הכרויות לגיל השלישי

הכרויות לגיל השלישי

הגעתם לגיל הפרישה, יצאתם לגמלאות? זה הזמן לחיות את החיים וליהנות מכל רגע באושר ושמחה. קטגוריית הכרויות לגיל השלישי יספקו לכם את המום להכיר גבר או אישה שילבו אתכם בתקופה זו שהינה חופשיה ביותר בחייכם, תקופה בה אין לכם עוד צורך לדאוג לקום לעבודה. תתחילו לשלוח הודעות והכירו את האדם שיוכל להגשים אתכם את כל החלומות.

* עדיין לא הצטרפת לאתר ולכן אין לנו מספיק מידע בכדי להציג את כל המתאימים לך בדף זה. לחצו כאן והצטרפו בחינם!

הצג נשים בלבד הצג רשימה מלאה הצג גברים בלבד
עוד סיכוי אחד לאהבה
הם עברו כמעט חיים שלמים, למדו, טיילו, צחקו,מצאו אהבה גדולה, בנו את בית החלומות הביאו ילדים לעולם, פינקו את הנכדים ועם הזמן גם נפרדו מהאהבה אבל לעולם לא הרימו ידיים לסיים את הישורת האחרונה שלהם במרוץ החיים בלעדיה.

אהבה חופשייה
כשמדברים על היכרויות לגיל השלישי מדברים על אהבה בוגרת, יתרה מכך מדברים על אהבה חופשייה. אף אחד לא מביא לתוך מערכת יחסים שנוצרת בגיל השלישי דרמות ומלחמות, האנשים שמוצאים היכרות לגיל השלישי בסך הכל רוצים פרטנר לחלוק איתו את כברת הדרך האחרונה.

אהבה מעבר לפינה
אהבות שנוצרות בגיל השלישי בדרך כלל יוצרו בחוגי הכרויות משותפים, במועדוני גימלאים, בהרצאות, דיור מוגן, חוגים, גינות ציבוריות וכל מעגל שיהיה מותאם לשכבת הגיל השלישי. כך שלא צריך ללכת למרחקים אלא פשוט להביט מעבר לפינה ואולי שם ימצא הפרטנר המתאים.

ערבוב משפחות
כיום שתוחלת החיים עולה זוגיות שמתחילה בגיל 60 יכולה להמשך גם שלושה עשורים מהרגע שהתחילה וזוגיות יציבה שכזאת תביא עמה גם ערבוב משפחות הצדדים.
דבר זה יכול להיות לא פשוט עבור הילדים ואף הנכדים, במקרים של התאלמנות תעלה השאלה האם יש תחליף לצד השני? ובכלל לראות את ההורה שלך או הסבתא יוצרת זוגיות חדשה לפעמים מקשה על חלק מבני המשפחה.

איך מתמודדים
מבינים שגם הם רוצים רק להעביר את הבדידות ועד כמה שכיף להם להיות בקרבתכם בזמן ביקור בסופו הם נשארים לבד בחלל ריק, פרגנו להם, קבעו מפגשי משפחות, הראו להם שאתם שמחים שיש להם אהבה ומישהו לחלוק איתו את החיים.
* הרשמה חינם
מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר