הכרויות פרק ב

הכרויות פרק ב

לסגור פרק אחד ולפתוח אחר זו משימה לא פשוטה, העבר לפעמים משאיר סימנים שמשליכים על העתיד, אבל דווקא בגלל זה התחלות חדשות הם פתרון מעולה לשינוי הרגשות ולהעצמה אישית. לכן, הכרויות פרק ב הם פתרון חיובי ומעולה לשינוי בחיים שיביא איתו רגעים נפלאים ומיוחדים, אז אל תתקעו בעבר ותתחילו ליצור לעצמכם עתיד חדש.

* עדיין לא הצטרפת לאתר ולכן אין לנו מספיק מידע בכדי להציג את כל המתאימים לך בדף זה. לחצו כאן והצטרפו בחינם!

נשים הצג הכל גברים

איך מאתחלים את המערכת בפרק ב´


להתחיל מחדש זה אף פעם לא דבר פשוט בכלל בכל דבר בחיים שלנו.
לעבור לעיר אחרת, להתחיל עבודה חדשה, להתחיל לימודים חדשים ולהתחיל מחדש בעולם האהבה.

הגעתם להחלטה שאתם סוגרים את הפרק הנוכחי ופותחים פרק חדש הרשו לנו לספר לכם למה כדאי לשים לב כדי שהאתחול יהיה אפקטיבי יותר ולא תמצאו את עצמכם מאתחלים מחדש גם לפרק ג´.

דבר ראשון: תעבדו על עצמכם- זה שמערכת היחסים שלכם נגמרה זה לא אומר שנותרת בלי צלקות, בלי קשיים, ובלי חסמים מאותה המערכת הזוגית.
המטרה בלבצע עבודה על עצמכם היא כדי שלא תחזרו על אותה הטעות גם בפעם השנייה.
זה אף פעם לא קל לבקר את עצמך, לפתוח פצעים ומקומות כואבים ובמיוחד לא קל בלקחת אחריות על החלק שלך בפרידה ובהתנהלות שלך בכל המצב. בלעבוד על עצמכם אתם מתגרשים לא רק מהבן / בת זוג אלא גם מכל ההיבטים השליליים והמניירות הלא טובות שאספתם לאורך הדרך.

דבר שני: תפסיקו לחפש מה שלא קיים- אם הרשימה שלך מכילה בן אדם מכיל, מבין, עוזר, מקשיב, מפנק, אחד שזוכר את כל הדברים הכי חשובים ועוד ועוד אז תתעוררו מהחלום שלכם. אין אדם מושלם ואי אפשר ליצור את הדמות הבדיונית הזאת מהסרטים. בעיקר בתחום הכרויות פרק ב שכל אחד מגיע למוד ניסיון ומטען אישי אין מושלם מה שחשוב לחפש בסופו של דבר זה השלם. את הבן / בת זוג שלמרות הפגמים יהיו האדם הראשון שעליו תחשבו בבוקר והאחרון שתחשבו עליו רגע לפני השינה.

דבר שלישי: נתקו מגע- החשיבה הרווחת אומרת שאם בני הזוג הקודמים מצליחים להישאר במערכת יחסים ובתקשורת אחד עם השני למרות הפרידה אז זה הרבה יותר נכון וטוב לכולם. הבעיה מתחילה כאשר הקו הזה עובר גבול ובמקום שיחות קלילות על הילדים ועדכונים בסיסיים עדין ישנה מערכת יחסים אינטנסיבית עם בן /בת הזוג לשעבר שנכנסת ותוקעת אותך בחיים. הרבה פעמים ניתן לראות בן /בת זוג לשעבר שמרשים לעצמם להביע דעה נחרצת ואף למנוע מימך להתחיל פרק ב והיכרויות חדשות. ודאו שכל אחד יודע את הגבולות שלו ואת המסגרת שלו ביחסים החדשים ביניכם.

דבר רביעי: פנטזיות לחוד ומציאות לחוד- אתם נפגשים וזוכים להתאהב אחד בשני. סיבוב שני באהבה עבורכם ונראה שמצאתם את התיקון שלכם לפעם הקודמת. הקשר מתפתח, האהבה פורחת ומבני זוג שרק יוצאים ביחד אתם מחליטים להעלות שלב ביחסים לעבור ביחד או אפילו למסד את הקשר. בפנטזיה אתם מדמיינים איזה מושלם זה יהיה כל הילדים של שתי המשפחות ישובים בשולחן, כולם חולקים כולם אוהבים, המשפחות המורחבות שלכם נמצאים איתכם במציאות הרבה פעמים לא כך הדבר. לאחד שתי משפחות זאת משימה לא פשוטה לאף צד. חשוב שתתאמו ציפיות עם כולם, תשמרו על שקיפות ועל הקשבה ותזכרו שמדובר בתהליך ארוך.

הצגנו לכם את הבסיס שיאפשר לכם לבחון את עצמכם האם אתם מוכנים לקשר חדש והאם עבדתם על כל הפרמטרים כך שהפעם הזאת האהבה תישאר לנצח.
* הרשמה חינם
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר