הכרויות הרשמה חינם

הצטרפו חינם והתחילו להכיר

ברוכים הנמצאים בעמוד הרשמה חינם של אתר פלירטוטאתר פלירטוט הינו אתר להיכרויות מכל סוג שתבחרו, באתר זה תוכלו להכיר נשים וגברים לקשרים מזדמנים, לקשרי ידידות ולקשרים ארוכי טווח. גם אתר זה כמו רבים מוגדר תחת ההגדרה של אתרי הכרויות חינמיים מהסיבה שההרשמה אליהן הינה ללא עלות בנוסף ניתן להינות מאפשרויות ופיצ´רים שונים המאפשרים גם הכרויות בחינם.

מה הכוונה בהרשמה חינם ומה זה נותן לי?
אתר פלירטוט מגדיר את עצמו אתר הכרויות בחינם בשל האפשרות להירשם ללא עלות וליהנות משש אפשרויות חינמיות לתקשורת עם הצד השני בו מעוניינים כמו לייקים, הפצה וכדומה. אתר פלירטוט אינו מוגדר תחת הכרויות חינם לחלוטין מהסיבה ששליחת הודעות אישיות על פי המלל שאתם רוצים להזין הינו בעלות חודשית.

איך נרשמים לאתר?
ההרשמה לאתר הכרויות פלירטוט הינה מהירה, קלה ונוחה לשימוש עבור כל אדם והינה מחולקת ל-3 שלבים:
* כיוון שזהו אתר מסוג אתרי הכרויות בחינם רק באופן חלקי, כל תהליך ההרשמה ללא עלות.
1. שלב הרישום – בשלב זה תזינו את הכינוי שלכם, המין שלכם (גבר או נקבה), ואת המין שאתם מחפשים להכיר, האימייל שלכם, והטלפון שלכם לצורך אימות. חשוב לנו לאשר כי כלל המשתתפים שלנו הינם אנשים אמיתיים המחפשים ליצור הכרויות חדשות ולכן אנו נשלח קוד אימות לטלפון שהזנתם. אם לא קיבלתם את הקוד צרו עמנו קשר.

2. שלב הפירוט – בשלב זה תפרטו יותר אודותיכם, מי אתם, מאיפה אתם, קצת עליכם ומה אתם מחפשים בבן או בת הזוג. כאן גם תציינו את סוג הקשר אותו אתם מחפשים בין אם זה קשר זוגי, סטוץ וכדומה.

3. שלב התמונות – הגיע הזמן להציג את עצמכם ויזואלית ולעלות את התמונות הטובות ביותר שיציגו את מי שאתם באמת. חשוב לבחור תמונות עדכניות ואיכותיות בהם אתם נמצאים לבד, כי לא משנה כמה אם מציעים לכם הכרויות בחינם או לא, ללא תמונה קשה יהיה להכיר.

מחפשים, מוצאים, מכירים
כמו שציינו אתר פלירטוט הינו אתר הכרות חינם המאפשר לכם ליהנות ממגוון אפשרויות ללא דמי מנוי רגע לפני שאתם מחליטים לשדרג למנוי, כמו:
- פתיחת פרופיל הכרויות חינם
- שימוש במנוע חיפוש מתקדם
- שליחת "צפיתי בפרופיל שלך" ללא עלות באופן אוטומטי ברגע שנכנסתם לפרופיל שעניין אתכם
- הפצת הפרופיל שלכם למספר של פרופילים באתר על פי הנתונים שהזנתם בפרופיל שלכם
- שליחת לייקים למגוון פרופילים
- שליחת קריצה – שליחת הודעה מובנית בה תבחרו ללא עלות לפרופיל ספציפי


מצאתם עניין? השתדרגו!
אתרי היכרויות חינם באופן מוחלט כמעט ואינם קיימים, ולאלו הרציניים אנו ממליצים על אתרי הכרויות שיספקו הרבה מעבר לרק פלטפורמה אלא גם תמיכה וצוות מקצועי הנמצא מאחורי האתר ממש כמו כאן באתר פלירטוט.
אתר פלירטוט מאפשר לכם היכרויות חינם באמצעות מגוון אפשרויות אך, אם מצאתם מישהי או מישהו שמעניינים אתכם ובא לכם למסור להם פרטים יותר אישיים ולעלות את היחסים שלב זה הזמן לשדרג למנוי.

בקצרה
אתר פלירטוט הינו פלטפורמת אתר הכרויות חינם המספק הרשמה ללא עלות ועוד מגוון אפשרויות חינמיות אך או אינו אתר הכרויות חינמי באופן מוחלט ולכן שליחת הודעות אישיות ידרשו ממכם תשלום סימלי עבור מנוי חודשי.
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר