הכרויות דיסקרטיות

הכרויות דיסקרטיות לכל מטרה

אתר הכרויות מאובטח ודיסקרטי

כשמחליטים לפנות לתהליך של שידוך או להיכרות באינטרנט בדרך כלל נרצה לוודא כי מדובר בפלטפורמה שתשמור על הפרטיות שלנו. אצלנו באתר פלירטוט תוכלו ליהנות משלל אפשרויות של הכרויות דיסקרטיות. הפרטים שלכם חשופים אך ורק לנו צוות האתר, ושאר המשתמשים יראו רק את המידע שפירטתם באזורים השונים בפרופיל ואת הכינוי שלכם. האתר שלנו מאפשר הכרות דיסקרטית ושמירה על פרטיותכם ולכן אפשר לומר בברור כי הוא גם אתר דיסקרטי.

* עדיין לא הצטרפת לאתר ולכן אין לנו מספיק מידע בכדי להציג את כל המתאימים לך בדף זה. לחצו כאן והצטרפו בחינם!

נשים הצג הכל גברים

שומרים על דיסקרטיות בעולם ההכרויות


בעידן של היום כשהכל מופיע ברשתות החברתיות והמידע נגיש וזמין כמעט לכל מי שרק יחפוץ בכך נראה שכמעט איבדנו את הפרטיות, אך עדיין יש מקום אחד שאפשר עוד למצוא בו קצת דיסקרטיות וזה בעולם ההיכרויות.

אתרי היכרויות ומשרדי שידוכים רבים דואגים לשמור על הפרטים שלכם לאורך כל התהליך או על הפרופיל שלכם, אלא אם כמובן בחרתם לחשוף את עצמכם מרצונכם החופשי.
חשוב לזכור כאשר נכנסים למצב דיסקרטי הכרויות מסוג זה הם לפעמים קשות יותר, כיוון שאתם לא חושפים הרבה פרטים ולרוב גם הצד השני לא קשה לדעת האם יש באמת התאמה.

איך היכרות חסויה מתבטאת באתרי היכרויות?
הכרויות דיסקרטיות באות לידי ביטוי במספר אופנים בכל ההקשר של אתרי הכרויות, למשל אצלנו באתר פלרטוט שהינו אתר דיסקרטי תוכלו להשיג הכרויות דיסקרטיות בדרך זו:

1. בעת מילוי שם הפרופיל שלכם תראו שישנן שלושה אופציות העומדות לרשותכם: הזנת כינוי מסוים ושמירה של השם והשם משפחה רק לצוות האתר, הזנת שם פרטי וכינוי ואילו שם המשפחה ישמר סגור במערכת, או הזנת שם פרטי ושם משפחה שיחשפו לכל.

2. בעת יצירת המשתמש בתהליכים הסופיים תתבקשו להזין פרטים כמו: כתובת מייל, טלפון נייד, בחלק מהאתרים תתבקשו גם להזין פרטי עיר מגורים אך כל אלו ישארו במצב דיסקרטי וחסום לצפייה לשאר המשתמשים ויהיו במאגר של צוות האתר בלבד.

3. הגלריה שלכם כמו בכל אתר הכרויות דיסקרטי הגלריה היא בשליטה מלאה אך ורק שלכם. תוכלו לבחור אם להעלות תמונות או לא להעלות בכלל ואם החלטתם כן להעלות תמונות תוכלו לבחור שהרשאות הצפייה יהיו אך ורק לאנשים שהזנתם באתר כחברים שלכם ועימם אתם מתנהלים בצ´אטים.

מה הנוהל לשמירה על פרטיות במשרדי שידוכים?
משרדי שידוכים הם סוג של אתר דיסקרטי לחלוטין, כמו מבצר בלב ים. האני מאמין הראשוני שלהם הוא שמירה על פרטיות האדם שנרשם להשתמש בשרותיו של המשרד.

1. כאשר קובעים פגישה עם אחד משדכני המשרד לא תיתקלו בלובי המתנה עם המון מקומות ישיבה ששם תמתינו בסבלנות לתורכם עם נרשמים אחרים עד שיקראו לכם, ההפך הוא הנכון. כל פגישה נקבעת בהפרש זמנים מהאדם הקודם זאת על מנת למנוע היתקלות לקוחות המשרד אחד בשני ושמירה על סטאטוס הכרויות דיסקרטי.

2. כאשר נמצאה לכם התאמה על פי דעת השדכן /ית שמלווים אתכם לאורך התהליך שום פרט עליכם לא ימסר לצד השני ללא הסכמתכם לדבר, כל שומרים על הכרויות דיסקרטיות וגם הפרטים שימסרו חלקם נמצא בשליטה שלכם עד כמה מידע יחשף על אותו הפרט.

3. במשרדי שידוכים כחלק מהתהליך תתבקשו לעבור שאלון עומק עם מאגר עצום של שאלות שדנות בהיבטים הכי אישיים של החיים שלכם, דייטים קודמים, החלומות שלכם, נקודות החוזק והחולשה שלכם ועוד שאלות אישיות רבות. המידע הזה קריטי להצלחת התהליך והצוות דואג להתייחס אליו בכובד ראש, כך שגם אם אתם מחפשים הכרויות דסקרטיות אין לכם מה לדאוג, מפאת רגישות המידע הכל נשמר תחת אבטחה מוגברת במערכות הצוות בלבד וגם כאן, לרוב לא כל צוות המשרד נחשף למידע הזה אלא רק מי שמלווה אתכם בתהליך.

לסיכומו של דבר מצד אחד בין אם הלכתם על אתר דיסקרטי אונליין או על משרד שידוכים צריך לזכור כי המקומות הללו דורשים ממכן חשיפה של הרבה מידע אישי ומצד שני אתם בהחלט יכולים להיות בטוחים ורגועים שהמידע שלכם מטופל בצורה הטובה והדיסקרטית ביותר. תחת אבטחת מידע מהחדישות בתחום.
* הרשמה חינם
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר