תבשיל זוגיות בתיבול קורונה

איך להשיג רגעים קטנים של אושר בתקופת הקורונה

הגברת עם הכתר על ראשה תכף חוגגת שנה מאז שהגיחה לעולמינו ארזה את כל מה שאנחנו מכירים, מורגלים ומתורגלים ובאלגנטיות רבה השליכה לפח. אין תחום שזרועותיה הארוכות לא נשלחו ולא נגעו בו. כולם הרגישו את הוד הדרה ואת שיטת המלוכה שלה.

הבדידות, הריחוק, הסתרת הפנים, הפחד, האי וודאות כולן חלק משיטת המלוכה זורעת ההרס שלה.
היא עדין כאן וכן תכף היא חוגגת שנה ונראה שדי נוח לה להימצא בקרבנו ושאינה ממהרת ללכת לשום מקום אחר ואנחנו? אנחנו מתעוררים כל יום לתבשיל חדש בתיבול חריף במיוחד ומנסים ליצור ולהתאים את עצמנו למה שמתבשל על הכיריים כרגע.

כיצד הקורונה פגעה בתחום הדייטינג?
הכרויות כשלעצמן ללא התערבות הקורונה הן דבר לא פשוט ולא קל. אלפי שעות שמושקעות בשיטוט בתוך אתרי הכרויות, קריאת ושליחת הודעות לפרופיל שנראה שפחות או יותר עונה על הדרישות שלנו, שעות של שיחות צ´ט ושיחות טלפון עד לקביעת הדייט המיועד, בחירת הבגדים, הדייט עצמו וכל מה שקורה לאחריו לוקחים אותנו לקצה כל פעם מחדש וכל פעם מחדש אנחנו משקיעים את כולנו במטרה אחת ויחידה בסוף לצאת עם זוגיות.
הקורונה ברגע אחד שמטה את השטיח מתחת לרגלנו והפכה את הנוסחה המוכרת שכבר למדנו להנהל על פיה כמו בריקוד שתורגל עשרות אלפי פעמים ומאלצת אותנו להמציא את הדייט מחדש.

אז איך נראה דייט בימי הקורונה?
לקחו את הפאבים, לקחו את המסעדות, לקחו להרבה ימים גם את חוף הים נראה שלקיים דייט הופך למשימה בלתי אפשרית.
אנשים מוצאים את עצמם מאלתרים פינות טבע לא מפוקחות, כאלה שמחליטים לוותר על העקרונות וקובעים מפגשים באחד הבתים, חלקם פשוט יפגשו בפארק שליד הבית במסגרת המגבלות והמרחקי יציאה. הדייטים הפכו ליותר לחוצים ומלחיצים עבור שני הצדדים.

הפחד מקבל מושב של כבוד
בתקופה שגדושה בכל כך הרבה אי וודאות אחד הדברים שמשתקים אותנו במיידי הוא הפחד.
עם כל הבידודים שנכפו עלינו אנחנו מפחדים להישאר לבד, מצד שני הפחד לצאת לדייט ולמצוא את עצמך חשוף עם האפשרות להיכנס לבידוד מפחיד אותנו, הרוב הגדול מצא את עצמו מחוץ למעגל העבודה דבר המוסיף קושי נוסף לכל חוויות הפחד שהגיעו לתחום ההכרויות בעקבות הקורונה.

אז איך מחפשים נחמה?
ברירת המחדל של האדם הוא זוג לעולם לא לבד. הבדידות שתפסה רבים כל כך בתקופת הקורונה אילצה רבים וטובים שתרים אחר אהבה וזוגיות להסתפק במשהו רגעי.
הרבה מהאנשים אף הצהירו שוויתרו כרגע על סיכוי של מציאת אהבה ואף חזרו לזרועות אקס מיתולוגי או ידיד טוב רק בשביל לנהל יחסים מזדמנים ולהרגיש לכמה רגעים את תחושת החום והקרבה שהורחקה מאתנו בקורונה.

אז אין תקווה לאהבה?
כמו בכל דבר יש חיובי ויש שלישי, הקורונה אילצה את כולנו לצאת מאזור הנוחות שלנו והעניקה ניעור איכותי לרבים מאתנו, למדנו להיפתח יותר, למדנו ליצור אינטימיות יותר, הבנו כמה חשוב לתת מקום גם לצד השני ודווקא בתקופה הזאת שאנחנו מוכנים לתת את כל כולנו למען הקרבה והאהבה רבים הם תבשילי האהבה שנוצרו עם תיבול קורונה.

תבשיל זוגיות בתיבול קורונה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

איך להתכונן נכון לבליינדייט

איך להתכונן נכון לבליינדייט

פורסם בתאריך: 29/04/2021 15:21:05

רוב האנשים מחפשים את שאהבה נפשם, רוצים זוגיות ואף להגיע למיסוד של הזוגיות. בגילאי העשרים זה קצת יותר פשוט, כי אנו מבלים יותר עם בני המין השני. הדבר הופך להיות יותר קשה ככל שאנו גדלים.

כשהיא מרוצה כולם מרוצים

כשהיא מרוצה כולם מרוצים

פורסם בתאריך: 17/03/2021 12:12:13

הכל מתנהלי על מי מנוחות, היא מרעיפה עליך אהבה בלי סוף היא מחייכת וכל העולם מחייך איתה.

סקס בדייט הראשון

סקס בדייט הראשון

פורסם בתאריך: 17/11/2021 14:54:48

בגיל הנעורים יכולנו לחכות במשך חודשי זוגיות רבים עד לסקס המיוחל. אבל גם היום סקס בדייט הראשון הוא לא עניין של מה בכך.

הכרויות אז והיום

הכרויות אז והיום

פורסם בתאריך: 28/07/2021 13:35:40

"זוגות זוגות ברא אותם", כך כתוב בסיפור הבריאה התנכ"י ובתיבת נוח וזה בהחלט תקף גם להיום. כמעט כל אדם מחפש בשלב מסוים בחייו זוגיות

3 סוגים של דייט ראשון

3 סוגים של דייט ראשון

פורסם בתאריך: 14/04/2021 11:49:07

כאשר אתה מכיר מישהי בין אם באינטרנט ובין אם במקום ציבורי הציפייה לדייט ראשון מוצלח אינה משתנה. אז איך תוכל לדעת מה הדייט המושלם עבורה?מהו הגורם מכריע בדייט ראשון שיוביל אתכם לדייט שני?

איך לפלרטט עם בחורות בצורה נכונה

איך לפלרטט עם בחורות בצורה נכונה

פורסם בתאריך: 05/01/2021 11:58:30

ממש כמו בעלי חיים הנוהגים לבצע טקסי חיזור שונים ומגוונים כדי למשוך בת זוג שמוצאת חן בעיניהם, כך גם עליכם לעשות זאת באופן שיציג אתכם בצורה הטובה ביותר. אז איך תוכלו לעשות זאת בצורה נכונה? ריכזנו כמה טיפים מרכזיים שיעזרו לכם במיוחד.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר