יזיזים יזיזות

יזיזים יזיזות

קוראים להם חברים עם הטבות ובשם המוכר יותר יזיזים יזיזות.
הקשר ביניהם מושתת בעיקר על הנאות מיניות בעיקר. אין פה ציפיות להביא פרחים או לזכור תאריכים חשובים, אין פה חובה להשקיע, להקשיב לצאת לדייטים וכל מה שמערכת יחסים זוגית דורשת. הדבר היחיד שניתן למצוא בקשר של יזיזים יזיזות זה שני אנשים בוגרים שמחליטים לבלות ליל תענוגות ביחד ולהמשיך למחרת כל אחד לעיסוקו.

* עדיין לא הצטרפת לאתר ולכן אין לנו מספיק מידע בכדי להציג את כל המתאימים לך בדף זה. לחצו כאן והצטרפו בחינם!

הצג נשים בלבד הצג רשימה מלאה הצג גברים בלבד
סוגי קשרים באתר הכרויות
בימים לתיקונם היו אתרי ההיכרויות ממוקדים במציאת זוגיות לטווח הארוך, מציאת אהבה והכל במטרה להגיע לרגע המיוחד מכל – לחופה. כיום תוכלו למצוא יותר ויותר אתרי הכרויות המציעים מנעד רחב של קשרים שתוכלו לייצר באתר אליו נרשמתם, החל מקשרי ידידות, יזיזות, סטוצים, זוגיות ועד למציאת אהבה אמיתית. גם כאן באתר פלירטוט תוכלו למצוא את הקשר אותו אתם מחפשים.

הכירו את סוגי הקשרים שתוכלו למצוא באתר הכרויות פלירטוט
- קשר לא מחייב - יחסים בין גבר לאישה ללא התחייבות מסוימת משום צד, כך שניתן להפסיקם בכל עת ואין בהם מעורבות רגשית שאמורה לקשור את הצדדים. לרוב קשרים חד פעמיים. הכירו את הקשרים הלא מחייבים שתוכלו למצוא ממש כאן:

1. יזיזות – ידידים עם הטבות – קשר זה יש בו קצת מהאישי כיוון שלרוב יזיזים הם ידידים שהחליטו לשלב גם מיניות לידידות שלהם ללא התחייבות ריגשית. במקרה כזה יזיזות, המכר/ הידיד נהיה יזיז והמכרה/ הידידה נהיית יזיזה. יחסים אלו נעשים בהסכמה מלאה בין שתי הצדדים שהרי הם מכירים אחד את השני ומחליטים לנצל זאת לצורך יחסי מין מזדמנים. כאן באתר בקטגוריית יזיזים יזיזות תוכלו למצוא נשים וגברים שישמחו להפוך לידידים ומשם ליזיזים.

2. סטוץ – מפגש מיני חד פעמי – קשר שבמעט דומה לקשר של יזיזים, גם פה מדובר בקשר לא מחייב רק שסטוץ קורה בין שני אנשים זרים שלא הכירו קודם לכן והמפגש בניהם הוא למטרה מינית בלבד. בתום הסטוץ כל אחד הולך לדרכו וכנראה שלא יפגשו שוב.

- קשר מחייב – יחסים בין גבר לאישה עם מחויבות ריגשית מסוימת. שני הצדדים נותנים את התחייבותם להעניק אחד לשני יחס הוגן, ראוי ומכבד. הכירו את הקשרים המחייבים שניתן למצוא באתר זה:

1. זוגיות – קשר בין גבר לאישה אשר בו מתחייבים להיות זמינים ריגשית ופיזית בעבור הצד השני. הקשר מבוסס על קרבה, אהבה ורגשות חמים המחברים בין שני אנשים.

2. ידידות – קצת דומה לזוגיות רק ללא החיבור הפיזי. קשר אישי בין שני אנשים החולקים חברות וקרבה אישית ולא מינית. קשר מסוג זה מתבסס על כך ששני הצדדים מחבבים אחד את השני ואוהבים להיות זה בחברה של זה. יחסים אלו הינם ללא רומנטיקה והתבטאויות של אהבה.

3. חתונה – קשר שכל מטרתו הינה להביא את שני הצדדים להיות תחת החופה. הכרות לחתונה יכול להיות דרך שידוך או הכרות אישית. קשר לחתונה לרוב יכלול יחסים אינטימיים ורגשיים עם גילויי אהבה, למרות שבשידוך תחילה כנראה לא יהיה רגשות האחד לשני.

אז מה את מחפשת?
בטרם את מתחילה להציף את הגברים שמוצאים חן בעינייך בהודעות, עצרי וחשבי היטב מה טיב הקשר שאת מחפשת, האם זה משהו רגעי או לטווח הארוך?!
וכן, אל תתביישי לשלוח הודעות ולעשות את הצעד הראשון - אנחנו בשנת 2021 זה בדיוק הזמן להעז ולהשיג את מה שאתם רוצה.
* הרשמה חינם
מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר