הכרויות לאקדמאים

הכרויות לאקדמאים

הכרויות לאקדמאים, הכרויות אקדמאים

מלאים בגאווה על ההישגים האקדמאיים שלכם ומחפשים מישהי או מישהו לחלוק זאת איתם? אצלנו באתר פלירטוט תוכלו למצוא מאות אקדמאים ואקדמאיות שמחפשים זוגיות בין הלימודים והתארים. אז בין אם אתם אקדמאים/ות שמחפשות אחר פרופילי דומים לשלכם או לא אקדמאים/ות שדווקא כן מעוניינים בבעלי ההשכלה הגבוהה קטגוריית הכרויות לאקדמאים זה המקום הנכון עבורכם. שיהיה בהצלחה!

* עדיין לא הצטרפת לאתר ולכן אין לנו מספיק מידע בכדי להציג את כל המתאימים לך בדף זה. לחצו כאן והצטרפו בחינם!

הצג נשים בלבד הצג רשימה מלאה הצג גברים בלבד
אהבה חכמה
הם חכמים וחריפים, הם מקדישים כמעט את כל זמנם לפיתוח הקריירה ולביסוס עצמי.
חלקם אף ימציאו המצאות שישנו את האנושות לעד וירשמו בספרי ההיסטוריה אך בכל מה שקשור לענייני הלב נראה שיש להם עוד הרבה מה ללמוד.
המשיכו לקרוא ותגלו מה מיוחד ומאפיין את עולם האהבה האקדמי.

הגדרה ברורה לחיפוש
בשונה מאתרי היכרויות רגילים היכרויות לאקדמאיים מגיעים עם הגדרת חיפוש מאוד ברורה של האוכלוסייה שתמצאו בהם. כולם ללא יוצא מן הכלל יהיו אנשים בעלי תארים והשכלה גבוה, רובם הגדול יעבוד במשרות בחירות ובעמדות מפתח ובעיקר הזמן שלהם יקר מאוד ולכן הם מחפשים קשרים אך ורק למטרה רצינית.

פיקוח וסינון
אתר אשר יתמחה בתחום הכרויות אקדמאיים יכיל מערכת בקרה וסינון מתקדמת מאוד.
כל פרופיל חדש שירצה להירשם ולהצטרף לאתר יחויב באימות כתובת המייל שלו, אימות פרופיל פייסבוק ויתרה מכך החברות באתרים הללו מהרגע הראשון כרוכה בתשלום ואישור תקנון מחמיר.
נהלים אלה אולי נשמעים מוקפדים מידי אבל המטרה היא ליצור סביבה כנה ואיכותית שתתאים בדיוק לאקדמאי שירצה ליצור הכרות לאקדמאיים בלבד.

אחוזי הצלחה גבוהים
מכיוון שהמטרה של היכרות אקדמאי היא אך ורק ליצירת קשר רציני לטווח ארוך אחוזי ההצלחה בהכרות באתרים המיועדים לכך גדלה פי כמה מאתרים רגילים. השיחות הן שיחות אינטלקטואליות וכנות ללא מסכות וללא משחקים, הכל מוצג איך שזה באמת ולכן גם ההתאמה מגיעה יותר בקלות מתוך ידיעה של מי האדם שעומד מולך.
* הרשמה חינם
מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר