סוגי נשיקות

הניואנסים שקשורים לנשיקות תלויים כולם כאחד

סוגי הנשיקה, מי הפרטנר שלכם, מה תדירות הנשיקות, וכולי

כאשר מדברים על סוגי נשיקות, על כל התצורות, הם יכולים להיות ערב רב של רגשות, כמו לדוגמה – הנשיקה יכולה להיות לגמרי מביכה, מאוד מרגשת, לעתים נדירות, מורטת עצבים, מנחמת, ידידותית, תשוקתית, ארוכה או קצרה מדי, וכיוצא בכך. הניואנסים שקשורים לנשיקות תלויים כולם כאחד בהקשר – סוגי הנשיקה, מי הפרטנר שלכם, מה תדירות הנשיקות, וכולי.

עד כמה חושניים סוגי נשיקות של ספיידרמן?

יש סוגי נשיקות חושניים כמו הנשיקות של ספיידרמן, אשר מבוססות, מן הסתם, על הסצנה מתוך סרטי ספיידרמן הידועה, שבה ספיידרמן נישק את מרי ג´יין ווטסון, בהיותו לגמרי הפוך. תנוחה זאת מתאפשרת כאשר מישהו אחד שוכב, ואילו בן הזוג שלו עומד מאליו. בעת הנשיקה הסנטר של בני הזוג נוגעים באף האחד של השניה. היש נשיקה יותר חושנית מזאת?

מה הם היתרונות המוכחים של סוגי נשיקות באופן כללי?

בהתאם למספר מחקרים שנעשו בתחום של סוגי נשיקות, נמצאו כמה יתרונות. הם תועדו כשפרים את בריאות העור של הזוג שמתנשק, באמצעות גירוי של ייצור הקולגן, כמו גם של שריפת קלוריות, ושיתוף של רוק יכול גם לשפר את מערכת החיסון שלכם בעזרת מיקרוביום. כמו כן, יש סוגים של נשיקות שפותחות את זרימת כלי הדם, ומסוגלים להוריד את לחץ הדם שלכם, בעוד שניכם אחוזי תשוקה. בנוסף לכך, סוגי הנשיקות מסייעות לבני הזוג להתחבר זה לזו. על פי מחקר מסוים שנעשה בתחום זה, נמצא כי הנשיקה מסייעת בהגברה של הקשר הזוגי, וכן בתחושות האינטימיות האחד כלפי השניה. כל אותם רגעים יקרים ומתוקים של הפגנת חיבה, עם קורטוב של תאוותנות, יבססו אתכם כשני בריות מיניות, שמתייחסים אחד לשניה באופן ארוטי. ונסיים עם ידיעה מרעישה לחלוטין, הסוג של נשיקה עמוקה במהלך הסקס, אף מגביר את הסבירות ליהנות מאורגזמה בקרב הנשים, ולאמתו של דבר, יש בני אדם שיכולים להגיע לאורגזמה בעקבות נשיקה, מה שמכונה בעגה המקצועית – אורגזמה דרך הפה.

כמה תשוקה מעורבת בכל סוגי נשיקות של נשיקות צרפתיות?

לפני שנדון ב סוג של נשיקה צרפתית, נזכיר לשנייה סוגי נשיקות השפה הבודדת. מדובר אודות נישקה שקצת יותר חושנית מנשיקה רגילה, וזאת משום שהפה נשאר פתוח מעט. עסקינן אודות הקדמה במיטבה לנשיקה הצרפתית, שבה אחד מזוג המתגפפים מנשק את השפה העליונה, ואילו האחרת מנשקת את השפה התחתונה של בן זוגה. והגענו הישר אל סוגי נשיקות צרפתיות – זה הוא סינרגיה של נשיקות בפה פתוח עם לשון, ככלות הכול, גם הלשון נחשב לאיבר מין. לרוב בני אדם מנסים להיות בעלי שליטה מרבית בכמות הלשון שבה הם משתמשים בנשיקה הצרפתית, אך יש מי שמעדיף נשיקות צרפתיות הרבה יותר רטובות ועם פה פתוח לרווחה. כל התורה כולה היא עניין של ניסוי וטעייה של נשיקת השפה הבודדת, שהסברתי עליה זה עתה, רק שמדובר על סוג נשיקה הרבה יותר חושני, כאמור לעיל.

האם סוגי נשיקות על גבי המצח קשורות למשיכה מינית?

כאשר מביאים בחשבון סוגי נשיקות על גבי המצח, כי אז הדבר מסתמן כפשוטו כמשמעו – נתינת נשיקה על גבי המצח של בני הזוג. סוג נשיקה שכזה מהווה, לכל דבר ועניין, מחווה שיש בה המון טיפוח, אהדה וחיבה, מה שמשדר בהכרח אכפתיות, אפתיה, הרבה מעבר לכל משיכה מינית. הסוג של נשיקה במצח עשוי להתרחש אף בין בני זוג קבועים, אבל בדרך כלל הכוונה לנשיקה לבני משפחה יותר קרובים, או לילדים על ידי הוריהם. וכולי.

סוגי נשיקות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

קינקי או לא קינקי זו השאלה<br/>

קינקי או לא קינקי זו השאלה

פורסם בתאריך: 16/06/2021 16:11:38

ישנן לא מעט דרכים שבהן ניתן לפלפל ולהוסיף גוון לזוגיות והפעם החלטנו לשנס את המותניים ולבדוק מה קורה בצד הקינקי של מערכות היחסים

כל הסימנים לכך שהוא בקטע שלך

כל הסימנים לכך שהוא בקטע שלך

פורסם בתאריך: 24/02/2021 14:26:16

אתרי הכרויות יכולים להיות מעט מבלבלים ואף מטעים - אז איך תדעי אם מישהו שיוצר איתך קשר באמת בעניין שלך?

איך לכתוב פרופיל איכותי באתר היכרויות

איך לכתוב פרופיל איכותי באתר היכרויות

פורסם בתאריך: 05/05/2021 10:53:49

אתרי הכרויות מתאפיינים בהצגה עצמית.בכתבה הבאה ניתן לכם מספר דגשים והמלצות איך לכתוב טוב יותר את הפרופיל שלכם באתר.

כמה עובדות על אתרי הכרויות

כמה עובדות על אתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 02/06/2021 16:48:35

אספנו לכם כמה עובדות מעניינות על אתרי הכרויות שיעזרו לכם להחליט שזו הפלטפורמה הטובה עבורכם

כל המידע על הכרויות בתקופת הקורונה

כל המידע על הכרויות בתקופת הקורונה

פורסם בתאריך: 09/12/2020 10:20:49

שואלים את עצמכם מהי הדרך הכי טובה להיכרות בתקופת הקורונה? התשובה לכך מחכה לכם כאן, לחצו והכינו את עצמכם להיות מופתעים

איך להתכונן נכון לבליינדייט

איך להתכונן נכון לבליינדייט

פורסם בתאריך: 29/04/2021 15:21:05

רוב האנשים מחפשים את שאהבה נפשם, רוצים זוגיות ואף להגיע למיסוד של הזוגיות. בגילאי העשרים זה קצת יותר פשוט, כי אנו מבלים יותר עם בני המין השני. הדבר הופך להיות יותר קשה ככל שאנו גדלים.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר