כתיבת פרופיל איכותי

לתאר מי אתם ולמה כדאי לצאת אתכם לדייט

בכתבה הבאה נסביר איך לכתוב טוב יותר את הפרופיל שלכם

אתרי הכרויות מתאפיינים בהצגה עצמית באמצעות כתיבה. זו הדרך למעשה לתאר מי אתם ולמה כדאי לצאת אתכם לדייט. לעיתים זה מרגיש מכאני כמו קבלה לעבודה, אך באמת זו הדרך שבה תוכלו להסביר מי אתם. בכתבה הבאה ניתן לכם מספר דגשים והמלצות איך לכתוב טוב יותר את הפרופיל שלכם באתר.

איך נראה פרופיל באתר הכרויות? פרופיל באתר הכרויות הוא מעין דף קצר שמטרתו להעביר במספר משפטים מי אתם. הוא כולל לרוב תמונה שלכם ומספר משפטים המתחלקים לקטגוריות עניין הקשורות לתחומים מגוונים בחייכם. הפרופיל מתמקד תחילה בפרטים יבשים הכוללים גיל ומראה חיצוני ולאחר מכן יש בו שאלות מכוונות הקשורות לתחביבים שלכם ועוד דברים שחשוב לדעת עליכם.

למה חשוב לספר על עצמכם בפרופיל?
לצאת לבליינדייט לאחר הכרות באתר הכרויות מביאה עמה לעיתים חוסר וודאות וחששות משני הצדדים. על מנת לצמצם את חוסר הוודאות, מומלץ לתאר את עצמכם כפי שאתם. בסופו של דבר אתם מעוניינים שהאדם שיפגוש אתכם ידמיין בדיוק את מה שיראה בדייט וזה עשוי להעלות את סיכויי ההצלחה.

בעניין זה חשוב לדעת כי אנו כאנשים נוטים להסתיר את "הפגמים" שלנו. לא מדובר בפגמים אמיתיים, אלא בתכונות או סממנים שאנו פחות אוהבים בנו והיינו רוצים לשנות. לכן יש לנו נטייה לא לכתוב עליהם, להסתיר אותם וכדומה. ההמלצה היא לכתוב מי אתם ולא לכתוב מי אתם לא, זו הדרך הטובה ביותר להבטיח הצלחה בדייט, כי הציפיה של האדם שפוגש אתכם תתאמת בשעת הדייט.

האם חשוב להתעכב על תחביבים?
תחביבים הם למעשה תחומי העניין שאתם אוהבים לעשות. פעמים רבות תחומי העניין משיקים לאנשים שתפגשו והם ללא ספק יהיו נושאים שתוכלו לשתף ולדבר עליהם. תחומי עניין משותפים יוצרים חברויות שיכולות להמשיך לאחר מכן לזוגיות משובחת שבה ניתן לבצע דברים יחד. לכן התשובה היא כן! התעכבו על התחביבים שלכם וספרו על כמה מהם.

משפטי פתיחה טובים
אנשים מעריכים כתיבה טובה ושנונה וכאשר היא מגיעה גם במשפט פתיחה של הפרופיל שלכם באתר הכרויות, היא גורמת לצד השני להתעניין ולהמשיך לקרוא. לכן, נסו לחשוב על משפט פתיחה שהיה מסקרן אתכם ואותו שימו בתחילת הפרופיל.

האם לציין גובה ומבנה גוף?
זו שאלה שרבים שואלים אותה והיא נכנסת בדיוק לעניין הזה של הדברים שאנו פחות אוהבים בעצמנו. אך תחשבו על זה כך, אם תתארו את עצמכם כמו שאתם בדיוק, יראו את מי שאתם בדיוק ורק האנשים שבאמת מתאימים עבורכם ירצו להגיע לדייט. זה חוסך לכם המון דייטים מאכזבים ומאפשר ליצור זוגיות אמיתית. אתם זה מי שאתם כמכלול, זכרו זאת ולכו בביטחון לדייט.

לסיכום, פרופיל באתר הכרויות הוא המקום שמאפשר לספר על עצמכם ולתת לצד השני להכיר אתכם. תתארו את עצמכם כמו שאתם ומובטחת לכם חוויה טובה מאוד.

כתיבת פרופיל איכותי

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

זוגיות מאוחרת

זוגיות מאוחרת

פורסם בתאריך: 10/03/2021 12:16:58

יצאנו לבדוק את הרווקים שמגיעים לזוגיות מאוחרת ומה באמת קורה שם?

נושאים לשיחות ראשונות

נושאים לשיחות ראשונות

פורסם בתאריך: 04/08/2021 14:18:51

שתיקה בדייט ראשון זה מצב מביך שעלול לחבל בהמשך ההכרות. אז מה אפשר לעשות כדי להימנע משתיקות? בכתבה הבאה אספנו מספר נושאים לשיחות ראשונות.

5 נקודות שיעזרו לך להבין שהבחור ממש לא בשבילך

5 נקודות שיעזרו לך להבין שהבחור ממש לא בשבילך

פורסם בתאריך: 14/06/2022 15:41:07

יצאת עם בחור לשניים – שלושה דייטים ואת לא יודעת האם להמשיך לצאת עם הבחור והאם הוא בשבילך

כל הסימנים לכך שהוא בקטע שלך

כל הסימנים לכך שהוא בקטע שלך

פורסם בתאריך: 24/02/2021 14:26:16

אתרי הכרויות יכולים להיות מעט מבלבלים ואף מטעים - אז איך תדעי אם מישהו שיוצר איתך קשר באמת בעניין שלך?

3 סוגים של דייט ראשון

3 סוגים של דייט ראשון

פורסם בתאריך: 14/04/2021 11:49:07

כאשר אתה מכיר מישהי בין אם באינטרנט ובין אם במקום ציבורי הציפייה לדייט ראשון מוצלח אינה משתנה. אז איך תוכל לדעת מה הדייט המושלם עבורה?מהו הגורם מכריע בדייט ראשון שיוביל אתכם לדייט שני?

איך להתכונן נכון לבליינדייט

איך להתכונן נכון לבליינדייט

פורסם בתאריך: 29/04/2021 15:21:05

רוב האנשים מחפשים את שאהבה נפשם, רוצים זוגיות ואף להגיע למיסוד של הזוגיות. בגילאי העשרים זה קצת יותר פשוט, כי אנו מבלים יותר עם בני המין השני. הדבר הופך להיות יותר קשה ככל שאנו גדלים.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר