הכרויות דתיים

הכרויות דתיים

הכרויות דתיים, הכרויות לדתיים

ברוכים הבאים לקטגוריית הכרויות לדתיים! כאן תמצאו נשים וגברים בעלי זיקה דתית וערכים דתיים המחפשים בדיוק כמוכם את גבר או אישה לקיום זוגיות ארוכת טווח, ליצירת קשר ידידות או לכל מטרה. מה שנשאר לכם לעשות גדי שתוכלו להכיר הוא להירשם בחינם, ליצור פרופיל, לעיין בכל המחוברים לקטגוריית הכרויות דתיים, לפתוח בשיחה ולהכיר. בהצלחה!

* עדיין לא הצטרפת לאתר ולכן אין לנו מספיק מידע בכדי להציג את כל המתאימים לך בדף זה. לחצו כאן והצטרפו בחינם!

הצג נשים בלבד הצג רשימה מלאה הצג גברים בלבד

יחסים שבינו לבינה בתחום הכרויות לדתיים!


עולם הדת היהודי הוא דבר נפלא, הוא חיבור קדוש בין אהבת הבריאה, אהבת הארץ ואהבת רעך. הוא מלא במצוות נפלאות המתוות את הדרך שסלל לנו האל למען קיום חיים טובים ומאושרים. הרבה ממצוות התורה מתייחסות ליחסים בין איש לאישה לפני החופה ולאחריה. אספנו עבורכם את כל המידע על איך להכיר דתיים או דתיות, מה קורה בחופה ומה אחריה.

איך מוצאים את הזיווג הראוי?
סוף סוף הגעתם לרגע בו הבנתם כי זה הזמן להקים בית כשר בישראל, כעת מה שנותר לכם לעשות הוא למצוא את הכלה או החתן שיזכו לעמוד לצידכם תחת החופה. אז אי עושים זאת? מרבית המגזר הדתי עדיין חיי כבעבר ופונה למשרדי השידוכים כדי להכיר דתיות ודתיים שרוצים להתחתן, אך, כיום עם הקדמה שפרצה לעולם הדתי ניתן למצוא דתיים ודתיות רבות שפונים אל אתרי הכרויות לדתיים, שמאפשרים לנשים וגברים שומרי מצוות ומסורת להכיר אחד את השני באופן עצמאי.
פה באתר היכרויות זה דאגנו לספק לכם פלטפורמה ראויה למציאת הזיווג המתאים להקמת בית כשר בישראל. כאן תוכלו למצוא מאגר גדול של נשים דתיות וגברים דתיים משלל זרמים.

"אם אשכחך ירושלים תשכח ימיני..." תחת החופה
בעולם הדת הכה ייחודי שלנו לאחר תהליך הכרויות דתיים בו איש ואישה מוצאים אחד את השני הם מגיעים לרגע המשמח בחייהם שהינו יצירת בית ומשפחה על ידי חופה וקידושין. במעמד זה האיש אומר את המשפט "אם אשכחך ירושלים תשכח ימיני, תדבק לשוני לחכי אם לא אזכרך היא..." המשפט בא להדגיש את הצורך לזכור את ירושלים שעדיין לא שלמה ברגע המשמח ביותר בחיינו בשל שירושלים היא הבסיס של העם היהודי שמלווה אותנו אלפי שנים, היא מקור התקווה שלנו והאור שמופץ לכל בית יהודי.

היחסים שבינו לבינה בסימן כשר
לאחר שמצאתם את האישה הדתיה הענווה או את הגבר הדתי הצדיק לצידו תרצו לחיות את חייכם והבנתם מה מצפה לכם במעמד החופה, כדאי שתדעו קצת על גם על החיים שאחרי החופה – על חיי הנישואים.

החיים אחרי הקידושין בחופה כוללים הלכות ומצוות לניהול בית יהודי כשר שכלל מטרתם הינה לשמור על חיי נישואים בריאים, מאושרים וטובים, בניהם תמצאו את המרכזיות:
- שלום בית - חשיבות גדולה בתורה לשמירה על שלום בית ואף רבנים רבים מעבירים שיעורים בנושא על מנת שאיש ואשתו יוכלו לקיים בית שלו ושמח.
- פרו ורבו - מצווה המתייחסת לקיום יחסי אישות במטרה להביא ילדים לעולם
- נידה - שמירת ריחוק בין איש לאשתו בשל דם הווסת אשר הופך את האישה לטמאה

לאחר שהבנו את התהליך ומה צופן לנו הגיע הזמן להתחיל להכיר דתיים ודתיות שמחכים לכם כאן באתר. הצטרפו עוד היום, ההרשמה היא חינם, והתחילו להכיר.
* הרשמה חינם
מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר