יצאת עם בחור לדייט - שניים

ואת לא יודעת האם להמשיך לצאת עם הבחור

5 נקודות שיעזרו לך להבין שהבחור ממש לא בשבילך


יצאת עם בחור לשניים – שלושה דייטים ואת לא יודעת האם להמשיך לצאת עם הבחור והאם הוא בשבילך. זו בהחלט דילמה. ריכזנו עבורך 5 נקודות שיעזרו לך להבין שהבחור ממש לא בשבילך.

נקודה מספר 1 – הוא ממש אבל ממש לא הטעם שלך

על טעם ועל ריח אין מה להתווכח וכאשר זה מגיע ליחסים, אפשר לומר שזה דבר שלפעמים עשוי להיות קריטי. בסופו של דבר, ביחסים יש אינטימיות ואנו רוצות לדעת שהבן אדם שיושב מולנו, מושך אותנו. זה לא אומר שהוא צריך להיות מלך היופי, זה פשוט אומר שאת צריכה לדעת שהוא הטעם שלך. אם זה לא כך, הוא לא בשבילך.

נקודה מספר 2 – כל השיחות שלכם קשורות לעניינים מיניים

אם בכל שלושת הדייטים הבחור מדבר איתך רק על דברים הקשורים לסקס ואת מחפשת קשר רציני, את יכולה לשלוח את הבחור הביתה. אם את מחפשת קשר רציני שמושתת על הרבה יותר מזה, הרי שהבחור הזה לא מביא עמו את מה שאת באמת מחפשת. כבר בדייט הראשון, אם זה הולך לפסים אלו בלבד, מותר לומר ולהאיר את תשומת ליבו. אם זה לא משתפר, הוא לא בשבילך.

נקודה מספר 3 – את משתעממת בדייט

נתת לבחור הזדמנות וכל דייט שאת מגיעה אליו את פשוט משתעממת. לבחור אין נושאי שיחה שמעניינים אותך ואפשר לומר שבינתיים, את הבאת את כל נושאי השיחה. יכול להיות שאת מתמודדת פה עם בחור ממש ביישן או עם בחור פסיבי. כדאי לך לבחון עם עצמך האם זה משהו שאת יכולה לחיות איתו, כי אם לא, אז הוא לא בשבילך.

נקודה מספר 4 – הוא לא מפסיק לדבר על עצמו

אני ואני ואני זה כל מה שאת שומעת בדייטים? יכול להיות שנפלת על בחור נרקיסיסט! אם ניסית מספר פעמים לשתף על עצמך ולא הצלחת? אם את שמה לב שכשאת מדברת הוא מסיט את השיחה אליו? אם את שמה לב שהוא פשוט לא מקשיב לך? כל אלו הם אזהרה אדומה לבחור שלא יכיל אותך לאחר מכן. אם משהו מאלו נכון, אז הבחור הזה לא בשבילך.
נקודה מספר 5 – יש בו תכונה שאת ממש אבל ממש לא אוהבת
לפעמים, בעולם הדייטים, יש לנו את הנטייה לא לשים לב לתכונות שאנו לא אוהבים מהסיבה שאנו כבר רוצים למצוא את האחד. אך אם לבחור שאת יוצאת איתו יש תכונה שאת ממש אבל ממש לא יכולה לחיות איתה, זה הזמן להבין שזה לא ישתנה. תכונות אופי הן חלק ממי שהוא ולנסות לשנות אותו זה דבר שאינו נכון.
כשאנו יוצאות עם בחור, אנו רוצות לקבל אותו כמו שהוא מבלי שיהיה לנו את הצורך לשנות אותו או את התכונות המולדות שלו. זו יכולה להיות כל תכונה שאת פשוט לא מתחברת אליה. אם זה כך, הוא לא בשבילך.

לזהות מה לא נכון עבורנו

הדבר הכי חשוב בדייט הוא להגיע, להכיר את האדם שעומד מולנו ועם הזמן לחוות דעה עם עצמנו על תכונותיו. כאשר נעשה זאת, נוכל להבין האם קיימת התאמה. אם היא לא קיימת, אין סיבה להמשיך לעוד דייט ולבזבז לשניכם את הזמן. חישבו באופן רציונאלי ונסו להבין מתי שזה פשוט לא יעבוד. לכל אחת מאיתנו יש את הקווים האדומים שלה, ברגע שהם מוגדרים לנו מראש, קל יותר לזהות אותם ולדעת מי זה לא נכון עבורנו.

יצאת עם בחור לדייט - שניים

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

קינקי או לא קינקי זו השאלה<br/>

קינקי או לא קינקי זו השאלה

פורסם בתאריך: 16/06/2021 16:11:38

ישנן לא מעט דרכים שבהן ניתן לפלפל ולהוסיף גוון לזוגיות והפעם החלטנו לשנס את המותניים ולבדוק מה קורה בצד הקינקי של מערכות היחסים

תבשיל זוגיות בתיבול קורונה

תבשיל זוגיות בתיבול קורונה

פורסם בתאריך: 24/12/2020 16:57:39

הקורונה בישלה לנו תבשיל חריף במיוחד ששרף את כלל התחומים. אבל לנו יש הפתעה בשבילכם בתחום ההכרויות, בואו וגלו את התבשיל שבישלנו עבורכם.

לא רוצה להתחתן

לא רוצה להתחתן

פורסם בתאריך: 23/02/2022 15:01:42

להמשיך איתו בכל זאת? מה לעשות כשנראה לך סוף- סוף שחלומך עומד להתגשם, והבועה מתפוצצת?

נושאים לשיחות ראשונות

נושאים לשיחות ראשונות

פורסם בתאריך: 04/08/2021 14:18:51

שתיקה בדייט ראשון זה מצב מביך שעלול לחבל בהמשך ההכרות. אז מה אפשר לעשות כדי להימנע משתיקות? בכתבה הבאה אספנו מספר נושאים לשיחות ראשונות.

שקר לבן כדרך למציאת  אהבה

שקר לבן כדרך למציאת אהבה

פורסם בתאריך: 30/03/2022 14:00:26

לימדו אותנו שאסור לשקר, אך גם לימדו על ההבדל בין שקר אמיתי לשקר לבן. כיצד שקר לבן יכול לשרת אותנו במציאת אהבה?

3 סוגים של דייט ראשון

3 סוגים של דייט ראשון

פורסם בתאריך: 14/04/2021 11:49:07

כאשר אתה מכיר מישהי בין אם באינטרנט ובין אם במקום ציבורי הציפייה לדייט ראשון מוצלח אינה משתנה. אז איך תוכל לדעת מה הדייט המושלם עבורה?מהו הגורם מכריע בדייט ראשון שיוביל אתכם לדייט שני?

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר