאלת השאלה האםזה מתאים לכולם?

איך למצוא בן זוג עם אותם תחביבים

איך למצוא בן זוג עם אותם תחביבים

פורסם בתאריך: 20/10/2021 14:21:08

בעידן שלנו החיפוש אחר בני זוג כאלו הפך להיות הרבה יותר פשוט ונגיש, הודות לשפע של אתרי היכרויות המאפשרים לכל משתמש באתר להציג פרופיל אישי הנוגע לחייו האישיים, וכן גם תחביבים שהוא אוהב לעשות בשעות הפנאי שלו.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר