רציני או סטוץ

אינספור ההתלבטויות שיש בין קשרים זוגיים רציניים לבין יחסים מזדמנים

מתלבטים בין קשר רציני או סטוץ? הנה כמה נקודות שיעזרו לכם להכריע

בשורות הבאות ננסה לשים סוף לאינספור ההתלבטויות שיש בין קשרים זוגיים רציניים לבין קשרים שהם למטרות יחסים מזדמנים, או בקיצור סטוצים. יש להבהיר כי ההחלטה בנוגע לטיב הקשר צריכה להיות כבר בתחילת הקשר, כך שאף אחד מהצדדים לא ייפגע ולא תיווצר אי הבנה במהלך מערכת היחסים. אז אם גם אתם מהמתלבטים בנוגע להתחלת קשר רציני או קשר לסטוץ – הנה כמה נקודות שיעזרו לכם להכריע בנושא.

יתרונות של קשר רציני
• קשר זוגי יציב – בכל בוקר מתעוררים בידיעה שיש מישהו/י שחושב עלינו ואוהב אותנו, ולא נמצאים בחוסר וודאות בנוגע לחיי האהבה.
• אפשרות לקשר ארוך טווח – קשר רציני לרוב מחזיק למשך תקופה ארוכה, כך שעניין הוודאות של זוגיות מבוססת מאפשר להמשיך עם מערכת היחסים למשך שנים.
• הזדמנות להכיר אחת את השנייה טוב יותר – עם קשר זוגי רציני כל אחד מהצדדים יכול להכיר את הצד השני טוב יותר, כיוון שהם מתראים באופן קבוע ולומדים דברים חדשים אחד על השנייה.
• המשכיות – קשר רציני איכותי מוביל ברוב המקרים לחתונה והקמת משפחה, עניין משמעותי ובעל חשיבות עבור כולם.

יתרונות של קשר לסטוץ
• אין מחויבות – היתרון הגדול ביותר של סטוצים, כך שאף אחד מהצדדים אינו מרגיש מחויב לצד השני וניתן אפילו לצאת ולהכיר כמה בני זוג במקביל.
• הזדמנות להתרגש כל פעם מחדש – כיוון שסטוץ הוא קשר מיני חד פעמי, בכל פעם יש הזדמנות להרגיש את הרגשת ה"פרפרים בבטן" לפני המפגש הראשוני עם בן/ת הזוג שמוצאת חן בעינינו.
• הנאה מחוסר ודאות – חוסר הידיעה בנוגע לטיב הדייט ומהלכו גורם להנאה, דבר המעצים את מהלך הדייט ואת ניסיון הפלירטוט עם הצד השני.
• אתגר שמתחדש – הקשר המזדמן שקורה בכל פעם מעניק סוג של אתגר לכל אחד מהצדדים, וכיוון שזה קשר ללא מחויבות מדובר על אתגר שמתחדש בכל פעם שמכירים בן/ת זוג פוטנציאליים.

איזה סוג קשר הוא העדיף ביותר?
אין לכך תשובה חד משמעית, כיוון שכל סוג של קשר תלוי בראש ובראשונה בהרגשה של הבחור או הבחורה המעוניינים להכיר בני זוג. יש כאלו שיראו ביתרונות של קשרים זוגיים כחסרונות, לעומת כאלו שיאמרו כי היתרונות של קשרים לסטוצים הם חסרונות גדולים בחיי הזוגיות.
לכן אם אתם מרגישים כי בא לכם קשר זוגי שאיננו מחייב לתקופה מסוימת בחייכם, נסו למצוא עבורכם קשר לסטוץ. לעומת זאת אם אתם דווקא מרגישים כי מיציתם את מגוון בני הזוג שהכרתם בחייכם, וכעת אתם מעדיפים להתחיל מערכת יחסים יציבה לתקופה ממושכת – קשר רציני הוא הדבר שמתאים לכם.

כיצד ניתן להכיר לקשר רציני או קשר מזדמן?
בין אם החלטתם כי קשר רציני הוא המתאים לכם או שדווקא בא לכם סטוץ חד פעמי, תשמחו לדעת כי ניתן למצוא את שני סוגי מערכות היחסים האלו דרך אתרי היכרויות. אתר היכרויות יאפשר לכם לבצע הרשמה בחינם לצורך פתיחת פרופיל, להיחשף אל מאגר מגוון וגדול של בני זוג פוטנציאליים למטרות זוגיות שונות, ליהנות מהזדמנות להכיר לקשרים רומנטיים ולצאת לדרך חדשה בחייכם.

רציני או סטוץ

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

3 סוגים של דייט ראשון

3 סוגים של דייט ראשון

פורסם בתאריך: 14/04/2021 11:49:07

כאשר אתה מכיר מישהי בין אם באינטרנט ובין אם במקום ציבורי הציפייה לדייט ראשון מוצלח אינה משתנה. אז איך תוכל לדעת מה הדייט המושלם עבורה?מהו הגורם מכריע בדייט ראשון שיוביל אתכם לדייט שני?

הכרויות אז והיום

הכרויות אז והיום

פורסם בתאריך: 28/07/2021 13:35:40

"זוגות זוגות ברא אותם", כך כתוב בסיפור הבריאה התנכ"י ובתיבת נוח וזה בהחלט תקף גם להיום. כמעט כל אדם מחפש בשלב מסוים בחייו זוגיות

איך להתכונן נכון לבליינדייט

איך להתכונן נכון לבליינדייט

פורסם בתאריך: 29/04/2021 15:21:05

רוב האנשים מחפשים את שאהבה נפשם, רוצים זוגיות ואף להגיע למיסוד של הזוגיות. בגילאי העשרים זה קצת יותר פשוט, כי אנו מבלים יותר עם בני המין השני. הדבר הופך להיות יותר קשה ככל שאנו גדלים.

כל המידע על הכרויות בתקופת הקורונה

כל המידע על הכרויות בתקופת הקורונה

פורסם בתאריך: 09/12/2020 10:20:49

שואלים את עצמכם מהי הדרך הכי טובה להיכרות בתקופת הקורונה? התשובה לכך מחכה לכם כאן, לחצו והכינו את עצמכם להיות מופתעים

לשבור את הקרח - שאלות ומשחקים שיעזרו לכם להפיג את המבוכה

לשבור את הקרח - שאלות ומשחקים שיעזרו לכם להפיג את המבוכה

פורסם בתאריך: 07/04/2021 12:38:55

פגישה עם מישהי או מישהו שלא פגשתם פיזית קודם לכן תמיד תהיה מביכה או מלאת התרגשות גם אם היו בניכם שיחות קודמות.

קשר רציני VS קשר לסטוץ

קשר רציני VS קשר לסטוץ

פורסם בתאריך: 03/03/2021 12:15:15

אם גם אתם מהמתלבטים בנוגע להתחלת קשר רציני או קשר לסטוץ - הנה כמה נקודות שיעזרו לכם להכריע בנושא

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר