סטוצים

אתר הכרויות סטוצים - סטוץ

המקום המושלם למצוא בו סטוצים

מחפשים קשר זמני, מהיר וחסר משמעות, בקיצור אתם מחפשים סטוץ. ממש כאן בפורטל תוכלו למצוא פרופילים שונים שמטרת הקשר שהם מחפשים היא של הכרויות סטוצים ממש כמוכם, לכן זה הזמן שלכם ליצור פרופיל ללא עלות, ולקבוע סטוץ כבר להערב. שלחו למי שאהבתם קריצה והציעו לו או לה או להם ליהנות לפגישה חפוזה ונעימה.

* עדיין לא הצטרפת לאתר ולכן אין לנו מספיק מידע בכדי להציג את כל המתאימים לך בדף זה. לחצו כאן והצטרפו בחינם!

הצג נשים בלבד הצג רשימה מלאה הצג גברים בלבד

סטוץ בטוח בעולם הפתוח


רגע של תשוקה סוערת ללא שום מעצורים, רגע אחד של הגשמת פנטזיות פראיות.
רגע אחד של החלטה להשאיר את הרגשות מחוץ לדלת ולהתמסר ליצרים הפנימיים שלנו.
יצאנו להבין מה הסיפור סביב סטוצים ומה מושך אנשים לשם.

מה זה סטוץ?
סטוץ הוא מפגש חד פעמי שבו מחליטים בהסכמה משותפת ליצור מפגש מיני ללא שום התחייבות ובידיעה ברורה לשני הצדדים שלא יקרו עוד מפגשים כאלו עם אותו האדם.

איך אפשר להשיג סטוץ?
לפני עידן הקורונה ניתן היה להשיג סטוץ בפאבים, ברים ומועדונים למיניהם. כיום בתקופה החדשה לאחר הקורונה נפוץ יותר להשיג סטוץ דרך הרשתות החברתיות, אתר סטוצים, אפליקציות דייטינג שונות ועוד.

מה מושך אנשים לסטוץ?
להבדיל ממערכות יחסים והיכרויות לצורך יצירת זוגיות היכרויות לסטוצים הם מערכת שחפה מכל סף לחץ כזה או אחר. אין כאן מעורבות רגשית, אין כאן ציפייה לתמורה מהצד השני ולמענק דין וחשבון על דברים. יש כאן מפגש חד פעמי בלבד של שני אנשים שמחליטים לפרוק לחצים והקלות של הדבר ניתנת בשל החוסר היכרות שקדם לסטוץ והפרידה הקלה שמגיעה אחריו.

מה חשוב לדעת לפני שקובעים סטוץ?
כמו שאמרנו סטוץ הינו מפגש עם אדם אקראי שלא בהכרח הכרנו קודם או אדם שלרוב נרצה לפגוש בשנית לכן חשוב מאוד לשים לב למספר דברים.

1. אמצעי מניעה – החובה הראשונית בכל מפגש מיני למי שאינו מעוניין ליצור משפחה היא שימוש באמצעי מניעה. החובה הזאת עולה פי כמה וכמה במפגש חד פעמי שכן יצירת מפגש שכזה ללא שימוש באמצעי מניעה עם אדם שאיננו מכירים ואין לנו רקע קודם עליו יכול לסכן אותנו ולחשוף אותנו למחלות מין, איידס, כלמידה ועוד.

2. וייב של אותו אדם – היו קשובים לאינטואיציות שלכם לפני שאתם מחליטים לסיים את הלילה בחדר סגור עם אדם שטרם הכרתם קודם. סביר להניח שלפני שיתבצע מפגש מיני תיצרו שיח עם האדם השני, במהלך יצירת השיח הראשוני שימו לב כיצד הוא פונה אליכם, האם אתם מרגישים מאוימים בדרך כלשהי, האם הוא מדבר אליכם בנועם, האם המגע שלו גם אם מדובר בחיבוק נעים לכם או שמא גורם לך להירתע קלות. הקפידו לשמור על עצמכם מלהיכנס לחדר סגור עם אדם שנותן לכם תחושה לא נעימה ולו הקלה ביותר.

3. עדכנו חבר קרוב – אין שום דבר רע בליצור היכרויות סטוצים וברצון להשתחרר ולבלות לילה מסעיר. רגע לפני שאתם הולכים עם אדם זר דאגו לעדכן חבר/ה קרובים שאתם סומכים עליהם היכן תהיו והיכן יתקיים המפגש הזה.

האם סטוץ הוא תחליף לזוגיות?
כשמו כן הוא סטוץ, הוא אולי יתן לכם מענה מיני גופני לחוסר שנוצר אצלכם בחיים מחוסר נוכחות של מערכת זוגית ויספק אתכם לטווח קצר אבל סטוץ הוא לא תחליף לזוגיות יציבה שבה מתקיימים כל התנאים ולא רק המגע המיני.

לסיכום, סטוץ יכול להיות דבר נפלא ומעולה להפחתת הלחצים ולהפגת תחושת הבדידות אך אינו מהווה תחליף לאהבה ולערך העצמי שהיא מביאה איתה וכמובן חשוב שבמידה והחלטתם לזרום על סטוץ תוודאו שאתם שומרים על עצמכם.
* הרשמה חינם
מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר