5 טיפים איך להתחיל עם גבר

מאת: צוות האתר

העולם היום משתנה, התפיסות המסורתיות וההיסטוריות כבר לא תופסות כבעבר. נכון שיש רומנטיקה בגבר שמתחיל עם אישה על ידי ורד אדום, אבל אין סיבה לחכות חיים שלמים שזה יקרה. אז אם כבר ראיתן משהו ששווה להתחיל איתו, כדאי לכן להקפיד על כמה כללים, 

אספנו עבורכם 5 טיפים מגניבים על איך להתחיל עם גבר:

 

לעורר את הסקרנות

הסקרנות היא מפתח ללב של כל אחד. מי שיצליח לעורר אצלנו סקרנות, כבר התחיל איתנו ברגל ימין. לכן, אם את רוצה לגרום לו לשים לב אליך, את חייבת לגרום לו לחשוב, לנסות להבין מה הדבר הזה שהוא רואה או חושב אומר עליך, המפתח לשאלה המסקרנת, איך להתחיל עם גבר חייבת להתחיל בזה שאת תסקרני אותו, הרי ברור שהוא מעניין אותך, תדאגי שזה יהיה דו כיווני. את חייבת לעשות איזה מהלך, MOVE  מפתיע שישאיר אותו עם הסקרנות להבין מי או מה את.  במשחק הזה החוקים לא כתובים, תעשי מניפולציה קטנה, איזה מהלך מיוחד שיעבוד רק עליו, תני לו להרגיש את הסקרנות שלו מתגברת כלפיך.

2. השאירי משהו מוסתר

אם את מכוונת לקשר ממשי, אמיתי כזה ששווה להשקיע בו, ואת החלטת לעשות את הצעד ולהיות זאת שיוזמת, נצלי את הסיטואציה. תני לגבר משהו שיתפוס את תשומת הלב שלו אבל שימרי את הקלפים קרוב לחזה, אל תרוצי לחשוף הכל בהתחלה, הדליקי אותו במשהו, ענייני אותו אבל שמרי על מסתוריות מסוימת. את רוצה שהוא יענה למהלך שלך? תלמדי מאגדות אלף לילה ולילה. כל פעם תחשפי עוד פרט קטן, אבל תשמרי משהו יותר גדול מוסתר, תגרמי לו להתעניין בך ולגלות סקרנות, מה את אוהבת, מה התחביבים שלך או מה החלומות שלך, כל הדברים הללו יכולים לחכות שהוא יגלה אותם בקצב שלך, לא נכון לזרוק את הכל בפעם אחת על השולחן, ככה תישארי בלי כלים לסיבוב הבא.

3. שחקי אותה קשה להשגה

נכון את החלטת לשחק במשחק של איך להתחיל עם גבר, אבל זה לגמרי לא אומר שאת לא יכולה להיות זאת שמחליטה איך הדברים התנהלו. ברגע שהצלחת לעורר את תשומת הלב שלו ואת הסקרנות שלו, כאן הזמן להפוך את הסיטואציה, החל מרגע זה את צריכה להיות מפוקסת על המטרה, לשחק אותה קצת קשה להשגה, אל תשליכי את עצמך לרגליו, ככה הוא לא יבין מה עומד מולו, אם תתני לו להזיע קצת, אחרי שכבר לכדת את תשומת הלב שלו, את בכיוון הנכון, הוא כבר ברשת שלך, עכשיו חכי לרגע הנכון להכות בברזל, תני לו קצת להתבשל ולהרגיש שהוא רוצה אותך ולא להפך. להיות קשה להשגה זאת אמנות שמביאה תוצאות מעולות.

4. תתני לדמיון שלו לעבוד

לך כאישה יש יתרון, הראש הגברי מעניק לך אותו. אם תתני לדמיון שלו לעבוד, אם תגרמי לו לחשוב עליך, הוא בכיס שלך. לא משנה מה הוא ינסה לעשות, אם הדמיון והמחשבות רצות, הצלחת. כדאי לך לשמור על מסתוריות ברמה מסוימת, תני לו איזה עצם בדבר מבט, או כמה מילים באוזן ואז תנתקי מגע, תני לו להתאמץ ולהזיע מהרגע הזה. אם הוא לא יעשה את זה, הוא לא בשבילך. איך עושים את הפעולה הזאת? יש כל מיני דרכים:

• מותר להשתמש ביתרונות הפיזיים שלך זאת פעולה שעובדת על גברים מאז סיפור אדם וחווה. • שמרי על מסתוריות, אל תחשפי את עצמך מהר מידי. • שילחי לו מסר דרך חבר משותף או בכל דרך אחרת שיפעיל את הדמיון. • שימרי על איפוק עד שתדעי שהוא שלך.

5. אל תתבטלי בפניו

בכל פעם שאישה מבקשת איך להתחיל עם גבר היא מבקשת קצת לערער את הסדר המקובל. נכון שהיום הדברים משתנים אבל עדיין יש מקומות שבהם הדברים נראים אחרת. מותר לך לעשות את הצעד ולהיות יוזמת עבור מה שבא לך ונראה לך שיעשה לך טוב, אם זאת שימרי על כבודך, אם לא תעשי זאת לא יעריכו אותך והוא יאבד עניין. הכבוד העצמי חשוב לכל אחד ואת שווה לו בדיוק כפי שהוא שווה לך, תשמרי על המצב כך שהוא יעריך אותך גם אם את עושה את הצעד הראשון, זאת לא בושה להתחיל עם גבר, אבל זה לא אומר שצריך לוותר על מי שאת. ותזכרי תמיד, אם הוא לא מראה עניין בהתחלה, תני לו להרגיש שההפסד כולו שלו, הוא יזחל על ארבע.

5 טיפים איך להתחיל עם גבר

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

קשר רציני VS קשר לסטוץ

קשר רציני VS קשר לסטוץ

פורסם בתאריך: 03/03/2021 12:15:15

אם גם אתם מהמתלבטים בנוגע להתחלת קשר רציני או קשר לסטוץ - הנה כמה נקודות שיעזרו לכם להכריע בנושא

המדריך המקצועי של סוגי נשיקות

המדריך המקצועי של סוגי נשיקות

פורסם בתאריך: 14/04/2022 09:56:25

המדריך המקצועי של סוגי נשיקות, הניואנסים שקשורים לנשיקות תלויים כולם כאחד בהקשר - סוגי הנשיקה, מי הפרטנר שלכם, מה תדירות הנשיקות, וכולי.

איך להתמודד עם רווקות בגיל מאוחר?

איך להתמודד עם רווקות בגיל מאוחר?

פורסם בתאריך: 12/05/2021 12:28:27

בכל חבורה כזו יש את האחד שעדיין לא מצא את הזוגיות שלו. החיים מתקדמים, לחברים יש ילדים ואתם עוד לבד

מה הסיכוי שלי להכיר כשאני בלי תמונה באתר הכרויות

מה הסיכוי שלי להכיר כשאני בלי תמונה באתר הכרויות

פורסם בתאריך: 24/11/2021 14:09:08

האם אני יכולה לפרסם את הפרופיל שלי ללא תמונה ולזכות בהודעות מרווקים? על השאלות האלו נענה בכתבה הבאה.

איך להתחיל עם בחורה ברחוב

איך להתחיל עם בחורה ברחוב

פורסם בתאריך: 09/12/2020 12:03:35

לחצו ממש כאן וגלו את רשימת הטיפים הכי שווים שכדאי לכם להכיר. שלל טיפים שיעזרו לכם להתחיל עם בחורה שמוצאת חן בענייכם גם באמצע הרחוב.

3 סוגים של דייט ראשון

3 סוגים של דייט ראשון

פורסם בתאריך: 14/04/2021 11:49:07

כאשר אתה מכיר מישהי בין אם באינטרנט ובין אם במקום ציבורי הציפייה לדייט ראשון מוצלח אינה משתנה. אז איך תוכל לדעת מה הדייט המושלם עבורה?מהו הגורם מכריע בדייט ראשון שיוביל אתכם לדייט שני?

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר